Kā novērst sliktu iOS 13 akumulatora darbības laiku

Autors: Randy Alexander
Radīšanas Datums: 3 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 17 Novembris 2024
Anonim
40 noderīgi auto produkti no Aliexpress, kas jums ir noderīgi
Video: 40 noderīgi auto produkti no Aliexpress, kas jums ir noderīgi

Saturs

Daži iOS 13 lietotāji ziņo par patoloģisku akumulatora iztukšošanos, pārejot no iOS 12 uz augšu. Akumulatora darbības laiku var būt grūti novērst, taču ir dažas darbības, kas jāveic, pirms sazināties ar klientu apkalpošanas centru.

Viens no iOS 13 lietotāju nomācošajiem jautājumiem ir akumulatora izlāde ātrāk nekā parasti. Akumulatora darbības laiks ir ārkārtīgi izplatīts, īpaši pēc jauniem iOS izlaidumiem, tāpēc sūdzības nav tik pārsteigums.

Daži no jautājumiem varētu būt saistīti ar aparatūru, bet daudzi citi, iespējams, ir saistīti ar programmatūru. Daudzos gadījumos problēmas, iespējams, rada negodīga lietotne vai slikti ieradumi.

Ja jums ir darīšana ar briesmīgu akumulatora izlādi, pirmā doma varētu būt pazemināšana uz vecāku iOS 13 versiju. Tā noteikti ir iespēja. Tas nozīmē, ka pirms pazemināt, jums pašiem vajadzētu mēģināt atvieglot problēmas.

Šī rokasgrāmata palīdzēs novērst sliktu iOS 13 akumulatora darbības laiku. Šie labojumi mums ir darbojušies agrāk, un ir lielas izredzes, ka viņi jūsu problēmas sakārtos dažu minūšu laikā.


151 atsauksmes Apple iPhone 11 Pro Max, 256 GB, pusnakts zaļš, pilnībā atbloķēts (atjaunots)
  • Pilnībā atbloķēts un saderīgs ar jebkuru izvēlēto mobilo sakaru operatoru (piemēram, AT&T, T-Mobile, Sprint, Verizon, US-Cellular, Cricket, Metro utt.).
  • Ierīcē nav austiņu vai SIM kartes. Tas ietver lādētāju un lādēšanas kabeli, kas var būt vispārējs, un tādā gadījumā tam būs UL vai Mfi (Made for iPhone) sertificēts sertifikāts.
  • Pārbaudīts un garantēts, ka tam būs minimāli kosmētiski bojājumi, kas nav pamanāmi, ja ierīci tur rokas garumā.
  • Veiksmīgi nokārtots pilns diagnostikas tests, kas nodrošina līdzīgu jaunu funkcionalitāti un jebkādas iepriekšējas personas personiskās informācijas noņemšanu.
  • Pārbaudīts par akumulatora veselību un garantēts, ka tā minimālā akumulatora ietilpība ir 80%.
1 074,99 USD. Pērciet Amazon

Restartējiet tālruni

Pirmā lieta, ko vēlaties darīt, ir restartēt iPhone. Izslēdziet to, pagaidiet minūti un pēc tam atkal ieslēdziet to. Bieži vien tas izdosies.


Atjauniniet tālruni

Ja jūsu ierīcei ir grūtības un ir pieejama jauna iOS 13 versija, mēģiniet atjaunināt uz jaunāko.

Apple, iespējams, neizsauks akumulatora darbības laika labojumus atjauninājumu izmaiņu žurnālā, taču vienmēr ir iespēja, ka jauna programmatūra rada brīnumus jūsu ierīcei.

Pirms instalējat jaunu iOS 13 versiju, pārliecinieties, ka esat izlasījis atsauksmes un iedziļinājies atsauksmēs par atjauninājuma veiktspēju ierīcē.

Pārbaudiet savas lietotnes

Ja restartēšana nedarbojas un atjauninājums nav pieejams, pārbaudiet savas lietojumprogrammas.

