Galaxy S9 balss zvana problēma: zvanītāji mani nedzird, bet es tos dzirdu (skaļruņu režīmā)

Autors: Frank Hunt
Radīšanas Datums: 11 Martā 2021
Atjaunināšanas Datums: 19 Novembris 2024
Anonim
Fix When Callers Can’t Hear Me on Android Phone (Mic No Sound)
Video: Fix When Callers Can’t Hear Me on Android Phone (Mic No Sound)

Saturs

Mēs esam saņēmuši daudz ziņojumu par # GalaxyS9 balss zvanu problēmām, tostarp par tālāk aprakstītajām. Šodienas ziņa atbildēs uz diviem no šiem jautājumiem, tāpēc, cerams, jums tas noderēs.

1. problēma: Galaxy S9 zvanītāji mani nedzird, bet es varu dzirdēt zvanītājus (ieslēdzot skaļruņu režīmu)

Nesen es savam vīram un I. iegādājos 2 Samsung Galaxy S9. Abiem tālruņiem ir viena un tā pati problēma. Skaļruņa tālrunis nedarbojas vispār. Mēģinot runāt ar skaļruņa tālruni, iestājas pilnīgs klusums. Es dzirdu, kam zvanu, bet viņi mani nedzird. Tas nav tikai viens tālrunis, tāpēc man ir grūti noticēt, ka tas ir konkrēts tālrunis. Palīdziet! - Colleensteffey

Risinājums: Sveiks, Kolleenštefej. Vai šī problēma rodas, ja zvanāt tikai vienam kontaktam vai vairākiem kontaktiem? Ja zvanu laikā jūs nevar dzirdēt tikai viens kontakts, problēma var būt šī kontakta galā. Ja tas attiecas uz vairākiem kontaktiem, problēma var rasties no tālruņa vai no tīkla puses.


Ja šī problēma rodas tikai ar vienu konkrētu kontaktu, jums vajadzētu pateikt personai, kas atrodas otrā galā, runāt ar savu operatoru, lai tā varētu palīdzēt novērst problēmu.


Tā kā traucējummeklēšanu var veikt tikai tālrunī, tas nozīmē, ka veicamo darbību ierobežojumi attiecas tikai uz jūsu ierīci, un jūs neko nevarat darīt iespējamo tīkla problēmu novēršanā. Lai sāktu tālruņa problēmu novēršanu, iesakām vispirms palaist tālruni vai vīra tālruni drošajā režīmā un uzzināt, kā darbojas zvans.

Novērojiet, kā balss zvani darbojas drošajā režīmā

Dažreiz trešās puses lietotne var traucēt Android vai kādu no tā funkcijām, piemēram, balss zvanus. Lai uzzinātu, vai esat pievienojis sliktu vai slikti kodētu lietotni, varat ļaut ierīcei darboties drošajā režīmā. Drošais režīms bloķē trešo pušu lietotņu darbību, kas nozīmē, ka, ja balss zvani darbojas normāli un otrais gals zvanu laikā var dzirdēt jūs labi, vainīga ir viena no jūsu lietotnēm.

Lūk, kā restartēt S9 drošajā režīmā:


  1. Izslēdziet ierīci.
  2. Nospiediet un turiet ieslēgšanas / izslēgšanas taustiņu aiz modeļa nosaukuma ekrāna, kas parādās ekrānā.
  3. Kad ekrānā parādās SAMSUNG, atlaidiet barošanas taustiņu.
  4. Tūlīt pēc barošanas taustiņa atlaišanas nospiediet un turiet skaļuma samazināšanas taustiņu.
  5. Turpiniet turēt skaļuma samazināšanas taustiņu, līdz ierīce pabeidz restartēšanu.
  6. Kad ekrāna apakšējā kreisajā stūrī parādās drošais režīms, atlaidiet skaļuma samazināšanas taustiņu.
  7. Ļaujiet tālrunim darboties un mēģiniet atkārtot problēmu. Ja balss zvani darbojas pareizi, jums ir slikta lietotņu problēma.

