Kā novērst sliktu iPhone SE 2 akumulatora darbības laiku

Autors: Lewis Jackson
Radīšanas Datums: 5 Maijs 2021
Atjaunināšanas Datums: 5 Maijs 2024
Anonim
40 noderīgi auto produkti no Aliexpress, kas jums ir noderīgi
Video: 40 noderīgi auto produkti no Aliexpress, kas jums ir noderīgi

Saturs

Atkāpjoties no iPhone SE 2 izlaišanas datuma, mēs turpinām saņemt atsauksmes no tiem, kuri ir pieņēmuši Apple budžeta iPhone. Lai gan liela daļa atsauksmju ir labas, daži lietotāji sūdzas par patoloģisku akumulatora izlādi, kas ir izplatīta problēma, kas ietekmē visas iPhone versijas.

Mēs esam dzirdējuši par Apple budžeta tālruņa problēmu klāstu. Dažas no problēmām ir nelielas kļūdas. Citi, piemēram, patoloģiska akumulatora izlāde, ir daudz problemātiskāki.

Arī šajā gadījumā iPhone akumulatora darbības laiks ir ārkārtīgi izplatīts. Viņiem ir tendence uznirst pēc katra iPhone izlaišanas un pēc katra iOS atjaunināšanas, tāpēc šīs sūdzības nav tik pārsteigums.

Dažas ar akumulatoru saistītas problēmas var būt saistītas ar aparatūru, taču, visticamāk, tām ir kāds sakars ar iOS 13 programmatūru, kas darbina tālruni.

Izpārdošana 3058 atsauksmes Apple MacBook Air (13 collu, 8 GB RAM, 256 GB SSD atmiņa) - Space Grey (jaunākais modelis)
  • Apbrīnojams 13,3 collu Retina displejs ar True Tone tehnoloģiju
  • Burvju tastatūra ar apgaismojumu un Touch ID
  • Desmitās paaudzes Intel Core i3 procesors
  • Intel Iris Plus grafika
  • Ātra SSD atmiņa
- 49,01 USD 949,99 USD. Pērciet Amazon

Ja sākat pamanīt lielu akumulatora izlādēšanos, pirms sazināties ar Apple klientu apkalpošanas centru, vēlēsities to ņemt savās rokās.


Šajā ceļvedī mēs sniegsim dažus labojumus, kas varētu palīdzēt novērst sliktu iPhone SE 2 akumulatora darbības laiku. Šie ir labojumi, kas gadu gaitā mums ir noderējuši, un pastāv iespēja, ka tie darbosies jums.

Restartējiet tālruni

Ja pēkšņi sākat pamanīt patoloģisku akumulatora izlādi, mēģiniet restartēt ierīci. Izslēdziet to, pagaidiet minūti un pēc tam atkal ieslēdziet to. Dažreiz tas darbojas, īpaši, ja kādu laiku neesat restartējis tālruni.

Atjauniniet tālruni

Ja jūsu ierīcē pašlaik darbojas vecāka iOS 13 versija, mēģiniet atjaunināt to uz jaunāko versiju.

iOS atjauninājumi parasti nenodrošina īpašus akumulatora labojumus, taču jaunas programmatūras instalēšana varētu palīdzēt stabilizēt jūsu iPhone SE veiktspēju.

Pirms tālrunī instalējat jaunu iOS 13 versiju, pirms sākat lejupielādi, noteikti izlasiet atsauksmes un iedziļinieties atsauksmēs.

Pārbaudiet savas lietotnes

Biežāk tā ir lietojumprogramma, kas ātri izlādē akumulatoru. Lietotnes, īpaši trešo pušu lietojumprogrammas, dažreiz darbojas pēc tam, kad Apple izlaiž jaunu iOS programmaparatūru.


Lietotnes veiktspējas pārbaude ir ļoti vienkārša, un jums vajadzētu spēt izolēt vainīgo dažu minūšu laikā. Lūk, kā to izdarīt:

  • Vispirms dodieties uz lietotni Iestatījumi.
  • Pieskarieties akumulatoram.
  • Atveriet akumulatora izmantošanas rīku.