Lietotnes, īpaši trešo pušu lietojumprogrammas, dažreiz darbosies pēc jaunas iOS operētājsistēmas izlaišanas, un pastāv ļoti lielas izredzes, ka tā ir viena no jūsu lietotnēm, kas izraisa akumulatora iztukšošanas problēmas.


Lietotņu veiktspējas pārbaude ir vienkārša, un jūs, iespējams, dažu minūšu laikā varētu izcelt negodīgu lietotni. Lūk, kā to izdarīt:

  • Atveriet lietotni Iestatījumi.
  • Atlasiet Akumulators.
  • Dodieties uz akumulatora izmantošanas rīku.

Šis rīks parādīs, kā lietotnes apēd jūsu iPhone akumulatora darbības laiku un kad tās to dara. Ja daudz lietojat lietotni, tas, protams, iztukšos ierīces akumulatoru. Tomēr, ja pamanāt, ka lietotne, kuru reti izmantojat, patērē akumulatora darbības laiku, ieteicams to apskatīt tuvāk.

Ja redzat lietotni, kuru reti izmantojat, lai sakošļātu akumulatora darbības laiku, mēģiniet atjaunināt lietojumprogrammu uz jaunāko versiju. Lietotņu izstrādātāji ir aizņemti ar iOS 13 atbalsta atjauninājumu ieviešanu, un atjauninājums varētu atjaunot kārtību.

Ja tas joprojām darbojas, mēģiniet izdzēst lietotni un pārbaudiet, vai tas visu normalizē.

Atiestatīt visus iestatījumus

Ja jūsu lietotnes nav problēmas pamatā, mēģiniet atiestatīt visus iestatījumus. Tas atjaunos jūsu iestatījumus uz rūpnīcas noklusējuma iestatījumiem (tāpēc pārliecinieties, ka jūsu Wi-Fi paroles ir parocīgas), taču tas varētu izlīdzināt akumulatora darbības laiku. Tas mums ir darbojies agrāk.

Lai atiestatītu iPhone iestatījumus, rīkojieties šādi:

  • Atveriet sadaļu Iestatījumi.
  • Pieskarieties Vispārīgi.
  • Pieskarieties vienumam Atiestatīt.
  • Pieskarieties vienumam Atiestatīt visus iestatījumus.
  • Ievadiet savu piekļuves kodu, ja tāds ir iespējots.

Izmantojiet ekrāna laiku

iOS 13 ekrāna laika funkcija varētu palīdzēt ietaupīt akumulatoru, vienlaikus novēršot arī sliktos ieradumus.

Ekrāna laiks nodrošina vadības elementu kopumu, kas var palīdzēt kontrolēt atkarību izraisošo uzvedību. Ja savā tālrunī neizmantojat savas lietotnes, akumulatora darbības laiks nebūs sakošļāts.

Šī funkcija ļauj noteikt ierobežojumus tam, cik ilgi konkrētā lietotnē varat izmantot konkrēto dienu. Ja tuvosities slieksnim, tas jums brīdinās.

Varat arī iestatīt šos brīdinājumus bērniem un saistīt tos ar ekrāna laika pabalstu. Tas ļauj jums noteikt spēļu ierobežojumus, bet saglabāt svarīgas lietotnes pieejamas.

Izmantojiet mazjaudas režīmu

iOS 13 mazjaudas režīms palīdz ietaupīt akumulatora darbības laiku, izslēdzot pakalpojumus (Hei Siri, automātiskās lejupielādes un pasta ielāde), kas varētu iztukšot akumulatoru.

Zema enerģijas patēriņa režīmu varat ieslēgt un izslēgt jebkurā laikā, un ierīce arī aicinās to ieslēgt ikreiz, kad tas sasniedz 20% akumulatora.

