Saturs
Izrādās, Facebook Messenger var pateikt citiem jūsu precīzu atrašanās vietu. Lūk, kā to novērst.
Pēc noklusējuma Facebook Messenger izseko jūsu atrašanās vietu un iegulda šo informāciju visās jūsu mobilajā ierīcē pārraidītajos ziņojumos. Tas ir, ja vien jūs manuāli neizslēdzat lietotni no savas atrašanās vietas.
Izmantojot Google Chrome paplašinājumu, ko sauc par Marauders karti, varat apskatīt atrašanās vietu, no kuras ir nosūtīts kāds ziņojums, kamēr sūtītājs savā ierīcē joprojām ir iespējots.
Lai izmantotu paplašinājumu, vienkārši instalējiet to un pēc tam atveriet savas ziņas Facebook tīmekļa saskarnē. No šejienes jūs varat nosegt ziņojuma laika zīmogu un iegūt kartes uznirstošo logu, kas norāda sūtītāja atrašanās vietu.
Atkal, tas darbojas tikai tad, ja sūtītājam ir iespējota atrašanās vieta pakalpojumā Facebook Messenger, kas ir ļoti iespējams, jo tas ir noklusējuma iestatījums, kuru var izslēgt tikai tad, ja lietotājs manuāli ieslēdzas un izslēdz to.
Ja jūs nevēlaties, lai jūsu atrašanās vieta tiktu izsekota, kamēr jūs tērzējat Facebook Messenger savā iPhone vai Android ierīcē, šeit ir norādīts, kā atspējot atrašanās vietas izsekošanu un novērst citu personu zināšanas par jūsu atrašanās vietu.
Par iPhone
Par laimi, ir diezgan vienkārši atspējot atrašanās vietas izsekošanu pakalpojumam Facebook Messenger. IPhone ierīcē viss, kas nepieciešams, iet uz iestatījumiem un pārslēdzas.
Vienkārši dodieties uzIestatījumi> Konfidencialitāte> Atrašanās vietas pakalpojumi. Atrast Facebook Messenger sarakstā un pārslēdziet pārslēgšanas pozīciju izslēgtā stāvoklī, lai tas būtu pelēks un ne zaļš.
Tas novērsīs, ka Facebook Messenger varēs nosūtīt jūsu atrašanās vietu ar jebkādiem turpmākiem ziņojumiem, taču viena lieta, kas jāapzinās, ir tā, ka tā neizdzēsīs veco atrašanās vietas informāciju, tāpēc paturiet to prātā.
Android
Ja jums ir Android ierīce, šeit varat atspējot atrašanās vietas izsekošanu pakalpojumā Facebook Messenger.
Facebook Messenger lietotnē pieskarieties ikonai Izvēlne un dodieties uz Iestatījumi> Atrašanās vietas pakalpojumi. No turienes vienkārši noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas, kas nodrošina atrašanās vietas noteikšanas pakalpojumus.
Tā ir arī laba ideja, izmantojot savas lietotnes, un atspējot atrašanās vietas noteikšanas pakalpojumus lietojumprogrammām, kurām nav nepieciešama jūsu atrašanās vieta. Tas ir jēga navigācijas lietotnēm, bet gan ziņojumapmaiņas lietotnēm, ne tik daudz.
Lai gan daudzi cilvēki to var aplūkot kā vēl vienu iemeslu, lai neizmantotu Facebook produktus, mēs joprojām domājam, ka Facebook Messenger ir viena no labākajām ziņojumapmaiņas lietotnēm. Tā ir lieliska lietotne, kas ir pieejama gan iPhone, gan Android ierīcēm, un tas ļauj lietotājiem tērzēt ar saviem Facebook draugiem, atrodoties ceļā. Protams, ja esat tuvu datoram, jūs joprojām varat izmantot Facebook tīmekļa tērzēšanas saskarni un ziņu platformu, bet mobilā lietotne ir daudz intuitīvāka.
Viena lieta, kas man patīk Facebook Messenger, ir lietotāja interfeiss; tas ir vienkāršs, tīrs un viegli lietojams. To pašu nevar teikt par tīmekļa saskarni. Šķiet, ka Facebook ik pēc dažiem mēnešiem pastāvīgi mainās, un, izmantojot Facebook tīmekļa vietni, ir grūti panākt konsekvenci. Plus, atšķirība starp Facebook tērzēšanu un ziņojumapmaiņas platformu var būt mulsinoša daudziem lietotājiem. Facebook Messenger vienkārši apvieno abas platformas, lai to būtu vieglāk izmantot.
Facebook Tērzēšana tīmeklī arī ir pilna ar kļūdām. Daudzas reizes es atzīmēšu ziņojumu kā lasītu, bet tas joprojām tiek rādīts kā nelasīts, kad es vēlāk atgriezos pie Facebook. Man nekad nav bijusi šī problēma mobilajā lietotnē, un es nekad neesmu saskārusies ar nevienu kļūdu lietotnē, padarot to par lielisku lietotni, ko var izmantot bez daudz pasliktināšanās.