Google Play mūzika pret Spotify - labākie mūzikas straumēšanas pakalpojumi Android salīdzinājumam

Autors: Tamara Smith
Radīšanas Datums: 24 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 21 Novembris 2024
Anonim
What’s the Best Music Streaming Service? - Sound Quality Compared
Video: What’s the Best Music Streaming Service? - Sound Quality Compared

Saturs

Mūzikas straumēšana ir ļoti konkurētspējīgs bizness. Ir vairāki jauni vārdi, kas iekļūst sarakstā, bet dažiem no noteiktajiem nosaukumiem ir grūti saglabāt savus lietotājus neskartus pieaugošās konkurences apstākļos, piemēram, Google Play mūzika pret Spotify.

Spotify ir viens no šādiem pakalpojumiem. Tas pastāv jau dažus gadus un ilgu laiku skrēja bez lielas konkurences. Bet tas pēdējos gados ir ievērojami mainījies, kad ir nonākuši tādi pakalpojumi kā Google Play mūzika. Neskatoties uz paša Google straumēšanas pakalpojuma ienākšanu, Spotify joprojām ir mūzikas straumēšanas nozares karalis, un tam ir pamats.

Bet jums kā lietotājam ir daudz jādomā pirms pievienošanās mūzikas straumēšanas pakalpojumam. Kādas funkcijas viņi piedāvā? Ar ko viņi atšķiras no konkurentiem, un vēl daudz vairāk. Šajā salīdzinājumā mēs šodien atbildēsim uz dažiem no šiem jautājumiem, vienlaikus apspriežot arī to, ko Google Play mūzika piedāvā galdā. Dienas beigās izvēle var nebūt tik vienkārša, kā vienkārši izvēlēties vienu pakalpojumu, jo sagaidāms, ka pavadīsit tajā ievērojamu laiku.


Google Play mūzika pret Spotify - labākie mūzikas straumēšanas pakalpojumi Android salīdzinājumam

1. Spotify

Spotify funkcijas

Viens no mūsu laika labākajiem mūzikas straumēšanas pakalpojumiem Spotify savā bibliotēkā ir aprīkots ar lielu mūzikas kolekciju. Tas piedāvā visu jaunāko mūziku un dažas vecākās mūzikas nevainojami, vienlaikus nodrošinot piekļuvi atsevišķām darbvirsmas un mobilajām lietotnēm. Ir plašs staciju klāsts, no kuriem izvēlēties, atkarībā no iecienītā žanra vai pašreizējā noskaņojuma. Kurētie atskaņošanas saraksti ir viens no lielākajiem Spotify bonusiem, jo ​​tā algoritmi var izveidot ideālus atskaņošanas sarakstus, kas domāti jebkurai situācijai. Ar katru dienu tehnoloģija kļūst arvien labāka, tāpēc klienti nākotnē var gaidīt tikai labākas prognozes un mūzikas ieteikumus.

Spotify faktiski veic patiešām kārtīgus kurētus atskaņošanas sarakstus. Kā jūs zināt, tie kļūst labāki, kad Spotify apgūst jūsu klausīšanās paradumus, bet papildus tam, līdzīgi kā Apple Music, viņi pat izveido atskaņošanas sarakstus, pamatojoties uz aktivitātēm. Piemēram, ja jūs daudz klausāties kantrī mūziku, jūs varētu sastapties ar atskaņošanas sarakstu, kas ir lieliski izstrādāts braukšanai. Jūs varētu redzēt tādas lietas kā Rodnija Atkina “Betona džungļi” vai Villija Nelsona “Atkal ceļā”. Spotify šajā jomā ir ārkārtīgi gudrs, un, platformai augot, tehnoloģija kļūst tikai labāka.


Viena no citām veiklajām funkcijām, kas nāk ar Spotify, ir Alexa integrācija. Tagad, izmantojot ierīci Amazon Echo, varat likt tai atskaņot Spotify un iecienītākos atskaņošanas sarakstus, nevis Amazon Music. Veiksmīgi ir tas, ka, ja jūsu mājās ir vairākas Echo ierīces, jūs varēsiet staigāt katrā telpā un dzirdēt savu Spotify mūziku, lai kur jūs dotos.

Spotify integrējas arī ar daudz šodien pieejamo platformu. Jūs varat ļoti viegli parādīt cilvēkiem to, ko klausāties Facebook, kopīgot dziesmas vietnē Slack un daudz ko citu.

