Kā kontrolēt savu Facebook ziņu plūsmu

Autors: Monica Porter
Radīšanas Datums: 18 Martā 2021
Atjaunināšanas Datums: 19 Novembris 2024
Anonim
Noliec pie durvīm glāzi ūdens un paskaties, kas notiks. Izraidiet jebkādu ļaunu, ļaunu aci un bojāju
Video: Noliec pie durvīm glāzi ūdens un paskaties, kas notiks. Izraidiet jebkādu ļaunu, ļaunu aci un bojāju

Saturs

Facebook ir lielisks līdzeklis, lai uzturētu kontaktus ar saviem mīļajiem, paliktu uz ziņu virsrakstiem un sekotu līdzi iecienītajiem publiskajiem cilvēkiem. Tomēr, ja jūsu draugu saraksts sasniedz augstākos simtus un viss, kas redzams jūsu ziņu plūsmā, ir cilvēku politiskās pozīcijas vai desmit to pašu nomācošo ziņu versijas, tas nozīmē tikai vienu lietu: jūsu Facebook ziņu plūsma ir neskaidrs.


Ir daudzi veidi, kā pārvaldīt un kontrolēt jūsu Facebook ziņu plūsmu - daži no tiem prasa lielu pacietību, bet lielākā daļa ir tūlītēji pieejami, izmantojot vienkāršu taustiņu.

Vienkārši izpildiet tālāk minētos vienkāršos padomus, lai nodrošinātu, ka jūsu Facebook ir atbilstošs un vieglāk lietojams.

Pieņemot draugu pieprasījumus no katras personas, kas jūs pievieno platformai, var šķist pieklājīga lieta, bet paturiet prātā, ka katrs savienojums, kuru jūs veicat, tiek savienots ar jūsu informācijas šoseju: jūsu Facebook ziņu plūsma. Dariet sev labumu un saglabājiet kontaktu sarakstu tikai tiem cilvēkiem, kuru amati un atjauninājumi jums patiešām rūp. (Autora piezīme: ja jūsu dzīve ir atvērta grāmata un vienīgais iemesls, kāpēc jūs pievienojat tik daudz Facebook draugu pieprasījumu, lai dotu viņiem piekļuvi jūsu ziņām, apsveriet iespēju publicēt atjauninājumus publiskā režīmā, nevis pievienojot cilvēkus. Tādā veidā jūsu Facebook ziņu plūsma paliek pārvaldāms, un cilvēkiem ir iespēja sekot jums.)


Prioritātes noteikšana 30 no saviem svarīgākajiem draugiem, lai vispirms redzētu viņu ziņas.

Facebook ir ļāvis vieglāk saglabāt savus tuvākos draugus pie jūsu ziņu plūsmas kaudzes, tāpēc jums nav jāizsijāt neskaitāmos amatos, lai paliktu atjaunināti ar savu dzīvi. Lai piekļūtu šai funkcijai, pieskarieties ikonai Iestatījumi augšējā labajā stūrī un ritiniet līdz apakšai, līdz nokļūsiet “Palīdzība un iestatījumiSadaļa. Krāns "Ziņu plūsmas preferences.



Pieskarieties “Prioritātes noteikšana, kam vispirms redzēt. ”Tur jūs atradīsiet savu draugu sarakstu, no kuriem jūs varat izvēlēties, pirmkārt, AKA jūsu ziņu plūsmas augšpusē. Lai izvēlētos draugu, kam piešķirt prioritāti, pieskarieties to ikonai. Blakus viņu profila fotoattēlam jāparāda zvaigzne ar vārdiem “Skatīt vispirms”.



Varat arī noteikt noteiktu draugu skatīšanu, dodoties tieši uz viņu Facebook profila lapām, pieskaroties “Sekojošs"Ikona un"Skat.”



Svarīgi atzīmēt iezīmi par prioritāti: Jūs varat noteikt prioritāti ne vairāk kā 30 Facebook draugiem, tāpēc izvēlēties gudri.