Lai identificētu, kuras no jūsu lietotnēm rada problēmas, tālrunis jāstartē drošajā režīmā un veiciet šīs darbības:

  1. Boot drošajā režīmā.
  2. Pārbaudiet problēmu.
  3. Kad esat apstiprinājis, ka pie vainas ir trešās puses lietotne, varat sākt lietotņu atinstalēšanu atsevišķi. Mēs iesakām sākt ar pēdējiem pievienotajiem.
  4. Pēc lietotnes atinstalēšanas restartējiet tālruni normālā režīmā un pārbaudiet, vai nav problēmu.
  5. Ja jūsu S9 joprojām ir problemātisks, atkārtojiet 1. – 4. Darbību.

Turpiniet to pašu ciklu, līdz esat identificējis vainīgo.


Notīrīt lietotnes Tālrunis datus

Ja nekas nemainās, pat ja jūsu S9 vispār ir drošajā režīmā, nākamais problēmu novēršanas solis ir lietotnes Tālrunis datu noslaukšana. Lai to izdarītu, veiciet tālāk norādītās darbības.

  1. Atveriet lietotni Iestatījumi.
  2. Pieskarieties vienumam Lietotnes.
  3. Augšējā labajā stūrī pieskarieties vienumam Vairāk iestatījumu (trīs punktu ikona).
  4. Pieskarieties vienumam Rādīt sistēmas lietotnes.
  5. Atrodiet lietotni SIM rīkkopa un pieskarieties tai.
  6. Pieskarieties vienumam Krātuve.
  7. Pieskarieties pogai TĪRĪT DATUS.
  8. Restartējiet ierīci.
  9. Pārbaudiet problēmu.

Pārbaudiet, vai mikrofons darbojas

Lai pārbaudītu, vai tālruņa mikrofonā nav problēmu, mēģiniet ierakstīt sevi un klausīties ierakstu. Ja ierakstā nedzirdat sevi, tas nozīmē, ka jums ir slikta mikrofona problēma. Tomēr, ja ierakstā vispār nav problēmu, turpiniet atiestatīt tālāk norādīto problēmu novēršanu.

Lai ierakstītu balsi savā S9:

  1. Atveriet sākuma ekrānu un pieskarieties vienumam Lietotnes.
  2. Meklējiet lietotni Balss ierakstītāji. Ja to nevarat atrast, meklējiet mapi Samsung un no turienes atveriet balss ierakstītāju.
  3. Nospiediet sarkano pogu apakšā.
  4. Ierakstiet īsu klipu, kurā runājat tā, it kā izmantotu Google balss rakstīšanas funkciju.
  5. Pēc 30 sekundēm nospiediet pogu Apturēt un saglabājiet failu.
  6. Pēc tam klausieties ierakstīto failu.

Atiestatiet visas lietotņu preferences

Ja arī tālruņa lietotnes datu notīrīšana nepalīdzēs, problēma var būt saistīta ar noklusējuma lietotņu konfigurēšanu šajā laikā. Lietotnes parasti ir atkarīgas no citām lietotnēm, lai veiktu uzdevumus, un, ja kāda svarīga sistēmas lietotne kāda iemesla dēļ ir atspējota, dažas funkcijas vai operētājsistēmas funkcijas var nedarboties pareizi vai vispār. Lai pārbaudītu, mēģiniet atiestatīt visu lietotņu preferenču noklusējuma stāvokli, veicot šādas darbības:

  1. Atveriet lietotni Iestatījumi.
  2. Pieskarieties vienumam Lietotnes.
  3. Augšējā labajā stūrī pieskarieties pie Vairāk iestatījumu (trīs punktu ikona).
  4. Pieskarieties vienumam Atiestatīt lietotnes preferences.
  5. Restartējiet ierīci un pārbaudiet, vai S9 zvanu laikā tagad darbojas labi.

Atkārtoti ievietojiet SIM karti

Daži lietotāji guva panākumus zvanu problēmu novēršanā, veicot vienkāršu darbību - atkārtoti ievietojot SIM karti. Tas nozīmē, ka jūs izņemat SIM karti no tālruņa un pēc dažām sekundēm to atkal pievienojat. Ja tas nedarbosies, varat arī mēģināt iegūt rezerves SIM karti vai izmēģināt citu saderīgu karti un uzzināt, kā darbojas zvanīšana.

