Saturs
Tātad, jūs vēlaties izcilu Android viedtālruni, nākotnes ierīci ar izsmalcinātu uzbūves kvalitāti, jaunākās aparatūras specifikācijas un visprogresīvākās funkcijas? Šādā gadījumā noklusējuma atbilde bija “Samsung”. Bet, paziņojot par Google Pixel, kas ir Nexus ierīču līnijas pēctecis, bet kuru pilnībā izveidoja Google, viss kļuva nedaudz sarežģītāk.
Šis raksts ir divu tehnoloģiju gigantu episka pretruna. Vienā stūrī mums ir Android operētājsistēmas veidotāji un tehnoloģiskie virzītāji; otrā ir Samsung - uzņēmums, kuram zem jostas ir plašs augstas klases Android viedtālruņu un planšetdatoru portfelis.
Google Pixel un Samsung Galaxy S7 salīdzinājums
Google Pixel vs Samsung Galaxy S7 dizains un izveide
Tikai ar nelielām izmēra un svara atšķirībām gan Google Pixel, gan Samsung Galaxy S7 ir visas vadošo ierīču pazīmes. Viņu spīdīgie displeji ir aizsargāti, izmantojot Corning Gorilla Glass 4 tehnoloģiju, un alumīnija aizmugure garantē pietiekamu izturības līmeni.
Galaxy S7 neatkāpjas tālu no tā, kāds Samsung ir kļuvis pazīstams gadu gaitā. Ovālajai pogai, kas atrodas zem ekrāna, ir vairākas dažādas funkcijas, galvenokārt tā darbojas kā mājas poga. Mugura ir spīdīga, un tai ir vienota apdare, kas patīk acis, kad tā ir tīra, un kairina prātu, kad tā piesaista pirkstu nospiedumus.
Google dizaineru priekšā bija grūts uzdevums: izstrādāt augstas klases viedtālruni, kas galdā ienestu kaut ko jaunu, neatgādinot nevienu no tā konkurentiem. Viņi nāca klajā ar bezšuvju stikla un alumīnija korpusu ar gludām virsmām un viegli satveramām izliektām malām. Apakšējā alumīnija daļā ir neliels “G” logotips, un augšējā stikla panelī ir pirkstu nospiedumu sensors un ļoti īpaša kamera. Bet par to vēlāk.
Google Pixel vs Samsung Galaxy S7 ekrāns
Runājot par neapstrādātu pikseļu blīvumu, Galaxy S7 izdara triecošu triecienu Pixel. Tās Super AMOLED 5.1 ”ietilpīgajam skārienekrānam ir 577 ppi pikseļu blīvums (1440 x 2560 pikseļi), kā rezultātā tiek iegūts izcili dzidrs, ass, spilgts attēls. Pixel pilna HD izšķirtspēja un 441 ppi pikseļu blīvums noteikti nav par ko kaunēties, un daži, iespējams, pat novērtē 0,1 ”mazāku ekrāna izmēru, lai ērtāk lietotu ar vienu roku.
Google Pixel vs Samsung Galaxy S7 Performance
Google Pixel tiek piegādāts ar jaunāko un labāko Qualcomm procesoru Snapdragon 821. Procesors ir izstrādāts, lai sniegumu palielinātu par 10% salīdzinājumā ar Snapdragon 820, ko S7 piegādā noteiktos tirgos. Tomēr S7 ir pieejams arī ar paša Samsung Exynos 8890 Octa procesoru, kas nodrošina izcilu reakcijas laiku un daudzuzdevumu pieredzi, lai gan atšķirības ir tikai nenozīmīgas un parādās tikai mākslīgos testos un etalonos, kuriem nav nekāda sakara ar reālās pasaules pieredzi. .
Abām ierīcēm ir 4 GB operatīvā atmiņa, tāpēc jums nebūs jāaizver iecienītā mobilā spēle tikai tāpēc, ka jūsu priekšnieks vēlas, lai jūs izskatītos izklājlapā, tā vietā spēle pacietīgi gaidīs fonā, lai jūs atkal varētu sākt vilcināties.
Google Pixel vs Samsung Galaxy S7 kamera
Šeit lietas kļūst mazliet interesantākas. Galaxy S7 ir 12MP aizmugurējā kamera ar Dual Pixel tehnoloģiju, kas nodrošina ievērojamu sniegumu vājā apgaismojumā, asas detaļas un asu autofokusu. Ņemot vērā lielu pieredzi ar Samsung iepriekšējām ierīcēm, mēs zinām, ka viņu produkti bieži ir noklusēta izvēle avid Android mobilajiem fotogrāfiem.
Problēma ir tā, ka arī Google to zina. Uzņēmums labi zināja, ka Pixel kamerai jābūt labākai par “lielisku”. Tātad viņi izveidoja visaugstāk novērtēto viedtālruņu kameru, kas DxOMark Mobile testā ieguva 89 no 100. Ņemiet vērā, ka tas ir tikai viens punkts labāk nekā S7, bet uzvarētāji var būt tikai viens, vai ne? Pixel 12,3MP sensors ar f / 2.0 diafragmu uzņem pārsteidzošus attēlus jebkurā gaismā un saglabā tos neierobežotajā mākoņa krātuvē, ko nodrošina Google.
Google Pixel vs Samsung Galaxy S7 funkcijas
Galaxy S7 ir visas funkcijas, kuras jūs varētu sagaidīt no vadošās ierīces: pirkstu nospiedumu sensors, ātra akumulatora uzlāde, bezvadu uzlāde un pat IP68 sertifikāts, padarot to izturīgu pret putekļiem un ūdeni vairāk nekā 1,5 metru un 30 minūšu laikā. Tas atbalsta Samsung bezvadu norēķinu tehnoloģiju Samsung Pay, un tam ir otra SIM kartes slota, kuru var izmantot, lai paplašinātu iekšējo atmiņas vietu līdz pat 256 GB microSD kartei.
Tātad, kāpēc būtu jāmaina Google pirmais viedtālrunis? Tāpēc, ka tas ir pirmais tālrunis, kurā ir iebūvēts Google palīgs, un tāpēc, ka tas ir viens no pirmajiem ierīcēm, kas ir gatavas Daydream. "Google asistents ir Google novēlota atbilde uz Apple virtuālo palīgu Siri," apraksta ar AI atbalstīts digitālais palīgs VentureBeat. Google ir ieguldījis milzīgas naudas summas virtuālajā realitātē, un Google palīgs ir viens no pirmajiem viņu centienu rezultātiem.
Viņi ir ieguldījuši arī virtuālajā realitātē, izveidojot Daydream, kas ir Google Cardboard garīgais pēctecis. Tomēr šoreiz Google vēlas mums dot vairāk nekā tikai triks ieskatu, kāda varētu būt nākotne - viņi vēlas dot mums nākotni, un viņi vēlas, lai Pixel un citi Daydream-Ready viedtālruņi tiktu galā ar lielām skaitļošanas vajadzībām gaidāmo, visaptverošo virtuālās realitātes lietotņu.