Veikt ātru Facebook draudzības aptauju.

Ko jūsu Facebook kontaktpersonas nezina, tās viņiem nesāpēs, bet noteikti gūs labumu jums smalki noregulētajā ziņu plūsmā. Jūtieties brīvi nedraudzīgi ikvienam no jūsu saraksta, kas atbilst jebkuram no šiem nosacījumiem:

  • Pēdējo sešu mēnešu laikā jūs neesat runājis, un jūs īsti nevēlaties sākt kontaktu
  • Viņš ir vecāks radinieks, kas lielākoties raksta nepiemērotus komentārus par jūsu ziņām
  • Viņš izmanto Facebook galvenokārt tādu iemeslu dēļ, kurus jūs neuzskatāt par pieņemamiem, t.i., kibernoziegumiem, rasismu, seksismu un / vai kaitinošām Facebook spēlēm.
  • Viņš vai viņa ir eks, kas ir tikai jūsu sarakstā, lai jūs varētu reizēm salīdzināt savas dzīves ar saviem cilvēkiem (vai arī zināt, ka tie tiek stumti)
  • Kolēģis, kuram neesat pietiekami ērts, lai dzertu dzērienus vai pavadītu tos ārpus darba
  • Ikviens, kas jūs pievienoja, lai saglabātu saikni, tikai lai jūs pieņemtu darbā savā piramīdas shēmā
  • Jūs neatceraties, kas ir ellē, kur un kad tikās, vai kā viņi nonāca jūsu Facebook draugu sarakstā
  • Ja viņu amati jūs nogalināja

Vecā uzruna attiecas uz Facebook draudzību: ja jūs (ne vienmēr) mīlam kādu, iestatiet tos bez maksas. Ja viņi atgriežas (un vēlreiz pieprasa to pievienot kā draugu), viņi ir jūsu (lai pievienotu atpakaļ, ja vēlaties); ja viņi to nedara, viņi nekad nav bijuši (ir jāuztur draugu sarakstā).

Kā jau iepriekš minēts, jūsu ziņu plūsma ir paredzēta jūsu labumu un tajos jābūt tikai jums svarīgiem atjauninājumiem. Ja kāds vēlas sazināties ar jums, viņi var vai nu sekot jums, vai arī atkārtoti pieprasīt, lai jūs pievienotu kā Facebook draugu.

Ja jums nav sirds, lai vēl kādu laiku izvilktu „nedraudzīgo” sprūdu, apsveriet slēpšanos vai neizmantošanu, par ko mēs turpmāk apspriedīsim.

Slēpšanās vai nesalaušana ir lielisks veids, kā apturēt amatu rādīšanu no noteiktām lapām vai cilvēkiem, neizmantojot tos. Jūsu draugu saraksta skaits paliks tāds pats, bet jūsu ziņu plūsma būs mazāka un atbilstošāka. Turklāt jūs izvairīsieties no drāmas, kas nāk ar nedraudzīgu, jo viņi nekad nezinās, ka jūs tos slēpāt vai neatlaidīgi.

Pirmkārt, diskutēsim par neatklāšanas priekšrocībām.

Atpakaļ, kad Facebook bija pavisam jauns, tas bija jautrs līdzīgām lapām, piemēram, “tā raupja”, jo tas rada diezgan smieklīgu paziņojumu. Tomēr šajās dienās jums ir grūtāk piekļūt ikdienā noderīgām lapām. Līdzīgi, ja jums patika kādas publiskas personas lapas, kuras jums patiešām nepatīk, bet tikai sekoja, lai sekotu smieklīgajiem sīkumiem, kas notiek viņu Facebook profilos, tas ne tikai liek jums likties cilvēkam, ko citi cilvēki varētu slēpt vai neparedzēts, bet tas arī pārplāno jūsu ziņu plūsmu ar atjauninājumiem, kas galu galā izdzēsīs jūs.

Ir vairāki veidi, kā atbrīvot cilvēkus vai lapas.