Spotify plusi un mīnusi

Papildus iepriekš minētajām funkcijām Spotify ir vēl dažas. Jūs varēsit izmantot Chromecast ierīci, lai apraidītu mūziku uz citām ierīcēm, kas atrodas netālu no jums, informējot draugus par to, ko klausāties. Šādu funkciju pievienošana padara Spotify par grūtu pakalpojumu. Papildus tam, ka jums ir izveidoti lieliski atskaņošanas saraksti, Spotify var ievērojami uzlabot arī mūzikas atklāšanu. Ja izmantojat pakalpojumu, iespējams, ka pirmajā lietošanas nedēļā jūs, iespējams, esat saskāries ar jaunu mūziku. Nemaz nerunājot par to, ka Spotify pastāvīgi atjaunina savu bibliotēku ar jaunākajām dziesmām.


Lietotāja saskarni ir viegli izmantot, un viss melnais + zaļais fons ir mans personīgais favorīts. Vēl viens plus ir tas, ka, tā kā tas nepieder nevienam lielam uzņēmumam (piemēram, Play mūzika vai Apple Music), jūs to atradīsit gandrīz katrā mobilajā un darbvirsmas platformā. Iespējams, ka, ja izmantojat Spotify, jūs neizmantosiet nevienu citu straumēšanas pakalpojumu. Vietnei Spotify tagad ir integrācija pat ar PlayStation Music, ļaujot klausīties iecienīto mūziku, spēlējoties ar PS4.

Tagad par mīnusiem, un ir daži. Pirmkārt, Spotify licencēšanas problēmu dēļ nepiedāvā visaptverošu audio bibliotēku ārzemēs. Tomēr to var viegli novērst, saglabājot dziesmas atskaņošanai bezsaistē un klausoties tās sev ērtā laikā.

Spotify cenu noteikšana

Spotify cenas ir gandrīz vienādas ar Play mūziku. 9,99 ASV dolāri individuālajiem kontiem un 14,99 ASV dolāri ģimenes kontam, kurā ietilpst seši dalībnieki. Ir arī bezmaksas versija, kas nāk ar reklāmām un minimālu izlaišanu.

Lejupielādējiet to tūlīt: šeit

2. Google Play mūzika

Google Play mūzikas funkcijas

Salīdzinoši jaunākais bloka pakalpojums Play mūzika klientiem piedāvā visaptverošu mūzikas pieredzi. Man personīgi patīk Play mūzika, jo tā piedāvā plašu dziesmu izvēli. Tas papildus faktam, ka tam ir īpaša lietotnes sadaļa Podcast apraides, nodrošina visiem patīkamu pieredzi. Kad ir augšupielādēta jauna aplāde, varat tos ātri kopīgot draugiem sociālajos tīklos.

Otra lieliskā Google Play mūzikas funkcija ir tās lieliskā integrācija ar tādām platformām kā Amazon's Alexa, kā arī paša Google Chromecast. Izmantojot Chromecast vai Chromecast Audio ierīci, jūs varat atskaņot mūziku no Google Play mūzikas no sava tālruņa uz jebkuru ierīci, kurā esat pievienojis Chromecast ierīci, un no jebkuras vietas jūsu mājās! Līdzīgs bezšuvju un savienojamības daudzums ir atrodams arī ar Amazon Echo.

Pakalpojums Google Play mūzika, iespējams, nenodrošina piekļuvi daudzveidīgam saturam (vairāk par to vēlāk), taču viens no galvenajiem Google Play mūzikas akcentiem ir tas, ka pakalpojumam varat ļoti viegli pievienot savu bibliotēku. Ja datorā vai tālrunī jau ir albumi, tos var bez maksas pievienot pakalpojumam Google Play mūzika, kur varat izveidot atskaņošanas sarakstus, ērti kopīgot dziesmas un daudz ko citu. Pakalpojumā Play mūzika tam ir noteikts ierobežojums - 50 000 dziesmu -, taču ļoti maz cilvēku to pārkāps.

Ierobežojums ir tāds, ka jūs galvenokārt augšupielādējat mūziku Play mūzikas mākonī, kuru nevarat uzņemt arī daudz vietas. Papildu bonuss šeit ir tāds, ka, kamēr esat pieteicies savā Google kontā, jebkurā ierīcē varat atskaņot savas dziesmas no jebkuras vietas pasaulē, ja vien ir pieejams interneta savienojums.

