Kā salabot Galaxy Note8, kura zvanu laikā fonā ir skaļa sprēgājoša skaņa

Autors: Christy White
Radīšanas Datums: 6 Maijs 2021
Atjaunināšanas Datums: 17 Novembris 2024
Anonim
Kā salabot Galaxy Note8, kura zvanu laikā fonā ir skaļa sprēgājoša skaņa - Tech
Kā salabot Galaxy Note8, kura zvanu laikā fonā ir skaļa sprēgājoša skaņa - Tech

Saturs

Daudzās ierīcēs ir daudz zvanu problēmu variāciju. Šajā ziņojumā mēs vēlamies pievērsties # GalaxyNote8 problēmai, kas zvana laikā rada skaļu sprakšķēšanas troksni. Daudzi lietotāji ir saskārušies ar to pašu problēmu citās ierīcēs, tāpēc tas noteikti notiek ne tikai Note8. Tāpēc mūsu risinājumus var izmantot citās Android ierīcēs, pat tādās, kas nav Samsung ierīces. Mēs arī cenšamies izskaidrot, kas 8. piezīmē var izraisīt pakalpojuma kļūdu, tāpēc noteikti izlasiet visu.

1. problēma: kāpēc, lai novērstu Galaxy Note8, nav nepieciešama tīkla atbloķēšana, nav pakalpojuma kļūdas?

Sveiki. Nesen nopirku Samsung Galaxy Note 8 dubulto SIM karti. Mana sim karte nedarbojas ar samsung note 8, mans simcard 4G pārklājums nav nekas nepareizs, jo es ievietoju savu sim karti citā mob darbojas. Un Samsung 8. piezīme neuzrāda servisu. Es mēģināju sazināties ar savu mobilo sakaru operatoru. Lai novērstu šo problēmu. Viņi joprojām neatbild. Ir pagājuši 2 mēneši. Tikai viņi teica, ka tālrunis ir atbloķēts. Es gribu jautāt, kā to novērst, es esmu ļoti priecīgs, ja jūs varat man palīdzēt, paldies. - Lilija Ročere


Risinājums: Čau Lilija. Kļūdas bez pakalpojuma kļūda var būt saistīta ar vairākām lietām, tāpēc apspriedīsim katru iespējamo iemeslu un to risināšanu.

Tīkla atbloķēšana

Ir daži iemesli, kurus mēs varam iedomāties saistībā ar jūsu lietu, taču visticamāk tas ir iespēja, ka vispirms būs jāatbloķē jūsu 8. piezīme. Ar atbloķēšanu mēs domājam tālruņa programmatūras pārveidošanu, lai tā varētu sazināties ar jūsu tīkla sistēmu. Šajā ziņā atbloķēšana nenozīmē, ka jāmaina visa programmatūras ainava. Gluži pretēji, atbloķēšana attiecas tikai uz dažām programmatūras izmaiņām, kas ietekmē tālruņa tīkla iestatījumus. Tā, piemēram, ja jūsu Note8 sākotnēji tika veidots citam mobilo sakaru operatoram, tā ir programmatūra, tā ir bloķēti arī tīkla iestatījumi, lai atpazītu signālus no tā paša operatora, un tas nevarēs sazināties ar jums esošo mobilo sakaru operatoru. Lai tā darbotos ar pašreizējo tīklu, kurā atrodaties, tā programmatūra ir nedaudz jāpārveido. Šo modifikāciju var veikt tikai sākotnējais mobilo sakaru operators, jo daudzās valstīs ir aizliegts atbloķēt tālruni bez ziņas par sākotnējo mobilo sakaru operatoru, kurā tam vajadzēja strādāt. Pārvadātāji nosaka nosacījumus, pirms ierīcē var izpildīt tīkla atbloķēšanas pieprasījumu. Piemēram, lietotājs nevar atļaut savam mobilo sakaru operatoram veikt tīkla atbloķēšanu, ja vien tālrunis vai tam pievienotais abonements nav pilnībā apmaksāts. Šie nosacījumi atšķiras atkarībā no tīkla, taču parasti, lai veiktu tīkla atbloķēšanu, vispirms jāsamaksā pieprasītā puse. Tātad, ja esat iegādājies savu Note8 kā piederošu ierīci, jums jārunā ar sākotnējo īpašnieku, lai redzētu, vai ierīce ir pareizi atbloķēta. Ja tas nav izdarīts, jūs nevarēsit izmantot šo ierīci pašreizējā tīklā.