Šajā izvēlnē jūs redzēsiet lietotnes, kas apēd jūsu iPhone SE akumulatora darbības laiku un kad tās to dara. Ja daudz lietojat lietotni, tas acīmredzami apgrūtinās ierīces akumulatoru.

Tas nozīmē, ka, ja tas iztukšo absurdu akumulatora daudzumu vai kāda lietotne, kuru reti izmantojat, piesūc daudz enerģijas, noteikti vēlaties to izpētīt.

Jūsu lietotnes var kaitēt jūsu iPhone SE akumulatora darbības laikam.

Ja kaut kas ir izslēgts, mēģiniet atjaunināt lietojumprogrammu uz jaunāko versiju. Lietotņu izstrādātāji pastāvīgi izlaiž atbalsta atjauninājumus, un šie izlaidumi varētu palīdzēt.


Ja lietotnes (-ņu) atjaunināšana nedarbojas, mēģiniet to izdzēst (neatgriezeniski vai īslaicīgi) un pārbaudiet, vai akumulatora darbības laiks normalizējas. Ja problēma atkārtojas, iespējams, vēlēsities sazināties ar izstrādātāju.

Atiestatīt visus iestatījumus

Ja konstatējat, ka jūsu lietotnēs nav vainas, mēģiniet atiestatīt iPhone SE iestatījumus. Tas atjaunos jūsu iestatījumus uz rūpnīcas noklusējuma iestatījumiem (tāpēc pārliecinieties, ka jūsu Wi-Fi paroles ir parocīgas), taču tas varētu izlīdzināt akumulatora darbības laiku. Lūk, kā to izdarīt:

  • Atveriet sadaļu Iestatījumi.
  • Pieskarieties Vispārīgi.
  • Pieskarieties vienumam Atiestatīt.
  • Pieskarieties vienumam Atiestatīt visus iestatījumus.
  • Ievadiet savu piekļuves kodu, ja tāds ir iespējots.

Izmantojiet ekrāna laiku

Jūsu iPhone SE komplektācijā ietilpst ekrāna laiks, kas varētu palīdzēt ietaupīt akumulatora darbības laiku, vienlaikus novēršot sliktos ieradumus.

Ekrāna laiks nodrošina vadības elementu kopumu, kas var palīdzēt kontrolēt atkarību izraisošo uzvedību. Ja savā tālrunī neizmantojat savas lietojumprogrammas, akumulatora darbības laiks netiks sakošļāts.

Ekrāna laiks ļauj iestatīt ierobežojumus tam, cik ilgi konkrētā lietotnē varat izmantot konkrēto dienu. Ja tuvosities slieksnim, tas jūs brīdinās.

Izmantojiet mazjaudas režīmu

Jūsu tālrunī ir arī funkcija, kuras nosaukums ir Zema enerģijas patēriņa režīms, kas palīdzēs ietaupīt akumulatora darbības laiku, īslaicīgi izslēdzot fona darbības, tostarp Hey Siri, automātiskās lejupielādes un pasta ielādi.

Zema enerģijas patēriņa režīmu varat ieslēgt un izslēgt, kad vien vēlaties. Jūsu iPhone arī aicinās to ieslēgt ikreiz, kad tas sasniedz 20% akumulatora.

Lai ērti piekļūtu, mēs vienmēr iesakām Control Center pievienot zemas enerģijas režīmu. Lūk, kā to izdarīt:

  • Dodieties uz lietotni Iestatījumi.
  • Pieskarieties vienumam Vadības centrs.
  • Pieskarieties vienumam Pielāgot vadīklas.
  • Pieskarieties zaļajai pluszīmei blakus Zema enerģijas patēriņa režīms.

Nākamreiz ierīcē atverot vadības centru, redzēsiet akumulatora ikonu un pieskarieties tai, lai iespējotu vai atspējotu mazjaudas režīmu.

Ja vēlaties ieslēgt mazjaudas režīmu, izmantojot iestatījumus, varat arī to izdarīt. Lūk, kā to izdarīt:

  • Atveriet lietotni Iestatījumi.
  • Pieskarieties akumulatoram.
  • Pieskarieties zemas enerģijas režīmam.
  • Ieslēdziet to.