Notīrīt tīkla iestatījumus

Ja SIM kartes noņemšana un atkārtota ievietošana vispār nedarbosies, nākamā laba lieta ir atiestatīt visus ierīces tīkla iestatījumus, izdzēšot pašreizējos. Šī procedūra noslaucīs mobilo, VPN un wifi iestatījumus, tāpēc, ja nepieciešams, noteikti ziniet, kā tos atkal iestatīt. Lai atjaunotu mobilo savienojumu iestatījumus, viss, kas jums jādara, ir atkārtoti jāievieto SIM karte. Lai iestatītu VPN, vērtības vēlreiz jāievada manuāli. Ja vispār neizmantojat nevienu VPN, varat to vienkārši ignorēt. Runājot par wifi, notīrot tālruņa tīkla iestatījumus, tiks dzēsti visi wifi tīkli un to paroles. Tātad, pēc tam jums būs vēlreiz jāpieslēdzas vēlamajiem wifi tīkliem.

Lai notīrītu tīkla iestatījumus savā S9:

  1. Atveriet lietotni Iestatījumi.
  2. Pieskarieties vienumam Vispārējā pārvaldība.
  3. Pieskarieties vienumam Atiestatīt.
  4. Pieskarieties vienumam Atiestatīt tīkla iestatījumus.
  5. Pieskarieties pogai ATIESTATĪT IESTATĪJUMUS.
  6. Restartējiet S8 un pārbaudiet problēmu.

Rūpnīcas režīma iestatīšana

Galīgais iespējamais risinājums, kas varētu palīdzēt atrisināt problēmu, ir rūpnīcas atiestatīšana. Kā norāda nosaukums, tas atgriezīs visus programmatūras iestatījumus pēc noklusējuma.Ja problēmas cēlonis ir saistīts ar programmatūru, par to ir jārūpējas. Pretējā gadījumā jūs varat pieņemt, ka tas ir tīkla kļūme.

S9 rūpnīcas atiestatīšana:

  1. Veiciet personisko datu dublējumu.
  2. Izslēdziet ierīci.
  3. Nospiediet un turiet skaļuma palielināšanas taustiņu un Bixby taustiņu, pēc tam nospiediet un turiet ieslēgšanas / izslēgšanas taustiņu.
  4. Kad tiek parādīts zaļais Android logotips, atlaidiet visus taustiņus (pirms Android sistēmas atkopšanas izvēlnes opciju parādīšanas aptuveni 30 - 60 sekundes tiks rādīts ziņojums “Sistēmas atjauninājuma instalēšana”).
  5. Nospiediet skaļuma samazināšanas taustiņu vairākas reizes, lai iezīmētu “wipe data / factory reset”.
  6. Nospiediet barošanas pogu, lai atlasītu.
  7. Nospiediet skaļuma samazināšanas taustiņu, līdz tiek iezīmēts “Jā - dzēst visus lietotāja datus”.
  8. Nospiediet barošanas pogu, lai atlasītu un sāktu galveno atiestatīšanu.
  9. Kad galvenā atiestatīšana ir pabeigta, tiek iezīmēts ‘Reboot system now’.
  10. Nospiediet barošanas taustiņu, lai restartētu ierīci.

Ziņojiet par problēmu savam operatoram

Informēt pārvadātāju par problēmu ir tikpat nepieciešams, kā visas iepriekš izmēģinātās darbības. Paturiet prātā, ka tehnoloģijā nav ideālas sistēmas, un, tā kā jūs jau esat izdarījis visus iespējamos risinājumus, loģisks problēmas izskaidrojums ir tāds, ka tā ir saistīta ar tīklu. Noteikti pastāstiet viņiem, ka šī problēma rodas vismaz 2 ierīcēs. Tam viņiem vajadzētu pateikt, ka problēma var ietekmēt kontus vai konkrētas tīklā reģistrētas ierīces.