Jūs varat atkārtoti apmeklēt “Ziņu plūsmas preferences” un pieskarieties “Atcelt personas, lai slēptu savus ziņojumus”.

Atkal, jūs atradīsiet sarakstu ar cilvēkiem un lapām, kuras vēlaties atvērt, kā arī to stāstu skaitu, kurus viņi ir publicējuši. Šādi tiks pārtraukta viņu ziņu rādīšana jūsu ziņu plūsmā, bet tās netiks noņemtas no draugu saraksta vai patīk. Zem profila fotoattēla jāparādās vārdam “Unfollowed”.


Ja maināt savu domu un vēlaties vēlreiz izveidot savienojumu, jūs vienmēr varat piekļūt personām, kuras esat atlicis, izmantojot jaunumu plūsmas preferences. Turklāt varat arī sekot lapām, kas atbilst jūsu interesēm. Tie ir sakārtoti pēc kategorijām, lai jūs varētu iekļūt konkrētā veida informācijā, kuru vēlaties redzēt vairāk par jūsu ziņu plūsmu.



Varat arī izlaist cilvēkus vai lapas, to darot tieši ziņu plūsmā.

Ja iespējams, kādai personai vai lapai vēlaties redzēt mazāk, pieskarieties mazā nolaižamā bultiņa tad augšējā labajā stūrī izvēlieties “Unfollow” pārtraukt redzēt savus amatus. (Jūs varat arī izvēlēties “Slēpt ierakstu” ja nevēlaties vēl vairāk izlaist, bet vēlētos redzēt mazāk no tiem.)



Atteikšanās no personām vai lapām padarīs tās mazāk redzamas jūsu ziņu plūsmā, bet paliks jūsu kontaktpersona vai viena no Likes.

Visbeidzot, jūs varat izlaist cilvēkus vai lapas, dodoties tieši uz viņu Facebook profilu.

Pēc noklusējuma jūs sekojat visiem saviem Facebook draugiem, bet jūs varat mainīt iestatījumu noklikšķinot uz viņu vārdiem kad tie parādās jūsu ziņu plūsmā vai meklējot savu profilu meklēšanas joslā. Kad esat savā lapā, jūs redzēsiet a "Sekojošs" ikona. Pieskarieties tai un izvēlieties “Atcelt”. Šādā veidā jūs varat palikt draugos Facebook.



Tomēr lapām vienīgais veids, kā izlaist tieši caur savu Facebook profilu, ir vienkārši pieskaroties Like. Kad tas atkal ir pelēks, nevis zils, jūs zināt, ka esat pārtraucis šo lapu. Ņemiet vērā, ka šādā veidā neatrodamās lapas neatgriezeniski noņems šo lapu no vēlamo lapu saraksta.


Jūsu ziņu plūsma ir pastāvīga nejauša informācijas plūsma pēc būtības, bet tai nav jābūt. Jūsu kontaktu uzturēšana sarakstos noteikti var sniegt jums kārtību un padarīt jūsu Facebook pārlūkošanu mazāk stresa apstākļos.

Pastāv veids, kā skatīt amatus atbilstoši sarakstam, bet pirms mēs nonākam pie tā, vispirms uzzināsim, kā sākt populāciju sarakstus, kas jau ir pieejami.

Pievienojiet sarakstam kontaktus.

Dodieties uz sava drauga profila lapu un pieskarieties kreisajai ikonai, “Draugi”. Izvēlieties “Rediģēt draugu sarakstu”.



Tam jāizveido pāris saraksti, kas jau ir saglabāti jūsu Facebook kontā - atlasiet tos, kurus vēlaties, lai jūsu draugs tiktu iesniegts saskaņā ar. Daži no tiem pēc noklusējuma ir:

  • Tuvi draugi būtībā ir vieta, kur jūs ievietojat cilvēkus, kuriem esat izvēlējies iepriekš prioritāti. Kāpēc? Jo pēc noklusējuma jūs saņemsiet paziņojumus par jūsu Facebook lietotni ikreiz, kad kontakti šajā sarakstā tiek publicēti. Jūs varat izslēdziet šo opciju jebkurā laikā pieskaroties ikonai Iestatījumi un ritinot uz leju Konta iestatījumi. Pieskarieties Paziņojumi, Aizvērt draugu darbību, pēc tam noņemiet atzīmi "Saņemt paziņojumus."



