Google mājas pārskats: salīdzinot ar Amazon Echo

Autors: Monica Porter
Radīšanas Datums: 17 Martā 2021
Atjaunināšanas Datums: 18 Novembris 2024
Anonim
Xiaomi viedais skaļrunis — viedā skaļruņa globālā versija, Ok Google! Mājas palīgs ar balsi
Video: Xiaomi viedais skaļrunis — viedā skaļruņa globālā versija, Ok Google! Mājas palīgs ar balsi

Saturs

Jaunā Google sākumlapa Google sagaida pret Amazon populāro Amazon Echo un Alexa. Sākums klausās atslēgvārdu, tāpat kā Amazon Echo, un pēc tam atbild uz jautājumiem vai atskaņo saturu. Kā Google saistītā informācijas runātājs konkurē ar Amazon? Un kādas lietas lietotājs var darīt ar Google sākumlapu?




Līdzīgi kā Echo, Google sākumlapa pievienojas internetam un atskaņo mūziku, atbild uz jautājumiem, informē lietotājus, kad sākas nākamā tikšanās vai cik ilgs laiks būs nepieciešams, lai sāktu darbu. Tas ir līdzīgi kā Star Trek dators jūsu mājās, bet bez tik daudz jaudas vai informācijas, vismaz tas, ko mēs visi ceram. Protams, mājās tas ir tālu, taču mēs tuvojamies. Google palīgs, kas pilnvaro Google mājas lapu, var darīt vairāk nekā vecais Google tagad pieejams Android tālruņos, sakot „Ok Google…”.

Google mājas dizains

Google mājas ierīce atrodas uz plaukta vai citas virsmas un savienojas ar internetu, izmantojot jūsu mājas vai biroja Wi-Fi. Tas nav ļoti liels, mērot 3,79 collu diametrā un 5,62 collas garš. Apaļā ierīce ir aprīkota ar slīpu ķīli. Tas ir balts divās trešdaļās, un apakšā ir ar acīm rakstīts pamatne.




Uz augšu, mēs saņemam pāris mikrofonu un dažas LED. Virsma reaģē uz pieskārienu, kas palielina skaļumu vai pazemina to.



Maiņstrāvas kabelis tiek pievienots Google sākumlapā. Tam ir gumijas vads, kas ir pietiekami ilgs, lai ierīci novietotu uz augstāka plaukta.



Atpakaļ, ir fiziska poga, lai izslēgtu iebūvēto mikrofonu, kas atrodas augšpusē. Zaļā gaismas diode norāda jaudas stāvokli un mirgo, kad sākums ir gatavs iestatīšanai.

Pamatnei ir pelēka krāsa. Google piedāvā rezerves bāzes vairākās krāsās un materiālos par katru $ 20.



Google sākumlapā redzam dažas LED, kas parāda, kad lietotājs mijiedarbojas ar savu ierīci. Viņi viegli izkļūst. Atvienojiet maiņstrāvas kabeli un noņemiet apakšējo daļu. Kad bāze tiek ievietota Google sākumlapā, bāze magnētiski piespiež atpakaļ.


Gaismas diodes, kas atrodas ierīces augšpusē, darbojas dažos atšķirīgos veidos. Google palīdzības vietnē parādīta diagramma, kurā uzskaitīti visi veidi, kā šīs gaismas diodes sazinās ar lietotāju. Viens svarīgs rādītājs ir apjoms. Gaismas aplis parāda skaļuma līmeni. Swiping apļveida kustībās to pārvērš uz augšu vai uz leju.



Iekšpusē ir “Far-field” mikrofonu komplekts, kas var atpazīt jūsu balsi no visas istabas. Tas veic labu darbu, dzirdot lietotāju un precīzi interpretējot viņu vārdus.

Google mājas skaņas skaļruņi ir pienācīgi. Patiesībā viņi ir labāki nekā Amazon Echo. Neviens nevarēs kļūdīties augstākās klases skaļruņiem, bet viņi strādā par dažām apkārtējo mūziku vai podkastus. Skaļruņi adekvāti dalās ar jūsu komandu un meklēšanas rezultātiem.

Google mājas funkcionalitāte

Iestatiet Google sākumlapu, izmantojot jauno mājas lietotni (agrāk Google Cast) Android vai iOS.

Lai sazinātos ar Google sākumlapu Labi GOOGLE vai HEY GOOGLE. Tiem, kam Android tālrunis, kurš vienmēr ir klausījies, gaidot, ka jūs sakāt, ka „OK Google” izmantojiet „Hei Google”, lai jūs varētu atšķirt, no kuras ierīces jūs runājat. Pretējā gadījumā abi mēģinās atbildēt uz jūsu vaicājumu vai komandu.