Atspējot vibrācijas

Ja jūsu iPhone vibrē katru reizi, kad saņemat ziņojumu vai tālruņa zvanu, un jūs to nevēlaties vai jums tas nav nepieciešams, mēģiniet izslēgt šīs vibrācijas. Tas palīdzēs jūsu tālrunim ietaupīt enerģiju.

Lai izslēgtu iPhone SE vibrāciju, veiciet tālāk norādītās darbības.

  • Atveriet sadaļu Iestatījumi.
  • Pieskarieties vienumam Skaņas.
  • Pārslēdziet funkciju Vibrēt ieslēgt un Vibrēt ieslēgts Klusums.

Jums arī būs jāiedziļinās katrā atsevišķajā skaņas un vibrācijas režīmā un jāpārliecinās, vai vibrācijai (kas atrodas ekrāna augšdaļā) ir iestatīta vērtība “Neviena”.

Pārtraukt fona atsvaidzināšanu

Lietotnes atsvaidzināšana fonā ir funkcija, kas atsvaidzina lietotnes fonā, lai, atverot tās, parādītu jaunākos datus. Tas ir noderīgi, taču tas var arī samazināt akumulatora darbības laiku, jo tālrunis darbojas fonā. Izslēdzot to, var ietaupīt akumulatoru.

Lūk, kā atspējot fona lietotņu atsvaidzināšanu savām lietotnēm, ja domājat, ka tas jums nav nepieciešams:

  • Atveriet sadaļu Iestatījumi.
  • Pieskarieties Vispārīgi.
  • Pieskarieties pie Lietotnes atjaunināšana fonā.
  • Izslēdziet to visām lietojumprogrammām, kuras neizmantojat.

To var arī pilnībā izslēgt.

Izslēdziet fitnesa izsekošanu

Jūsu iPhone SE 2 komplektācijā ietilpst kopprocesors, kas izseko jūsu soļus un citas kustības. Ja izmantojat tālruni aktivitātēm, kas saistītas ar fizisko sagatavotību, šī funkcija ir jāieslēdz. Ja to nedarāt, mēģiniet to izslēgt, jo tas var palīdzēt ietaupīt akumulatora darbības laiku. Lai to izdarītu, rīkojieties šādi:

  • Atveriet sadaļu Iestatījumi lietotne.
  • Pieskarieties Konfidencialitāte.
  • Atlasiet Kustība un fitnesa un izslēdziet Fitnesa izsekošanas funkciju.

Varat arī izslēgt lietotnes, kas izvēlnē ir uzskaitītas zemāk Fitnesa izsekošana.

Izslēdziet palīgkontaktu

Ja ierīcē pašlaik izmantojat Palīdzības skārienu, tas var būt viens no iemesliem, kāpēc akumulators ātri iztukšojas. Ja tālrunī nevēlaties vai nav nepieciešams aktīvs pieskāriens, mēģiniet to izslēgt:

  • Atveriet sadaļu Iestatījumi.
  • Pieskarieties Vispārīgi.
  • Pieskarieties Pieejamība.
  • Pieskarieties AssistiveTouch.
  • Pārslēdziet to uz Izslēgts.

Atjauniniet programmatūru

Ja pats nevarat novērst problēmu, nevarat gaidīt nākamo iOS atjauninājumu un vēlaties izvairīties no sazināšanās ar Apple klientu apkalpošanas centru, varat mēģināt atgriezties atpakaļ uz iepriekšējo iOS 13 versiju, ja opcija ir pieejama.

Ja vecākas iOS 13 versijas akumulatora darbības laiks bija labs, pazemināšana varētu palīdzēt. Ja nezināt, kā pazemināt iPhone versiju, ieskatieties mūsu ceļvedī.

Instalējiet iOS 14 Beta

Ja esat izmisis, varat mēģināt pārvietot savu iPhone SE uz Apple iOS 14 beta versiju. Lai uzzinātu vairāk par to, kā to izdarīt, apskatiet mūsu ceļvedi.

Atjaunot kā jaunu

Varat arī mēģināt atjaunot ierīci no dublējuma no datora vai izmantojot iCloud.

Ja jūtaties patiešām ambiciozi, varat mēģināt atjaunot ierīci kā jaunu. To var izdarīt, izmantojot Finder, iTunes vai iCloud.