Ja vēl neesat to izdarījis, pievienojiet vadības centram zemas enerģijas režīmu. Vadības centrs ir izvēlne, kas tiek parādīta, velkot augšup no apakšas vai, ja izmantojat jaunāku iPhone modeli, no ekrāna augšējā labajā stūrī. Lūk, kā to izdarīt:

  • Dodieties uz sadaļu Iestatījumi.
  • Pieskarieties vienumam Vadības centrs.
  • Pieskarieties vienumam Pielāgot vadīklas.
  • Pieskarieties zaļajai pluszīmei blakus Zema enerģijas patēriņa režīms.

Nākamreiz, kad tālrunī atverat vadības centru, tiks parādīta akumulatora ikona. Pieskarieties tam, lai iespējotu vai atspējotu mazjaudas režīmu.

Izmantojot iestatījumus, varat arī ieslēgt mazjaudas režīmu. Lai to izdarītu, rīkojieties šādi:

  • Atveriet sadaļu Iestatījumi.
  • Pieskarieties vienumam Akumulators.
  • Pieskarieties zemas enerģijas režīmam.
  • Ieslēdziet to.

Ieslēdziet optimizēto akumulatora uzlādi

iOS 13 piedāvā jaunu funkciju ar nosaukumu “Optimizēta akumulatora uzlāde”, kas palīdzēs samazināt akumulatora novecošanos.

Šī funkcija mācās no ikdienas uzlādes rutīnas un gaida, līdz ierīce būs pilnībā uzlādēta līdz 100%, līdz būs jāizmanto tālrunis.

To darot, tas neļaus akumulatoram sēdēt ar maksimālo jaudu un var pagarināt jūsu iPhone akumulatora kopējo kalpošanas laiku.

Lai to ieslēgtu, dodieties uz sadaļu Vispārīgi> Akumulators> Akumulatora stāvoklis un ieslēdziet Optimizētā akumulatora uzlāde.

Atspējot logrīkus

Ja neizmantojat logrīkus, mēģiniet tos atspējot un pārbaudiet, vai akumulatora darbības laiks uzlabojas. Lūk, kā atspējot logrīkus operētājsistēmā iOS 13:

  • Velciet pa labi, kamēr atrodaties ierīces sākuma ekrānā.
  • Ritiniet līdz logrīku apakšai un atlasiet Rediģēt.

Šajā ekrānā tagad jums vajadzētu redzēt savu lietotņu un pakalpojumu sarakstu. Tie ir jūsu logrīki, un jūs varētu pamanīt, ka daži no tiem ir aktīvi. Lai deaktivizētu logrīku:

  • Pieskarieties sarkanajam aplim ar balto līniju.
  • Pieskarieties pie Noņemt.

Sākumā iesakām atspējot logrīkus, kurus nekad neizmantojat. (Dažos gadījumos tie var būt visi no tiem.) Ja jūs joprojām pamanāt dīvainu akumulatora iztukšošanos, atgriezieties šajā ekrānā un iet pa tiem pa vienam vai atspējojiet tos visus.

Jūs vienmēr varat atkal ieslēgt savus logrīkus, ja atklājat, ka tie nav šīs problēmas daļa.

Izslēdziet Paaugstināt, lai pamodinātu

iOS funkcija Rise to Wake ir ērta, taču tās izslēgšana varētu palīdzēt ietaupīt akumulatoru.

Ja jums nav nepieciešams, lai jūsu iPhone ekrāns automātiski ieslēgtos, kad to paņemat, dodieties uz lietotni Iestatījumi> Displejs un spilgtums un izslēdziet funkciju Paaugstināt līdz modināt.

Atspējot vibrācijas

Ja tālrunis vibrē katru reizi, kad saņemat ziņojumu vai tālruņa zvanu, un jums tas nav nepieciešams, mēģiniet izslēgt vibrāciju. To izslēgšana palīdzēs jūsu ierīcei izmantot mazāk enerģijas.

Lai izslēgtu iPhone vibrāciju:

  • Atveriet sadaļu Iestatījumi.
  • Pieskarieties vienumam Skaņas.
  • Pārslēdziet funkciju Vibrēt ieslēgt un Vibrēt ieslēgts Klusums.