2. problēma: Galaxy S9 zvanu laikā nerada balsi

Man ir atbloķēts Samsung Galaxy S9. Es dzīvoju Kenijā, un man šeit ir tālruņa pakalpojumi un dati. Viss tālrunī darbojas lieliski, IZŅEMOT: Balss zvana laikā nav vai nav balss skaņas. Esmu atsākusi daudzas reizes. Tas nepalīdzēja. Es veicu rūpnīcas atiestatīšanu, un tas pēc tam darbojās īsu brīdi, bet pēc tam atkal apstājās. Tas nav mikrofons vai skaļrunis, jo es varu veikt un saņemt zvanus pakalpojumā Google Hangouts. Visas pārējās skaņas funkcijas darbojas. - Dirkjasperse

Risinājums: Sveiks, Dirkjasperse. Ir četri iespējamie iemesli, kāpēc jums ir šī problēma:

  • Tālruņa lietotnes problēma
  • slikta trešās puses lietotne
  • programmatūras kļūda
  • tīkla kļūme

Pārbaudiet, vai lietotne Tālrunis darbojas, notīrot tās datus

Nav nedzirdēts, ka Samsung Phone lietotne dažkārt rada problēmas ar zvaniem. Lai nodrošinātu, ka pati lietotne ir labākajā formā, noteikti notīriet tās datus. Veiciet iepriekš minētās darbības, lai to izdarītu.

Ja problēma turpinās pēc lietotnes datu noslaukšanas, izmēģiniet citas zvana lietotnes, kas ļauj darboties mobilajiem (nevis zvaniem, izmantojot datus) zvaniem. Mēs pamanījām, ka jūs pieminējāt, ka Google Hangouts lietotne darbojas, taču jūs nenoskaidrojāt, vai mēģināt to izmantot zvaniem starp pakalpojumu sniedzējiem vai zvaniem, kas tiek veikti, izmantojot Google serverus. Ja šīs problēmas novēršanai izmantojat trešās puses lietotni, noteikti pārbaudiet, vai problēma tiek atkārtota pēc iespējas tuvāk oriģinālam. Ja mobilie zvani tiek labi izpildīti pakalpojumā Google Hangouts, tas ir apstiprinājums tam, ka jūsu izmantotā tālruņa lietotne nedarbojas pareizi.

Instalējiet sistēmas un lietotņu atjauninājumus

Viens veids, kā novērst dažas problēmas un samazināt problēmas, ir instalēt lietotņu un Android atjauninājumus. Pārliecinieties, ka viss (visas lietotnes un Android) darbojas ar jaunāko versiju.

Sāknēšana drošajā režīmā

Lai pārbaudītu, vai problēmu var izraisīt slikta trešās puses lietotne, nākamā problēmu novēršana ir ierīces palaišana drošajā režīmā. Šajā režīmā drīkst darboties tikai iepriekš instalētas lietotnes, kas nozīmē, ka, ja kāda no jūsu lejupielādētajām lietotnēm ir problēma, balss zvanīšanai drošajā režīmā vajadzētu darboties pareizi.

Lai pārbaudītu, palaidiet tālruni drošajā režīmā (iepriekš norādītās darbības) un uzziniet, kas notiek.

Rūpnīcas režīma iestatīšana

Tāpat kā tas, ko mēs teicām iepriekš, problēmu var izraisīt programmatūras vai operētājsistēmas kļūda, tāpēc ir labi, ja jūs varat atiestatīt ierīci rūpnīcā.

Sazinieties ar savu mobilo sakaru operatoru

Ja visi mūsu ieteikumi šajā ziņojumā nepalīdzēs, neaizmirstiet likt savam mobilo sakaru operatoram apskatīt problēmu. Zvanīšanas jautājumiem ir daži aspekti, kurus mēs nevaram pārbaudīt. Iespējams, ka tā var būt tīkla problēma notiekošās apkopes vai jaunināšanas dēļ. Pārvadātāji parasti nepaziņo saviem abonentiem par neparedzētām tīkla problēmām, tāpēc mēģiniet no viņiem iegūt tiešu informāciju par to, kas notiek ar viņu pakalpojumu.

Kā Fix Bad iOS 7.1.2 Battery Life

John Stephens

Novembris 2024

Šķiet, ka Apple jaunai iO 7.1.2 atjauninājum rada problēma iPhone un iPad lietotājiem akumulatora darbība laikā. Par laimi, tiem, ka piedzīvo liktu iO 7.1.2 akumulatora kalpošana laiku, ir daži ātri u...

Maijā nāk klajā ar milzīgu klana klana atjauninājumu. Faktiki, ta varētu būt lielākai atjauninājum pēle vēturē. Mērķi ir noteikt lēni uzlabojumu un dot pēlētājiem jauna iepēja. No potenciāli jauna tum...

Ieteicams