Pērciet akumulatora korpusu vai akumulatoru banku

Ja nevarat atrast labojumu vai esat tikai liels lietotājs, ieteicams ieguldīt akumulatora korpusā vai akumulatoru bankā.

Ja nezināt, kur meklēt, skatiet mūsu labāko iPhone SE 2 lietu sarakstu. Tas ir labs sākumpunkts tiem, kas neseko piederumu tirgum.

Ja nevēlaties izmantot lielu akumulatora korpusu ar savu iPhone, ieteicams iegādāties akumulatoru banku. Tie būs noderīgi ārkārtas situācijās, kad tālrunis ātri zaudē akumulatora darbības laiku.

3 610 atsauksmes Anker PowerCore II Slim 10000 īpaši plāna barošanas banka, modernizēta PowerIQ 2.0 (līdz 18 W izeja), ātra uzlāde iPhone, Samsung Galaxy un citām ierīcēm (melna)
  • Anker Advantage: pievienojieties vairāk nekā 50 miljoniem, ko nodrošina Amerikas vadošais USB uzlādes zīmols.
  • Liela ietilpība: vairāk nekā 3,5 maksas par iPhone 8 vai 2 par Galaxy S8. Vairākas pilnas maksas par citiem tālruņiem un ierīcēm.
  • Universāls ātrums: uzlādē Apple, Android un Quick Charge ierīces pēc iespējas ātrākā ātrumā. Galaxy S7 uzlādē tikai 1,5 stundas.
29,99 USD Pērciet Amazon

Bateriju bankas ir mazi, pārnēsājami enerģijas avoti, kas var uzlādēt jūsu iPhone vairākas reizes. Piemēram, RAVPower akumulators var nodrošināt sešas pilnīgas iPhone uzlādes, pirms jums tas ir jāuzlādē.

Jums ir pieejamas daudzas iespējas, taču RAVPower, Mophie’s powerstation un Anker PowerCore Slim ir daži no mūsu iecienītākajiem.

4 iemesli, kāpēc neinstalēt iOS 13.7 un 11 iemeslus

Labākai drošībai instalējiet iOS 13.7

>1 / 15

Ja drošība jums ir svarīga, padomājiet par iOS 13.7 atjauninājuma instalēšanu.

Operētājsistēmas iOS 13.7 klājā nav zināmu drošības ielāpu. Tas nozīmē, ka, ja izlaidīsit operētājsistēmu iOS 13.6 vai vecāku iOS versiju, jaunināšanas laikā jūs saņemsiet drošības ielāpus.

Operētājsistēmā iOS 13.6 bija vairāk nekā 20 drošības problēmu labojumi, kas padarīja to par ārkārtīgi svarīgu atjauninājumu. Ja izlaidāt iOS 13.6, jūs saņemat ielāpus ar iOS 13.7.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par iOS 13.6 drošības ielāpiem, dodieties uz Apple drošības vietni, lai iegūtu vairāk informācijas.

Ja izlaidāt operētājsistēmu iOS 13.5.1, tās jauninājumu uz iOS 13.7 saņemat tā drošības ielāps. Jūs varat uzzināt vairāk par to Apple vietnē. Plāksteris ir paredzēts izmantošanai, ko izmanto jailbreak izstrādātāji.

Ja izlaidāt operētājsistēmu iOS 13.5, operētājsistēma iOS 13.7 kopā ar iOS 13.5 piedāvā 41 jaunu drošības ielāpi. Apple ievietoja informāciju savā vietnē, un, ja jūs interesē, varat izpētīt informāciju.

Tostarp uzņēmuma lietotnes Mail, Wi-Fi, AirDrop, Bluetooth, FaceTime, Messages un Notifications ielāpus.

Ja izlaidīsit iOS 13.4 atjauninājumu, kopā ar jaunināšanu jūs saņemsiet iOS 13.4 28 drošības ielāpus. Par visiem tiem varat lasīt Apple vietnē tieši šeit.

iOS 13.4 arī ieviesa vairākus uzlabojumus Apple viedajā izsekošanas novēršanā. Apple Džons Vilanders tos izklāstīja emuāra ziņā, un ir vērts to pārbaudīt.