Google sākumlapa var izdarīt daudzas lietas. Piemēram, savienojiet to ar savu iecienītāko mūzikas straumēšanas pakalpojumu un pēc tam pasakiet to atskaņot mūziku. Tas darbojas ar abonēšanas pakalpojumiem, piemēram, Google Play mūziku, Pandora, YouTube Red un Spotify. Pastāstiet Google sākumlapai, lai atskaņotu kādu mūziku, lai nejauši ļautu to atskaņot, balstoties uz iepriekšējām mūzikas iespējām. Varat arī norādīt atskaņošanas sarakstu vai albumu vai atskaņot žanru vai izpildītāju. Ja jums patīk mūzika pakalpojumā, piemēram, YouTube sarkanā krāsā, tad varat to nepatīk vai nepatīk, sakot „Ok Google, Thumbs Up!” Iestatiet noklusējuma mūzikas straumēšanas pakalpojumu Google mājas lietotnē.



Ja vēlaties klausīties podcast, pastāstiet Google sākumlapai, lai to atskaņotu, sakot: „Labi Google / Hei Google, spēlējiet šo amerikāņu dzīvi”. Ja esat izlaidis kādu epizodi, pastāstiet to “Atskaņot iepriekšējo epizodi” pēc tam, kad esat to informējis, lai atskaņotu podcast.

Saņemiet jaunumus, paziņojot Google sākumlapai, lai “Nozvejas mani” vai “Klausieties ziņas”. Iestatiet, kādas ziņas tā atskaņo no mājas lietotnes.

Jebkura Android lietotne, kas atbalsta saturu, var atskaņot šo lietotni. Es dodu priekšroku Pocket Cast lietojumprogrammai Podcast epizodēm. Tas darbojas arī no pārlūkprogrammas Chrome un Chromebook datoriem.

Lietotāji var arī strādāt ar savu Google kalendāru vai ar Google kartēm, lai iegūtu svarīgu informāciju, piemēram, pārvietošanās laiku vai brīdinājumus par negadījumiem ceļā. Lietotājam būs jāizmanto regulārs Google konts un NAV G-Suite vai Google Apps konts, lai dzirdētu par tikšanos, pievienotu tikšanās vai pievienotu vienumus uzdevumu sarakstam.

Tas, ka Google sākumlapa nedarbojas ar manu Google Apps kontu, ir visai nomāktākais un kaitinošākais Google Visuma aspekts. Tie vienmēr ierobežo G-Suite / Google Apps kontus, nepievienojot šo kontu jaunākās funkcijas.

Lietotāji, kuriem ir mājas automatizācijas ierīces, piemēram, Hue gaismas, Nest termostats vai Logitech Harmony TV tālvadības pults, var arī kontrolēt tos, izmantojot Google sākumlapu. Jebkura ierīce, kas ir saderīga ar Smart Things, darbosies. Uzziniet vairāk par mājas automatizāciju no Google vietnes. Google mājās ir ērti ieslēgt televizoru vai apgaismot apgaismojumu. Arī Google sākumlapa strādā ar IFTTT, lai jūs varētu izveidot daudz kontroles, kas vēl nav izveidotas. Meklēt Google palīgu IFTTT vietnē.

Ir daudz citu atdzist funkciju, kuras var darīt Google Home. Spēlējiet sīkumi, sakot: „Es esmu sajūsmā.” Meklējiet informāciju par filmām, sportu, restorāniem, filmām vai citu jautru vai pat garlaicīgu faktu. Iegūstiet vārdnīcas definīcijas vai aprēķiniet sarežģītas matemātikas problēmas. Google sākumlapā pat ir dažas slēptas prasmes, kas jums pateiks, ja jūs vienkārši jautājat. Ielieciet vienu virtuvē un izmantojiet to kā olu taimeri vai izveidojiet iepirkumu sarakstu.

Google sākumlapa pret Amazon Echo

Salīdzinot Google sākumlapu un Amazon Echo, ir jēga, jo tie ir tik līdzīgi funkcijai un formai. Google sākumlapa izskatās daudz labāk nekā Amazon Echo visos tās veidos. Echo Tap, Dot vai oriģinālais Echo izskatās vairāk rūpnieciski. Google sākumlapa izskatās kā dizaineri plānojuši lietotājus to atklāt. Pievienojiet krāsainas bāzes un Google mājas lapa labāk atbilst jūsu istabas dekoram nekā garlaicīgais melnais vai baltais atbalss.



Ja jums nepatīk Google mājas dizains, tad jūs esat neveiksmīgi. Vismaz ar Amazon Echo jūs saņemsiet dažas iespējas. Sākotnējais Amazon Echo stāv garāks par Google sākumlapu un aizņem apmēram tādu pašu vietu uz plaukta vai galda. Mazāks krāns piestiprina maisiņam un dodas uz ceļa, pateicoties akumulatoram. Dot labāk paslēpj un savieno skaļruņu komplektu, lai nodrošinātu labāku skaņu. Tas padara Echo daudzpusīgāku nekā Google sākumlapa.