Google Play mūzikas plusi un mīnusi

Papildus aplāžu funkcijai liels plus ir lietotāja interfeiss un fakts, ka tas pēc noklusējuma tiek piegādāts lielākajai daļai Android tālruņu. Tas nozīmē, ka jums pat nav jālejupielādē lietotne atsevišķi no Play veikala. Lietotāji arī bez papildu maksas varēs uzglabāt gandrīz 50 000 savas dziesmas pakalpojumā Play mūzika. Šī ir funkcija, kuru Spotify nepiedāvā, tāpēc šeit mēs to uzskatīsim par plusu.

Google Play mūzikas abonements nodrošina arī pilnīgu piekļuvi pakalpojumam YouTube Red, kas piedāvā YouTube pieredzi bez reklāmām, kā arī iespēju atskaņot YouTube saturu bezsaistē. Šeit ir teikts, ka, ja jums ir Play mūzikas abonements, nevis tieši YouTube Red / Premium abonements, jūs nesaņemat šo bez reklāmām YouTube pieredzi, bet visu pārējo! Tomēr, ja jums patīk šī bezreklāmas pieredze, varat to pievienot savam abonementam par vēl USD 2 mēnesī (kopējo cenu veidojot USD 12 mēnesī).

Ņemot vērā šeit sniegtās priekšrocības, Play mūzika noteikti ir vērts izmēģināt, īpaši, ja lielāko daļu audio atskaņošanas izmantojat YouTube. Play mūzikā ir arī tīmekļa atskaņotājs, kurā varat klausīties mākonī saglabāto mūziku, ļaujot vienkārši aktivizēt pārlūku un atskaņot sev tīkamās melodijas.

Tomēr tas ir pieejams pēc pieejamā satura skaita. Satura ziņā tas nav tuvu Spotify, lai gan tas vienmēr tiek tur. Pakalpojums noteikti ir izmēģināšanas vērts, taču, ja jūs pārslēdzaties no Spotify, jūs noteikti to atradīsit dažās jomās. Arī mūzikas ieteikumā var izmantot nedaudz darba. Tas ir nepabeigts darbs, un Google cilvēki cītīgi strādā, lai pārliecinātos, vai Google Play mūzika ir līdzvērtīga laikabiedriem.

Google Play mūzikas cenu noteikšana

Atsevišķs Play mūzikas ikmēneša abonements jums atgriezīsies par 9,99 ASV dolāriem. Tomēr ģimenes abonementa (līdz sešiem dalībniekiem) iegūšana jums izmaksās 14,99 USD. Play mūziku var izmantot arī bez maksas, lai gan jums būs tikai radio stacijas. Ja tas jums nav liels brīdinājums un jūs vienkārši vēlaties izmēģināt Play mūziku, noteikti pārbaudiet to. Bezmaksas atskaņošanai starp atskaņošanu ir pievienota arī virkne reklāmu.

Lejupielādējiet to tūlīt: šeit

Spotify vs Google mūzika - labākie mūzikas straumēšanas pakalpojumi Android salīdzināšanas spriedumam

Ja jūs meklējat visaptverošu mūzikas pieredzi, jūs šobrīd nevarat paveikt daudz labāk nekā Spotify. Ņemot vērā to, ka tas maksā tikpat, cik Play mūzika, un ar labu jauku privilēģiju klāstu, pakalpojums šodien pamatoti ir viens no labākajiem. Bet tas notiek tikai tad, ja nodarbojaties ar mūziku un tikai to. Ja jums patīk atsevišķa mūzika, kā arī YouTube, ir vērts izmēģināt arī Play mūziku. Pievilcība glabāt bez maksas līdz 50 000 mūzikas failu ir diezgan grūti pārspējama.

Kopumā, Google Play mūzika pret Spotify, abi pakalpojumi ir diezgan labi, taču tas atbilst tam, ko vēlaties no straumēšanas pakalpojuma.

Mēs saņemsim pārdošanas komisiju, ja jūs iegādājaties preces, izmantojot mūsu saites. Uzzināt vairāk.

2019. gada Nian Murano piedāvā jaunu izkatu iekšpuē un ārā, kā arī atjauninātu Nian Drošība vairoga iepēju, ka pievieno jaunu vadītāja ērtība un drošība elementu CUV.Jaunā Nian Murano pievienoja LA Au...

Best Huawei Mate 20 Pro ekrāna aizsargi

Laura McKinney

Novembris 2024

Tie ir labākie Huawei Mate 20 Pro ekrāna aizargi, ka aizargā šo lielo ekrānu un aglabā to jaunu. Ar vēl lielāku 6,4 collu bezelekrāna dipleju jū noteikti gribēiet lietot korpuu un ekrānu.Ir divi galve...

Svaigas Publikācijas