Mobilo ierīču nedrīkst iekļaut melnajā sarakstā vai ziņot par nozagtu

Vēl viens izplatīts iemesls, kāpēc dažas iepriekš īpašumā esošas ierīces nevarēs darboties nevienā tīklā, ir fakts, ka iepriekšējais īpašnieks to var ziņot par nozagtu vai ka sākotnējā mobilo sakaru operators to nez kāpēc ir iekļāvis melnajā sarakstā. Atkal jums ir svarīgi zināt ierīces vēsturi, pirms izlemjat to iegādāties. Daudziem lietotājiem parasti ir dārgs tālrunis, kas šīs situācijas dēļ nevar izveidot savienojumu ar tīklu.

Ja jums ir šī piezīme8 kā pavisam jauna ierīce, vienkārši ignorējiet to un pārejiet pie nākamā iespējamā iemesla.

Tālruņa aparatūras nesaderība

Lai gan tīkla atbloķēšana novērš tikai programmatūras nesaderības iespēju, tālrunī ir jāņem vērā vēl viens aspekts - tā aparatūra. Ne visas Note8 ierīces var darboties visos tīklos. Lielākā daļa Samsung ierīču tiek apmierinātas pārvadātāju vajadzībām. Tas nozīmē, ka ne katru tur esošo 8. piezīmi var izmantot tikai visos pasaules tīklos. Tā kā katram pārvadātājam ir savas tīkla specifikācijas, piemēram, radiofrekvence, ar kuru viņi darbojas, ne katrs tālrunis var izveidot savienojumu tīklos. A 8. operatoram, kas izveidots pārvadātājam A, iespējams, nevarēs strādāt ar operatoru B, jo tā radio nevar uztvert un pārraidīt pārvadātāja B tīklā. Jautājiet sava operatora tehniskā atbalsta komandai par to darbības frekvenci un salīdziniet to ar jūsu Note8 frekvencēm. Ja tie nesakrīt, tad jums nav paveicies. Tālruņa darbības frekvenci nevar mainīt, jo to nosaka ierīces aparatūra. Jūs nevarat mainīt arī aparatūru, nepadarot visu sistēmu pilnībā nelietojamu. Citiem vārdiem sakot, ja jūsu Note8 aparatūra ir cēlonis kļūdai Bez pakalpojuma, jums neveicas. Varat vai nu mainīt mobilo sakaru operatoru, vai arī pieņemt faktu, ka jūsu Note8 nekad nevar izmantot mobilo sakaru jomā.


Lai noteiktu, kādas frekvences darbojas jūsu Note8, sadaļā Iestatījumi mēģiniet atrast precīzu tā modeļa numuru un Google meklējiet, kādas radio frekvences ir šim konkrētajam modelim.

2. problēma: Galaxy Note8 zvanu laikā fonā ir skaļa sprēgājoša skaņa

Sveiki. Veicot tālruņa zvanu, es sāku fonā dzirdēt ļoti skaļu sprakšķošu troksni. Es nevarēšu dzirdēt otru cilvēku pa tālruni, un viņš mani nedzird. Tas sāka notikt tikai pirms dažām nedēļām. Ko es varu darīt, lai novērstu šo problēmu? Man ir mājas bizness, un paļauju uz savu tālruni, lai pieņemtu pasūtījumus un runātu ar klientiem. Neesat pārliecināts, kāda Android versija man ir. Ceru, ka jūs varat palīdzēt. Paldies jau iepriekš. Ar cieņu. - SaskiaSaskia

Risinājums: Sveika Saskia. To var izraisīt vai nu tālruņa kļūda, vai arī ar tīklu saistīta problēma. Lai uzzinātu, kur atrodas problēma, varat veikt šīs problēmu novēršanas darbības.