Dizains un izskats nav svarīgi, ja viņi nedarbojas. Amazon prasmju ekosistēma ir priekšā Google sākumlapai, jo tā nonāca tirgū agrāk. Ja jūs varat domāt par to, kāds, iespējams, ir izveidojis Skill, kas to var izdarīt ar Echo.

Google sākumlapā ir vairāk ierobežojumu. Tam nav tādas pašas funkcijas kā Echo ir prasmes. Turklāt tas nedarbojas ar Google Apps kontiem (G Suite). Ja jūsu Google kontā ir cita e-pasta adrese, kas nav [e-pasts aizsargāts], tad jūs nevarat pārvaldīt kalendāru, kontaktus vai uzdevumu sarakstus. Tas ir neticami kaitinoši. Tas nozīmē, ka Amazon Echo strādā ar šādiem Google kontiem labāk nekā pašu Google ierīci. Šī prakse ir jāpārtrauc! Es vēl neesmu dzirdējis labu iemeslu šādu lietotāju ierobežošanai.

Abas ierīces atpazīs jūsu balsi neticami labi. Abas ierīces arī nejauši reaģēs, ja nevēlaties, lai tās tiktu. Amazon Echo šķiet jutīgāks un reaģē uz vārdiem TV šovos vai audio ierakstos, kurus es klausos vairāk nekā Google sākumlapa.

Viena no lielākajām problēmām nāk no plašā funkciju klāsta, ko var veikt abas ierīces. Ir grūti atcerēties visu, ko Echo vai Home var darīt. Jums ir jāapmāca, lai atcerētos komandas un tos izmantotu. Es bieži uzskatu, ka es paņemu savu tālruni, lai darītu lietas, ko varētu viegli darīt ar Google sākumlapu vai Amazon Echo.

Google sākumlapa maksā mazāk nekā Amazon Echo, bet vairāk nekā Amazon Dot. Tap un mājas izmaksas ir vienādas. Šeit ir cenu saraksts.

  • Google sākumlapa - 129 ASV dolāri
  • Echo - $ 179
  • Pieskarieties - $ 129
  • Punkts - $ 50 vai 6 par 250 ASV dolāriem (aptuveni 42 ASV dolāri katram, pērkot kopā)

Ieteikums

Vai jums jāsaņem Google sākumlapa? Ja esat Google lietotājs un jūsu konts nav saistīts ar skolu, darbu vai personisko domēnu kontu, tas ir labs risinājums. Tas jau ir lielisks jau agri un, visticamāk, pieaugs, jo tiks pievienotas jaunas funkcijas.

Ja izmantojat Google Apps kontu (saukto arī par G Suite), tad neuztraucieties. Pagaidiet, līdz Google atver šo kontu. Ja tiešām vēlaties balss aktivizētu skaļruni, bet vēlaties to izmantot ar savu G Suite vai Google Apps kontu, tad saņemiet Echo, Dot vai Tap. Ja jūs vēlaties saņemt katra servera garšu, izmēģiniet Alexa Skill Testing Tool no eoisma. Vienīgais veids, kā izmēģināt jaunāko Google Assistant versiju, kas pilnvaro Home, ir izmēģināt to Google Pixel vai Pixel XL tālrunī. Vecāku versiju var redzēt, izmantojot komandu OK Google citos Android tālruņos vai planšetdatoros vai Google Chrome pārlūkprogrammā. Tas nav tas pats, bet tuvs.

Neskatoties uz Google mājas trūkumiem, es dodu priekšroku Amazon Echo. Echo ir vairāk prasmju un atskaņo savas skaņas audio grāmatas. Tomēr mājas izskatās vairāk kā apdare, un, šķiet, ka tas rada vairāk neskaidru faktu, pateicoties savienojumam ar Google meklētājprogrammu. Es arī uzskatu, ka tas uzlabosies un, cerams, Google G Suite lietotāju ierobežojums tiks atcelts.

Biežāk nekā nē, kad jūu amung Galaxy 9 ir nereaģējoš kārienekrān, ta nozīmē, ka programmaparatūra ir avarējui, attājot ierīci nereaģējošu, un iepējam, ka nereaģē ekrān, bet gan vi tālruni. Kad ta noti...

Mūdienā tarp iecienītajiem, jaudīgajiem un dūšīgajiem viedtālruņiem parādā LG V30. Ta tiek uzkatīt par līdz šim labāko LG vadošo ierīci un tāpat kā vienu no 2017. gada labākajiem viedtālruņiem. Racion...

Interesants