Jums arī jāiedziļinās katrā atsevišķā skaņas un vibrācijas režīmā un jāpārliecinās, vai vibrācija (kas atrodas ekrāna augšdaļā) ir iestatīta uz “None”.

Izmantojiet Wi-Fi, nevis mobilo

Izmantojot savu iPhone, kamēr tas ir savienots ar mobilo tīklu, var iztukšot akumulatoru. Ja jūsu tuvumā ir Wi-Fi tīkls, izveidojiet savienojumu ar to. Tas varētu palīdzēt ietaupīt akumulatoru.

Pārtraukt fona atsvaidzināšanu

Apple lietotnes Background App Refresh fonā atsvaidzina lietotnes, lai, atverot tās, parādītu jaunākos datus. Tā ir noderīga funkcija, taču tā var arī izēst akumulatora darbības laiku. Ja jums tas nav nepieciešams, mēģiniet to izslēgt.

Lai atspējotu funkciju, jums būs jāveic šādas darbības:

  • Atveriet sadaļu Iestatījumi.
  • Pieskarieties Vispārīgi.
  • Pieskarieties pie Lietotnes atjaunināšana fonā.
  • Izslēdziet to visām lietojumprogrammām, kuras neizmantojat.

Varat arī to pilnībā izslēgt, ja nevēlaties pārlūkot savas lietotnes pa vienam.

Izslēdziet fitnesa izsekošanu

Jūsu iPhone ir kustību līdzprocesors, kas izseko jūsu soļus un citas kustības. Ja izmantojat tālruni ar fitnesu saistītām aktivitātēm, iespējams, vēlēsities saglabāt šo funkciju ieslēgtu. Ja tā nav, mēģiniet to izslēgt un pārbaudīt, vai tas palīdz atjaunot akumulatora darbības laiku.

Lai to izdarītu, dodieties uz sadaļu Iestatījumi lietotni un pieskarieties Konfidencialitāte. Tur atlasiet Motion & Fitness un izslēdziet Fitness Tracking funkciju.

Iespējams, vēlēsities arī izslēgt lietotnes, kas izvēlnē ir uzskaitītas zem fitnesa izsekošanas. Ja nepamanāt ieguvumus, jūs vienmēr varat visu ieslēgt.

Izslēdziet palīgkontaktu

Ja pašlaik iPhone tālrunī izmantojat Assistive Touch, iespējams, tas ir viens no vainīgajiem. Tā izslēgšana var palīdzēt jūsu ierīcei ietaupīt enerģiju.

Ja tālrunī nevēlaties vai nav nepieciešams aktīvs pieskāriens, mēģiniet to izslēgt. Lai to izdarītu, rīkojieties šādi:

  • Atveriet sadaļu Iestatījumi.
  • Pieskarieties Vispārīgi.
  • Pieskarieties Pieejamība.
  • Pieskarieties AssistiveTouch.
  • Pārslēdziet to uz Izslēgts.

Pazemināt

Ja pats nevarat novērst problēmu, nevarat gaidīt nākamo iOS atjauninājumu un nevarat vai nevēlaties sazināties ar Apple klientu apkalpošanas centru, varat mēģināt atgriezties atpakaļ uz iepriekšējo iOS 13 versiju. .

Šobrīd jūs varat atgriezties atpakaļ uz iOS 13.6, taču mēs sagaidām, ka Apple tuvākajā nākotnē pārtrauks pazemināšanas ceļu. Kad tas notiks, jūs nevarēsiet pāriet atpakaļ.

Ja jums būtu laba pieredze operētājsistēmā iOS 13.6, pazemināšana varētu palīdzēt. Ja nezināt, kā pazemināt iPhone versiju, ieskatieties mūsu ceļvedī.

Instalējiet iOS 14 Beta

Ja esat izmisis, varat mēģināt pārvietot savu iPhone uz Apple iOS 14 beta versiju. Lai uzzinātu vairāk par to, kā to izdarīt, apskatiet mūsu ceļvedi.

