Kā ieslēgt drošajā režīmā uz Mac

Autors: Randy Alexander
Radīšanas Datums: 24 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 18 Novembris 2024
Anonim
Kā pilnībā uzlabot MacBook Pro 13 "(2009., 2010., 2011., 2012. gada vidus) 1TB Samsung. 16 GB RAM.
Video: Kā pilnībā uzlabot MacBook Pro 13 "(2009., 2010., 2011., 2012. gada vidus) 1TB Samsung. 16 GB RAM.

Saturs

Šeit ir norādījumi par to, kā Apple datoru ieslēgt drošajā režīmā.


Ja rodas problēmas saistībā ar programmatūras un aparatūras problēmām, kas saistītas ar Mac, ir iespējams veikt dažas darbības, lai mēģinātu novērst problēmu. Viens no ātrākajiem ir Drošais režīms.

Drošais režīms vai Droša sāknēšana sāk darboties ar atlasītiem draiveriem, startēšanas un pieteikšanās vienumiem lai palīdzētu novērst problēmu. Tā arī vada kādu disku diagnostiku un mēģina atrisināt pašas problēmas.

Kā ieslēgt drošajā režīmā uz Mac

Šeit ir rokasgrāmata par to, kā sākt savu datoru drošajā režīmā.

Skatiet iepriekšminēto videoklipu, lai saņemtu norādījumus par datora drošu palaišanu.

Uzsākšana drošajā režīmā

Lai sāktu Mac darbību drošajā režīmā, jums būs nepieciešams sākt ar mašīnu izslēgts.

Pēc tam, kad mašīna ir izslēgta uz dažām sekundēm, noklikšķiniet uz barošanas pogas, lai jūs dzirdētu piebalsot skaņu. Tūlīt pēc dzirdes signāla nospiediet un turiet Shift pogu.




Nospiežot taustiņu Shift, tiek informēts Mac, ka vēlaties droši palaist iekārtu un tas sāk darboties disku un direktoriju pārbaudes, dzēšana fonta kešatmiņas, Kodola kešatmiņa un cits sistēmas kešatmiņas faili un dažu draiveru atspējošana.

Turiet Shift taustiņu līdz parādās OS X pieteikšanās ekrāns. Jūs zināt, ka esat veiksmīgi izpildījis šo uzdevumu, ja redzat vārdus Safe Boot in sarkans fontu vecākā operētājsistēmā vai pārbaudot Sistēmas profils vārdu Boot in Software.



Lai atstātu drošu režīmu, restartējiet datoru bez Turot jebkuru taustiņu, tiks atsākts standarta sāknēšanas process. Tas ir lielisks veids, kā nekavējoties redzēt, vai jūsu drošā sāknēšana atrisinājusi problēmas, kuras, iespējams, ir piedzīvojušas.


Ko jūs varat darīt drošajā režīmā Mac

Ir vairāki gadījumi, kas uzreiz nāk prātā, ka būtu lietderīgi mēģināt Safe Boot kā problēmu novēršanas soli. Pirmais ir iepriekš minētais startēšanas kļūme. Ja nespējat to nokļūt ābolu ielādes ekrānā un nekad nesasniegt darbvirsmu, drošais režīms var to labot.

Vēl viens piemērs ir, ja nesen instalējāt a jaunu pieteikumu un esat pamanījuši dīvaina uzvedība piemēram, lēni vai biežas avārijas. Drošs režīms būtu izdevīgs, lai mēģinātu izolēt šo pieteikumu kā vainīgo.

Pēdējais kopīgais labojums ar Safe Mode ir saistīts ar disku uzturēšana. Diska utilīta lietotne ir lielisks līdzeklis, lai nošķirtu direktoriju problēmas, taču mēs ne vienmēr varam to darbināt atkarībā no apstākļiem. Drošas sāknēšanas izmantošana, lai iedarbinātu iekārtu, piespiež fonu diska pārbaude un direktoriju remonts kas var atrisināt problēmas, kas saistītas ar startēšanu un vispārējo diska veiktspēju. Bieži vien ir pazīmes, kas liecina par cietā diska trūkumu, piemēram, lēnu reakciju un nemainīgu riepu faktiski problēmas ar katalogiem un to, kā disks lasa datus.

Drošais režīms ir a ļoti noderīgs un vienkāršs rīks, lai mēģinātu atrisināt dažas kopīgas problēmas ar Mac. Ja esat kādreiz piedzīvojis kādu no iepriekš minētajām problēmām, vispirms būtu ieteicams izmēģināt drošo režīmu pirms tam, lai dziļāk izraktos un izmantotu vairāk laika patērējošu labojumu.

Šodiena raktā tik aplūkota nejauša mitruma noteikšana kļūda Galaxy A5. Tālāk mē iekļaujam tipiku gadījuma paraugu, tādēļ, ja ar A5 akara ar līdzīgu problēmu, izpildiet mūu tālāk niegto riinājumu.veiki...

Jūu mātei bija tainība, kad viņa teica, ka jum vajadzētu pavadīt vairāk laika laīšanai. Laīšana problēma ir tā, ka ta praa daudz garīgo reuru un praa viu jūu uzmanību. Braucot uz darbu, ceļot magu var...

Svaigas Publikācijas