Cik ātri darbojas 6G vs 5G?

Autors: Tamara Smith
Radīšanas Datums: 20 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Novembris 2024
Anonim
40 useful auto products from Aliexpress that are useful to you
Video: 40 useful auto products from Aliexpress that are useful to you

Saturs

Pie 5G tiek strādāts samērā strauji. Ir pienācis laiks LTE nobīdīt malā, jo mēs dodam vietu jaunām un uzlabotām tehnoloģijām, kas atbalstīs ātrāku lejupielādes un augšupielādes ātrumu, kā arī vairāk cilvēku. Paredzams, ka 5G vismaz 2020. gada beigās visā pasaulē tiks izplatīts daudziem pārvadātājiem, lai gan pilnīgai 5G infrastruktūras izbūvei var būt vajadzīgs ilgāks laiks.

Lai gan mēs tikko esam sasnieguši punktu, kurā 5G ir pieejams visiem, 6G ir vēl viena jauna bezvadu tehnoloģija, par kuru cilvēki jau runā. Protams, tiek uzdoti daudzi jautājumi, piemēram, cik ātri ir 6G pret 5G? Sekojiet līdzi tālāk, un mēs jums iedosim liekšķeri!

Kāds būs 6G ātrums?

Šogad IFA 2019 konferencē Deutsche Telekom veica 5G tīkla izmēģinājumu. Šajā veiktspējas testā mēs redzējām trīs gigabaitu sekundē rezultātus, kas ir nenormāli ātri. Laika gaitā mums vajadzētu redzēt uzlabojumus 5G, kuru uzlabojumiem vajadzētu būt līdz pat 10 GB sekundē, kas ir milzīgs pieaugums.


Lai gan tie ir lieliski ātrumi, ātrums nav vienīgais uzlabojums, ko 5G rada galdā. 5G jābūt ne tikai daudz plašāk pieejamam, bet arī tam vajadzētu būt arī ar zemāku latentumu. LTE tīklos vidējais latentums ir 50 milisekundes, bet 5G ir paredzēts to uzlabot. Laboratorijas testos pētījumi ir spējuši sasniegt 1 milisekundes rezultātus, lai gan realitāte varētu būt kas vairāk.

Ar šādu aizturi 5G var ārkārtīgi ātri sazināties ar citām ierīcēm - kas ir ļoti svarīgi, runājot par viedās mājas ierīcēm.

Salīdzinājumam sākotnējie pētījumi liecina, ka 6G ātrums sasniedz pat vienu terabaitu sekundē. Tas ir tikai teorētisks ātrums, jo pētījumi joprojām ir ļoti agrīnā stadijā. Vēl ir jāveic daudz vairāk materiālu un infrastruktūras pētījumu. Lielākā daļa no tā, ko mēs zinām par 6G, ir akadēmiskas spekulācijas, un lielākā daļa mazo testu notiek ārpus ASV.

Pašlaik mēs esam iestrēguši 5G. Tiek lēsts, ka 4G joprojām pilnībā izmanto savu potenciālu līdz 2025. gadam, un pārvadātāji un tīkla pakalpojumu sniedzēji joprojām ļoti piesardzīgi izvērš 5G tīklus.


Bieži uzdotie jautājumi

Ap 6G ir daži dedzinoši jautājumi, uz kuriem mēs atbildam tālāk, lai paātrinātu to, ko mēs skatāmies ar jauno bezvadu tehnoloģiju.

Kāds būs 6G ātrums?

Kā jau minējām, pašreizējās akadēmiskās spekulācijas ir tādas, ka 6G sasniegs viena terabaita vai lielāku ātrumu. Mums vajadzētu redzēt arī labākus latentuma un ping uzlabojumus, kā arī to problēmu uzlabojumus, kuras 5G nenovērš.

Kas ir 6G?

6G ir tas, ko mēs saucam par uzlabotiem datu tīkliem pēc 5G. Pašlaik tas galvenokārt ir teorētisks jēdziens, un par kaut ko akadēmiskajā vidē ir daudz runāts - tas nozīmē, ka nelieli testi notiek, bet parasti laboratorijas vidēs un galvenokārt starptautiskās valstīs.

Vai nāk 6G?

Mēs vēl neesam pārliecināti, vai to sauks par 6G, taču viss, kas notiks pēc 5G, noteikti ir ceļā. Atkal tā pagaidām ir teorētiska koncepcija, un tā joprojām irgadiem, bet jā, 6G galu galā būs patēriņam pieejams datu tīkls. Tam vajadzētu darboties ar terahercu bezvadu frekvenci.


Vai jebkura valsts izmanto 6G?

Pašlaik nav nevienas valsts, kas izmantotu 6G. Daudzas valstis pēta 6G, 7G un pat 8G tehnoloģiju, taču lielākajā daļā valstu vēl nav pieejami pilnīgi 5G tīkli.

Vai 5G ir veselības apdraudējums?

Viena no lielākajām raizēm par gaidāmajiem 5G tīkliem ir tā, cik lielu risku veselībai tas radīs vairāk nekā 4G LTE. Lielās bažas rada tas, ka daudzi apgalvo, ka jaunais tīkla tips rada radiofrekvenču starojumu, kas var izraisīt vēzi vai izraisīt citas problēmas veselībai, piemēram, izraisīt oksidatīvos bojājumus, traucēt šūnu metabolismu utt.

Daži pat atsaucas uz to, ko daudzi uzskatītu par ekspertu publikācijām, piemēram, Pasaules Veselības organizāciju. Pētījumi nav izteikuši pretenzijas ne vienā, ne otrā veidā, taču šobrīd tas ir arguments par to, vai radiofrekvenču starojums ir jonizējošs vai nejonizējošs. Ja tiek noteikts, ka tas ir jonizējošs, jā, tas ir bīstami, bet, ja pētījumos teikts, ka tas nav jonizējošs, mēs varētu būt skaidrībā.

Spriedums

Kā redzat, daudz kas notiek ar 6G tehnoloģiju, un, lai gan dažas valstis strādā ar to smagāku par 5G, jaunā bezvadu tehnoloģija joprojām ir ļoti tālu. Mēs ceram, ka 6G tehnoloģija netiks ieviesta maigi vismaz līdz 2030. gadam. Ir daudz šķēršļu, lai tiktu cauri infrastruktūrai, un 5G vēl nav izlīdzināts.

Jebkurā gadījumā mēs esam priecīgi redzēt, kāda ir tehnoloģiju nākotne. Vai Tu esi?

Katram cilvēkam ir atmiņa par krāošanu un zīmēšanu. Vai tā būtu matemātika aktivitāte, kurā jum vajadzēja iekrāot balonu ar pareizo atbildi bērnudārzā vai āpīgu nūja zīmēšanu, kuru izdarījāt pagājušaj...

Vai meklējat labu veidu, kā diktēt bali tektā? Jum, iepējam, ir nepieciešama vilabākā runa tekta lietotne android, lai to ātri paveiktu. Dažreiz ir patiešām grūti raktīt ziņojumu uz tatatūra, neatkarī...

Skaties