  • Iepazīšanās ir Facebook kontaktpersonām, kurām nav prātā, ka neesat dzirdējis no parastā. Šī ir lieliska vieta tiem cilvēkiem, kuriem jūs esat nepiekļuvuši, bet nav nedraudzīgi. Ikviens, kas ievietots šajā sarakstā, jūsu ziņu plūsmā šķiet mazāk.
  • Ierobežota ir paredzēts cilvēkiem, kuriem vēlaties ierobežot piekļuvi jūsu ziņām, neizmantojot tos. Šajā sarakstā esošie kontakti redzēs tikai tās ziņas, kuras jūs ievietojat publiskajā skatā, un aizsargās visu pārējo. Tā ir droša vieta kolēģiem un priekšniekiem, lai tos varētu ievietot. (Tādā veidā viņi neredz jūsu atvaļinājuma fotoattēlus, kad esat "slims".)

Citi ir „viedie saraksti”, kas tiek veidoti, pamatojoties uz jūsu kontā sniegtajām detaļām, piemēram, kur jūs devāties uz skolu, kur strādājāt, un kur esat dzīvojis, cita starpā. Facebook automātiski ievieto kontaktus, ar kuriem jūs kopīgojat līdzīgus datus savos sarakstos.

Pārliecinieties, vai esat aizpildījis Darbs, Izglītība, Pašreizējā pilsēta, un Dzimtajā pilsētā profilā, lai aktivizētu šos viedo sarakstus. Apmeklējiet savu profila lapu un pieskarieties “Pievienot informāciju par jums.”



Ir arī papildu Ģimene viedais saraksts, kas ļauj saglabāt savu radinieku atjauninājumus vienā vietā.

Izveidojiet pielāgotus sarakstus.

Būtu pietiekami, lai jūsu draugi tiktu ievietoti pieejamos noklusējuma un viedos sarakstos, lai jūsu sociālais tīkls būtu kārtībā, bet, tā kā jūsu ziņu plūsma sajauc jūsu faktiskos draugus ar sekotajām lapām, pielāgotu sarakstu izveide varētu būt noderīgs papildu solis, kas ļaus jums iepazīties ar mazākās, sagremojamās grupās.

Pašlaik, šķiet, nav iespējams izveidot pielāgotu sarakstu, izmantojot Facebook lietotni, bet, kad jūs veicat dažus, izmantojot savu datoru, jūs varēsiet tos piekļūt tālrunī kopā ar pārējām jūsu plūsmām . Lai darbvirsmā izveidotu jaunu sarakstu, ritiniet pa kreisi pa kreisi jūsu ziņu plūsmu, līdz atrodat “Draugi” sadaļā. Pārvietojieties uz tā un noklikšķiniet uz "Vairāk". Klikšķis “Izveidot sarakstu”. Nosaukiet savu sarakstu kaut kas, kas aprakstīs cilvēkus un / vai lapas, kuras jūs pievienosiet tai. (Atcerieties, ka jebkurā laikā varat pievienot vai noņemt cilvēkus no sarakstiem, tāpēc, lūdzu, brīvi atstājiet lauku „Biedri”. Lapas, no otras puses, ir jāiekļauj sarakstos, kamēr atrodaties datorā.) Noklikšķiniet “Izveidot”.



Kad ir izveidots pielāgots saraksts, tas parādīsies ikreiz, kad kādā no jūsu Facebook kontaktiem noklikšķināsit uz “Rediģēt draugu sarakstu” vai nu savā datorā, vai tālruņa Facebook lietotnē. Pielāgotie saraksti ir īpaši noderīgi, ja vēlaties ātru un vienkāršu veidu, kā izolēt jūsu iecienītāko zīmolu, publicēto publikāciju, kā arī sekojošo slavenību nosaukumus.