Atjaunot kā jaunu

Varat arī mēģināt atjaunot ierīci no dublējuma no datora vai izmantojot iCloud.

Ja jūtaties patiešām ambiciozi, varat mēģināt atjaunot ierīci kā jaunu. To var izdarīt, izmantojot Finder, iTunes vai iCloud.

Pērciet akumulatora korpusu vai akumulatoru banku

Ja vēlaties tērēt nedaudz naudas, padomājiet par ieguldījumiem akumulatora korpusā vai akumulatoru bankā.

Ja nezināt, ar ko sākt, apskatiet mūsu labākos iPhone XS, labākos iPhone X un labākos iPhone 8 gadījumus. Viņi ir labi sākumpunkti.

Mēs parasti iesakām iet ar Mophie akumulatora korpusu, taču Apple oficiālie akumulatoru korpusi ir ļoti stabila pirmās puses alternatīva.

Ja nevēlaties izmantot lielu akumulatora korpusu ar savu iPhone, padomājiet par ieguldījumiem akumulatoru bankā ārkārtas situācijām.

Bateriju bankas ir mazi, pārnēsājami enerģijas avoti, kas var uzlādēt jūsu iPhone vairākas reizes. Piemēram, RAVPower akumulators var nodrošināt sešas pilnīgas iPhone uzlādes, pirms jums tas ir jāuzlādē.

Ir daudz iespēju, taču RAVPower, Mophie’s powerstation un Anker Powercore 20100 ir daži no mūsu favorītiem.

4 iemesli, kāpēc neinstalēt iOS 13.7 un 11 iemeslus

Labākai drošībai instalējiet iOS 13.7

>1 / 15

Ja drošība jums ir svarīga, padomājiet par iOS 13.7 atjauninājuma instalēšanu.

Operētājsistēmas iOS 13.7 klājā nav zināmu drošības ielāpu. Tas nozīmē, ka, ja izlaidīsit operētājsistēmu iOS 13.6 vai vecāku iOS versiju, jaunināšanas laikā jūs saņemsiet drošības ielāpus.

Operētājsistēmā iOS 13.6 bija vairāk nekā 20 drošības problēmu labojumi, kas padarīja to par ārkārtīgi svarīgu atjauninājumu. Ja izlaidāt iOS 13.6, jūs saņemat ielāpus ar iOS 13.7.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par iOS 13.6 drošības ielāpiem, dodieties uz Apple drošības vietni, lai iegūtu vairāk informācijas.

Ja izlaidāt operētājsistēmu iOS 13.5.1, tās jauninājumu uz iOS 13.7 saņemat tā drošības ielāps. Jūs varat uzzināt vairāk par to Apple vietnē. Plāksteris ir paredzēts izmantošanai, ko izmanto jailbreak izstrādātāji.

Ja izlaidāt operētājsistēmu iOS 13.5, operētājsistēma iOS 13.7 kopā ar iOS 13.5 piedāvā 41 jaunu drošības ielāpi. Apple ievietoja informāciju savā vietnē, un, ja jūs interesē, varat izpētīt informāciju.

Tostarp uzņēmuma lietotnes Mail, Wi-Fi, AirDrop, Bluetooth, FaceTime, Messages un Notifications ielāpus.

Ja izlaidīsit iOS 13.4 atjauninājumu, kopā ar jaunināšanu jūs saņemsiet iOS 13.4 28 drošības ielāpus. Par visiem tiem varat lasīt Apple vietnē tieši šeit.

iOS 13.4 arī ieviesa vairākus uzlabojumus Apple viedajā izsekošanas novēršanā. Apple Džons Vilanders tos izklāstīja emuāra ziņā, un ir vērts to pārbaudīt.

Pārskatos ir iezīmēta Broadcom un Cypress Semiconductor izveidoto Wi-Fi mikroshēmu ievainojamība, kas atstāja miljardiem ierīču uzņēmīgas pret uzbrukumiem.

