#LG # G7ThinQ ir viens no vadošajiem modeļiem, kas tika izlaists šogad un kuram ir vairākas izcilas funkcijas. Tālrunim ir stabila uzbūves kvalitāte, kas sastāv no alumīnija rāmja, kas iestiprināts starp Gorilla Glass priekšpusē un aizmugurē. Tam ir liels 6,1 collu IPS LCD displejs, kas ir saderīgs ar Dolby Vision un HDR10. Zem pārsega ir Snapdragon 845 procesors, kas darbojas vienlaikus ar 6 GB RAM, ļaujot ierīcei nevainojami palaist lietotnes. Lai gan tas ir stabils tālrunis, ir gadījumi, kad var rasties daži jautājumi, kurus mēs šodien pievērsīsimies. Šajā mūsu problēmu novēršanas sērijas pēdējā daļā mēs uzzināsim, kā novērst ūdens bojātu LG G7 ThinQ.
Ja jums pieder LG G7 ThinQ vai kāda cita Android ierīce, sazinieties ar mums, izmantojot šo veidlapu. Mēs ar prieku jums palīdzēsim ar visām jūsu ierīces bažām. Tas ir bezmaksas pakalpojums, ko mēs piedāvājam bez pievienotām virknēm. Tomēr mēs lūdzam, kad sazināties ar mums, mēģiniet būt pēc iespējas detalizētākam, lai varētu veikt precīzu novērtējumu un sniegt pareizu risinājumu.
Kā novērst ūdens bojātu LG G7 ThinQ
Problēma:Manam LG G7 ThinQ ekrānā ir ūdens bojājumi. Aptuveni mēnesi es uzlauzu ekrānu, lai to iegūtu, un pēc tam nometu okeānā. Ekrānā tas sāka darīt dīvainas rozā līnijas, pēc tam ļoti ātri sāka mainīt kontrastus, līdz beidzot ekrāns nedarbojās. Cik man zināms, pārējā daļa joprojām darbojas, jo es nosūtīju īsziņu pa tālruni, un tālruņa led indikators iedegās kā parasti. Es nevēlos, lai ekrāns tiktu nomainīts profesionāli, jo man tagad ir s9. Esmu informātikas specialitāte koledžā, tāpēc domāju, ka tas būtu jautrs projekts, ja pats mēģinātu to novērst. Pamatojoties uz aprakstītajiem jautājumiem, vai jūs domājat, ja nomainīšu ekrānu, tas atrisinātu problēmu?
Risinājums: Ja ierīcē joprojām varat saņemt īsziņu paziņojumu, pastāv iespēja, ka displeja mezgls ir bojāts un tas ir jānomaina. Viena lieta, kas jums jāzina, tomēr ir arī iespēja, ka arī citi tālruņa komponenti ir bojāti ūdenī, tāpēc paša ekrāna nomaiņa nav pārliecība, ka tālrunis atkal darbosies normāli. Vienīgais veids, kā pārliecināties, ka neviena cita sastāvdaļa nav bojāta, ir tā pārbaude servisa centrā. To sakot, tālāk ir uzskaitītas lietas, kas jāņem vērā, kad tālrunis nonāk saskarē ar ūdeni.
- Neieslēdziet tālruni, jo tas izraisīs elektrisko īssavienojumu un vēl vairāk sabojās ierīci
- Nepieslēdziet tālruni lādētājam.
- Nospiediet nevienu taustiņu, jo tas var iespiest ūdeni tālrunī.
- Nekratiet un nepūsiet ierīcē, jo tas var arī virzīt ūdeni dziļākos tālruņa apgabalos
- Nepielietojiet tālrunim nekādu siltumu
- Nepārvietojiet tālruni pārāk daudz.
Šajā gadījumā vispirms vajadzētu noslaucīt tālruņa ārējo daļu ar mīkstu drāniņu. Izņemiet SIM karti un micro SD karti, un, ja jums ir mini vakuums, tas jāizmanto, lai noņemtu mitrumu, kas atrodas uzlādes portā, kā arī SIM slotā.
Kad tālruņa ārpuse ir sausa, ievietojiet ierīci rīsu vai silikagela maisiņā. Atstājiet to vismaz 48 stundas. Rīsiem vai silikagelam ir labas absorbējošas īpašības, un tie noņems visu tālruņa iekšienē esošo mitrumu.
Tagad par patiesības brīdi. Pievienojiet tālruni lādētājam un pēc tam tr, lai to ieslēgtu. Ja tas neieslēdzas, tas būs jānogādā servisa centrā un jāpārbauda.