Pārskatos ir iezīmēta Broadcom un Cypress Semiconductor izveidoto Wi-Fi mikroshēmu ievainojamība, kas atstāja miljardiem ierīču uzņēmīgas pret uzbrukumiem.

Dublēta Kr00k, ievainojamība ļauj tuvumā esošajiem uzbrucējiem atšifrēt sensitīvu informāciju, kas tiek izplatīta pa gaisu.

Par laimi izskatās, ka problēma tika salabota, izlaižot iOS 13.2, atjauninājumu, kas ieradās visu laiku atpakaļ oktobrī.

Tātad, ja izmantojat patiešām vecu iOS 13 versiju, jūs patiešām vēlaties pārvietot ierīci uz jaunāko iOS 13 versiju.

Ja izlaidāt iOS 13.3.1, jūs saņemat tās ielāpus ar iOS 13.7.

IOS 13.3.1 atjauninājumā bija iekļauts 21 jauns drošības ielāps, kas palīdzēs aizsargāt ierīci no kaitējuma. Uzņēmums sīki izklāstīja šos plāksterus, ja vēlaties iedziļināties.

Ja izlaidāt iOS 13.3, tā ielāpus iegūstat ar iOS 13.7. iOS 13.3 ienesa iPhone 12 jaunus drošības ielāpus, un par katru no tiem varat lasīt Apple drošības lapā.

IOS 13.3 atjauninājums arī papildināja NFC, USB un Lightning FIDO2 saderīgas drošības atslēgas pārlūkprogrammā Safari.

Ja jūs nokavējāt iOS 13.2, tajā bija 16 jauni drošības ielāpi. Par visiem tiem varat lasīt Apple vietnē tieši šeit.

iOS 13.1.1 ieviesa drošības plāksteri trešās puses tastatūras problēmai jūsu iPhone. Ja jūs interesē informācija, varat lasīt par to Apple vietnē.

Ja esat nodevis iOS 13.1 instalēšanu, jūs saņemat papildu plāksteri ar savu iOS 13.7 atjauninājumu. Jūs varat uzzināt vairāk šeit.

Ja pāriet no iOS 12, jauninot uz iOS 13.7, jūs saņemsiet deviņus iOS 13.0 drošības ielāpus. Lasiet par tiem šeit.

Ja izlaidāt iOS 12.4.1 vai kādu citu vecāku iOS 12 versiju, to drošības ielāpi tiks iegūti ar iOS 13.7 atjauninājumu.

IOS 12.4.1 klājā bija tikai viens plāksteris, bet Apple iOS 12.4 atjauninājums ienesa iPhone 19 drošības ielāpus. Ja jūs interesē specifika, varat tos izlasīt šeit.

Papildus šiem ielāpiem pats iOS 13 ir aprīkots ar dažiem drošības un konfidencialitātes jauninājumiem, ieskaitot uzlabotas Safari izsekošanas novēršanas funkcijas un iespēju atbrīvoties no atrašanās vietas metadatiem jūsu fotoattēlos.

Tagad jums ir arī iespēja bloķēt lietojumprogrammas izmantot Bluetooth un atļaut lietotnēm piekļūt jūsu atrašanās vietai tikai vienu reizi.

iOS 13 arī nosūtīs jums atgādinājumus par lietojumprogrammām, kas izseko jūsu datus.

>1 / 15

Pēdējā atjaunināšana 2020. gada 9. septembrī. Šajā ierakstā var būt saistītās saites. Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par mūsu informācijas izpaušanas politiku. Attēli, izmantojot Amazon API

Ar tīklu aitīta lietotne, piemēram, Google Play vai Play veikal, mēdz notikt negaidīta kļūda tīkla avienojamība problēmu un dīktāve dēļ. tarp izplatītākajiem imptomiem, ka parādā uz virma, būtu iekrau...

WiFi avienojuma problēmu novēršana nav tik grūta. Ja jūu Galaxy M40 wifi nedarboja un jum nav ne jauma, kā to novērt, eat nonāci ītajā vietā. Uzziniet, kā novērt problēmu, izpildot mūu ieteikumu šajā ...

Ieteicams