Dublēta Kr00k, ievainojamība ļauj tuvumā esošajiem uzbrucējiem atšifrēt sensitīvu informāciju, kas tiek izplatīta pa gaisu.

Par laimi izskatās, ka problēma tika salabota, izlaižot iOS 13.2, atjauninājumu, kas ieradās visu laiku atpakaļ oktobrī.

Tātad, ja izmantojat patiešām vecu iOS 13 versiju, jūs patiešām vēlaties pārvietot ierīci uz jaunāko iOS 13 versiju.

Ja izlaidāt iOS 13.3.1, jūs saņemat tās ielāpus ar iOS 13.7.

IOS 13.3.1 atjauninājumā bija iekļauts 21 jauns drošības ielāps, kas palīdzēs aizsargāt ierīci no kaitējuma. Uzņēmums sīki izklāstīja šos plāksterus, ja vēlaties iedziļināties.

Ja izlaidāt iOS 13.3, tā ielāpus iegūstat ar iOS 13.7. iOS 13.3 ienesa iPhone 12 jaunus drošības ielāpus, un par katru no tiem varat lasīt Apple drošības lapā.

IOS 13.3 atjauninājums arī papildināja NFC, USB un Lightning FIDO2 saderīgas drošības atslēgas pārlūkprogrammā Safari.

Ja jūs nokavējāt iOS 13.2, tajā bija 16 jauni drošības ielāpi. Par visiem tiem varat lasīt Apple vietnē tieši šeit.

iOS 13.1.1 ieviesa drošības plāksteri trešās puses tastatūras problēmai jūsu iPhone. Ja jūs interesē informācija, varat lasīt par to Apple vietnē.

Ja esat nodevis iOS 13.1 instalēšanu, jūs saņemat papildu plāksteri ar savu iOS 13.7 atjauninājumu. Jūs varat uzzināt vairāk šeit.

Ja pāriet no iOS 12, jauninot uz iOS 13.7, jūs saņemsiet deviņus iOS 13.0 drošības ielāpus. Lasiet par tiem šeit.

Ja izlaidāt iOS 12.4.1 vai kādu citu vecāku iOS 12 versiju, to drošības ielāpi tiks iegūti ar iOS 13.7 atjauninājumu.

IOS 12.4.1 klājā bija tikai viens plāksteris, bet Apple iOS 12.4 atjauninājums ienesa iPhone 19 drošības ielāpus. Ja jūs interesē specifika, varat tos izlasīt šeit.

Papildus šiem ielāpiem pats iOS 13 ir aprīkots ar dažiem drošības un konfidencialitātes jauninājumiem, ieskaitot uzlabotas Safari izsekošanas novēršanas funkcijas un iespēju atbrīvoties no atrašanās vietas metadatiem jūsu fotoattēlos.

Tagad jums ir arī iespēja bloķēt lietojumprogrammas izmantot Bluetooth un atļaut lietotnēm piekļūt jūsu atrašanās vietai tikai vienu reizi.

iOS 13 arī nosūtīs jums atgādinājumus par lietojumprogrammām, kas izseko jūsu datus.

>1 / 15

Pēdējā atjaunināšana 2020. gada 9. septembrī. Šajā ierakstā var būt saistītās saites. Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par mūsu informācijas izpaušanas politiku. Attēli, izmantojot Amazon API

Viena priekšrocība, ko izbauda lielākā daļa Android viedtālruņu, ir microD karte lota pieejamība. Ta ļauj ievietot microD karti, lai palielinātu ierīce pieejamo atmiņa vietu. Piemēram, #amung #Galaxy ...

#LG # V40 ir augtākā līmeņa tālruni, ka neen izlait un kuram ir vairāka izcila funkcija. Šim tālrunim ir izturīg dizain, ka izgatavot no alumīnija rāmja ar Corning Gorilla Gla 5 gan priekšpuē, gan aiz...

Mēs Iesakām Jums