Pārbaudiet, vai problēma rodas tikai vienam kontaktam vai visiem

Tam vajadzētu būt pirmajai lietai, kas jums jādara. Dažreiz tīkla problēmas, kas nav jūsu valstī, var likties tā, it kā ar jūsu ierīci būtu problēma. Atcerieties, ka zvanu laikā ir iesaistīti četri svarīgi komponenti - jūsu pašu tālrunis, tā cilvēka tālrunis, ar kuru jūs runājat, viņa tīkls un jūsu pašu tīkls. Visiem šiem komponentiem var būt problēmas, kas var ietekmēt balss zvanu veiktspēju. Ja problēma rodas tikai tad, kad runājat ar vienu kontaktu, un pazūd, runājot ar citiem, visticamāk, problēma ir citā tīklā vai ar kontakta tālruni. Ja balss zvana problēma rodas visos zvanos, tam var būt kāds sakars ar jūsu tīklu vai 8. piezīmi.

Ierakstiet savu balsi un klausieties to

Ja domājat, ka jums ir problēma ar tālruni vai tīkla problēma, nākamais labākais, kas jādara, ir ierakstīt sevi sarunā, lai pēc tam varētu klausīties ierakstu. Tas ir lielisks veids, kā uzzināt, vai ierīcē ir problēma ar mikrofonu un / vai skaļruni.

Lai ierakstītu sevi:

  1. Atveriet lietotni Balss ierakstītāji. Šī ir noklusējuma Samsung lietotne, tādēļ, ja jūsu lietotnēm ir Samsung mape, tā, iespējams, atrodas tur.
  2. Pieskarieties sarkanajai pogai, lai sāktu ierakstīšanu.
  3. Ierakstiet sevis sarunu līdz pat minūti.
  4. Kad esat pabeidzis sarunu, pieskarieties pogai Apturēt.
  5. Piešķiriet failam nosaukumu, kā vēlaties, un pieskarieties Saglabāt.
  6. Lai klausītos ierakstu, vienkārši pieskarieties tam.

Atcerieties, ka jūsu mērķis šeit ir noteikt, vai darbojas gan mikrofons, gan skaļrunis - komponenti, kas ļauj sarunu laikā dzirdēt no otras puses un runāt ar to. Ja atskaņošanas laikā jūsu ieraksts izklausās vājš, tas nozīmē, ka jums var būt problēmas ar skaļruni. Ja atskaņošanas laikā dzirdat sprēgāšanu, tas var būt vai nu ar mikrofonu, vai ar skaļruni saistītas problēmas.

Mēģiniet zvanīt, kamēr tālrunis darbojas drošajā režīmā

Pastāv iespēja, ka problēmu var izraisīt kāda no jūsu lietotnēm. Dažreiz sliktas vai slikti kodētas lietotnes var traucēt Android vai citām lietotnēm. Lai to pārbaudītu, mēģiniet palaist tālruni drošajā režīmā un uzzināt, kas notiek.

  1. Izslēdziet ierīci.
  2. Nospiediet un turiet ieslēgšanas / izslēgšanas taustiņu aiz modeļa nosaukuma ekrāna.
  3. Kad ekrānā parādās “SAMSUNG”, atlaidiet barošanas taustiņu.
  4. Tūlīt pēc barošanas taustiņa atlaišanas nospiediet un turiet skaļuma samazināšanas taustiņu.
  5. Turpiniet turēt skaļuma samazināšanas taustiņu, līdz ierīce pabeidz restartēšanu.
  6. Drošais režīms tiks parādīts ekrāna apakšējā kreisajā stūrī.
  7. Kad redzat drošo režīmu, atlaidiet skaļuma samazināšanas taustiņu.

Atcerieties, ka drošais režīms bloķē visas trešo pušu lietotnes un pakalpojumus. Ja jūsu balss zvani darbojas normāli (nav skaņas skaņu), tas nozīmē, ka vainīga ir viena no pievienotajām lietotnēm.