Pro padoms: Kad esat ievietojis lapu pielāgotajā sarakstā, nākamajā reizē, kad redzēsiet savas ziņas savā plūsmā, jūs varat tos atcelt, lai viņi netiktu aizturēti jūsu ziņu plūsmā. Jūs vienmēr varat pārbaudīt savus ziņojumus, izmantojot pielāgoto sarakstu. Piemēram, ja ievērojat pārāk daudz lapu, kas ievieto recepšu videoklipus, būs vieglāk tos vienkārši pievienot sarakstam (atrodoties datorā) un pēc tam atlaidiet tos ziņu plūsmā (atrodoties datorā vai tālrunī).

Skatiet ziņas pēc saraksta.

Tagad, kad esat uzzinājis par dažādiem sarakstiem un kā pievienot tiem cilvēkus un lapas, nākamais solis ir noskaidrot, kā tos faktiski izmantot.

Izmantojot datoru, varat pievienot sarakstus favorītiem, lai tiem būtu tūlītēja piekļuve. Tas galvenokārt radīs saīsni uz veidu jūsu ziņu barotnes sānjoslā, kas ļaus jums redzēt tikai tajā sarakstā iekļauto cilvēku vai lapu ziņas.

Lai to izdarītu, atveriet visus savus sarakstus Draugi un virzās uz priekšu Vairāk (vai izmantot šo saiti). Novietojiet to sarakstā vēlaties izveidot īsceļu uz un noklikšķiniet uz pārnesumu ikonas. Izvēlieties “Pievienot pie favorītiem."



Jebkurš saraksts, ko esat ievietojis izlasē, ir viegli redzams kreisās puses navigācijas augšpusē, kā arī ziņu plūsmai, reklāmu pārvaldniekam, ziņojumiem un notikumiem. Savā mobilajā lietotnē pēc grupām parādīsies saraksti Izlase. Vienkārši pieskarieties saraksta nosaukumam, lai skatītu ziņas no cilvēkiem un lapām šajā sarakstā.



Varat arī apskatīt visus savus sarakstus, ritinot uz leju jūsu lietotnes Iestatījumi līdz jūs nokļūsiet “Plūsmas”. Krāns "Redzēt visu" lai apskatītu visus savus sarakstus, ko vada noklusējuma plūsma ar nosaukumu “Visjaunākais”.



Facebook vietnē nav izbēgamu reklāmu - tieši tā tas notiek. Tomēr jums ir iespēja norādīt, kādas reklāmas jūs redzat.

Dodieties caur reklāmu iestatījumiem.

Pirmkārt, darīsim to manuāli. Iet uz Konta iestatījumi un pieskarieties "Reklāmas."


Tur ir daži iestatījumi, kas jums jāiet cauri, lai jūsu ziņu plūsmā redzētu mazāk kaitinošu faktu. Katrs no tiem sniedz ātru paskaidrojumu par to, kā mainot iestatījumu, ietekmē to, kā redzat reklāmas, bet tikai ietaupīt laiku teikt „Jā” pirmajiem diviem. (Tas nesamazinās jūsu redzamās reklāmas, bet vismaz saglabās to atbilstību jums.) Attiecībā uz reklāmām, kas saistītas ar jūsu sociālajām darbībām, atlasiet „Tikai ar draugiem” ja nevēlaties, lai cilvēki redzētu reklāmas, pamatojoties uz darbībām, ko veicat, piemēram, lapas patika vai koplietot ziņu.


Visbeidzot, dodieties uz “Pārvaldiet preferences, ko izmantojam, lai parādītu jūsu reklāmas” un pieskarieties “Apmeklējiet reklāmu preferences”. Sadaļā „Intereses” pieskarieties “Vairāk” lai redzētu visas kategorijas, uz kurām attiecas jūsu intereses.


Izpētiet kategorijas, pieskaroties katram. Kategorijā noklikšķiniet uz preferences, lai redzētu piemēru reklāmas; Ja jums nepatīk tas, ko redzat, noņemiet preferenci noklikšķinot uz skumjas sejas vai izvēloties Noņemt preferenču lapā.


Bloķējiet reklāmas, kad dodaties.

Ja viss, kas jums ir pārāk daudz, tikai bloķējiet reklāmas, kas nav saistītas ar jūsu interesēm. Ja jums ir iespēja uz reklāmu (kas parasti parādīsies kā sponsorēta ziņa), jums nepatīk, kamēr jūs lasāt ziņu plūsmu pieskarieties nolaižamajai bultiņai uz augšu labajā stūrī un noklikšķiniet uz “Paslēpt reklāmu.” Tā aizstās reklāmu ar "Kāpēc jūs to nevēlaties redzēt?" Pārliecinieties, ka pieskaraties tai un izvēlēties iemeslu lai precīzi pielāgotu savas reklāmas pieredzi.



Ja jums patīk reklāma, pieskarieties “Šī reklāma ir noderīga” tā vietā.

Faktiski ir divi veidi, kā datorā varat skatīt ziņas ziņu plūsmā. Pēc noklusējuma tas vispirms parāda populārākos stāstus (“Top Stories”). Ja vēlaties skatīt atjauninājumus, kad cilvēki tos publicē, varat noklikšķinot uz nolaižamās bultiņas blakus ziņu plūsmai kreisās puses navigācijā un atlasot "Jaunākie."



Jūs varat vienmēr pārslēgties uz augšējo stāstu skatu, noklikšķinot uz "Atpakaļ uz augšu stāsti" vai izvēloties to, izmantojot nolaižamo bultiņu blakus ziņu plūsmai.



Pašlaik šķiet, ka nav iespējams pārslēgties starp augšējiem stāstiem un visjaunāko skatu Facebook lietotnē, bet jūs vienmēr varat pārbaudīt sadaļu “Visjaunākie”, ja vēlaties mainīt amata ātrumu. (Sk. Iepriekš minēto sadaļu sarakstu.)

Ja jums ir ierobežots Facebook laika daudzums, lai ietaupītu, izmantojot savus paziņojumus, ir efektīvs veids, kā pārbaudīt kontaktus un lapas. Varat tos ieslēgt saviem svarīgākajiem draugiem, kā arī lapām, kurās vienmēr vēlaties saglabāt cilnes.

Lai lapā ieslēgtu paziņojumus, dodieties uz tā galveno profilu un pieskarieties trīs punktu ikonai ekrāna augšējā labajā stūrī. Krāns “Paziņojumi”. Norādiet, kāda veida paziņojumus vēlaties saņemt no lapas.



Lai ieslēgtu paziņojumus personai, jums ir jābūt datorā, lai to izdarītu. Novietojiet drauga vārdu savā ziņu plūsmā, pēc tam novietojiet to virs “Draugi” lai jūs varētu pārbaudīt "Saņemt paziņojumus."



Jūs vienmēr varat paziņojumus par draugu izslēgt noklikšķinot uz nolaižamās bultiņas blakus vienam no paziņojumiem un izvēloties iespēju.



Vai mēģināt aprat, kā Android ierīcē var katītie filma bez datu avienojuma? Par laimi, mūdienā ir daži veidi, kā filma un TV pārraide lejupielādēt tieši avā Android ierīcē, lai jū varētu tā katītie be...

Samsung Galaxy A5 problēmu novēršana

Christy White

Novembris 2024

Laipni lūdzam mūu Galaxy A5 traucējummeklēšana lapā, kurā ir via aite uz problēmām, jautājumiem, jautājumiem, konultācijām, bieži uzdotajiem jautājumiem, norādījumiem un rokagrāmatām, kura varat izman...

Asv Ieteicams