Lai uzzinātu, kura lietotne rada problēmu, rīkojieties šādi:

  1. Boot drošajā režīmā.
  2. Pārbaudiet problēmu.
  3. Kad esat apstiprinājis, ka pie vainas ir trešās puses lietotne, varat sākt lietotņu atinstalēšanu atsevišķi. Mēs iesakām sākt ar pēdējiem pievienotajiem.
  4. Pēc lietotnes atinstalēšanas restartējiet tālruni normālā režīmā un pārbaudiet, vai nav problēmu.
  5. Ja jūsu ierīcē joprojām parādās tā pati balss zvana problēma, atkārtojiet 1. – 4. Darbību.

Atiestatīt tīkla iestatījumus

Daudzas balss zvanu problēmas tiek novērstas, veicot vienkāršu visu tīkla iestatījumu atiestatīšanas risinājumu. Ja vēl neesat to izdarījis, pārliecinieties, ka to darāt. Lūk, kā:

  1. Atveriet lietotni Iestatījumi.
  2. Pieskarieties vienumam Vispārējā pārvaldība.
  3. Pieskarieties vienumam Atiestatīt.
  4. Pieskarieties vienumam Atiestatīt tīkla iestatījumus.
  5. Pieskarieties pogai ATIESTATĪT IESTATĪJUMUS.
  6. Restartējiet ierīci un pārbaudiet problēmu.

Rūpnīcas režīma iestatīšana

Mēs nezinām jūsu ierīces vēsturi, taču, ja pēc iepriekš minēto darbību veikšanas zvana problēma joprojām nav atrisināta, nevilcinieties to notīrīt un sākt no jauna. Rūpnīcas datu atiestatīšana attiecas tikai uz iespējamo programmatūras kļūdu, kas, iespējams, ir izveidojusies pēc kāda laika. Ja problēma ir daudz dziļāka, teiksim, sliktas aparatūras, operētājsistēmas kodēšanas kļūmes vai tīkla problēmu dēļ, tā pati problēma var atgriezties pēc tam.

S9 rūpnīcas atiestatīšana:

  1. Izveidojiet savu personas datu dublējumu.
  2. Izslēdziet ierīci.
  3. Nospiediet un turiet skaļuma palielināšanas taustiņu un Bixby taustiņu, pēc tam nospiediet un turiet ieslēgšanas / izslēgšanas taustiņu.
  4. Kad tiek parādīts zaļais Android logotips, atlaidiet visus taustiņus (pirms Android sistēmas atkopšanas izvēlnes opciju parādīšanas aptuveni 30 - 60 sekundes tiks rādīts ziņojums “Sistēmas atjauninājuma instalēšana”).
  5. Nospiediet skaļuma samazināšanas taustiņu vairākas reizes, lai iezīmētu “wipe data / factory reset”.
  6. Nospiediet barošanas pogu, lai atlasītu.
  7. Nospiediet skaļuma samazināšanas taustiņu, līdz tiek iezīmēts “Jā - dzēst visus lietotāja datus”.
  8. Nospiediet barošanas pogu, lai atlasītu un sāktu galveno atiestatīšanu.
  9. Kad galvenā atiestatīšana ir pabeigta, tiek iezīmēts ‘Reboot system now’.
  10. Nospiediet barošanas taustiņu, lai restartētu ierīci.

Sazinieties ar savu operatoru

Šis pēdējais ieteikums ir paredzēts, lai risinātu iespējamo problēmu jūsu tīkla pusē. Pēc visu iepriekš minēto ieteikumu veikšanas jums jāzina, ka ar tālruni nav nekādu problēmu, tāpēc nevilcinieties ziņot par problēmu savam mobilo sakaru operatoram, lai viņi to varētu jums noskaidrot.

Atjaunināt: Google ir aptiprināji Android 10 ieviešanu ar vairākiem Pixel īpašniekiem, kuri jau redz atjauninājumu. Vi, ka jum jādara, ir jāgaida atjaunināšana paziņojum vai dodietie uz Ietatījumi, la...

Lai gan atur ir galvenai, ja runa ir par apraidi, pareizā aprīkojuma pieejamība ir gandrīz tikpat varīga. Bet, ja jū jautāiet demit dažādiem podcateriem, kādi ir viņu iecienītākie mikrofoni, jū aņemie...

Publikācijas