Ko darīt, ja jūsu Galaxy S8 neizdodas palaist pēc problēmu novēršanas rokasgrāmatas atcelšanas

Autors: Robert Simon
Radīšanas Datums: 21 Jūnijs 2021
Atjaunināšanas Datums: 17 Novembris 2024
Anonim
How To Fix Any & All Issues After You Update Your Samsung
Video: How To Fix Any & All Issues After You Update Your Samsung

Saturs

Daudzi Android lietotāji parasti bez problēmām iesakņo un atrauj savas ierīces, taču acīmredzot daži # GalaxyS8 lietotāji ziņo par pretējo. Tā kā šādai problēmai ir nepieciešami atbilstošāki dati, mums nav iespējas noteikt, vai šajos gadījumos ir noteikts modelis. Mēs turpināsim vākt informāciju par problēmu, un tagad jūs varat pārbaudīt mūsu ieteiktos risinājumus, lai to novērstu.

Ko darīt, ja jūsu Galaxy S8 neizdodas palaist pēc saknes

Ir domājams, ka sakņu noņemšana ir pretēja ierīces iesakņošanai, taču patiesībā tas nav tik vienkārši. Kad Android ierīce ir iesakņojusies, notiek daudz dziļu līmeņa izmaiņu, dažas no tām ir labas, tāpēc tās sakņošana nav tik vienkārša. Vairumā gadījumu sakņu noņemšana notiek kā pulksteņa mehānisms, bet citos gadījumos pat neliels mainīgais operētājsistēmā var ķieģeļu ierīci. Ja pēc atvienošanas jums ir problēmas ar S8 palaišanu, veiciet tālāk norādītās darbības.

1. risinājums: notīriet S8 kešatmiņas nodalījumu

Lai pareizi darbotos, jūsu Galaxy S8 izmanto atmiņas nodalījumus. Vienu no šādiem nodalījumiem sauc par kešatmiņas nodalījumiem, kas glabā pagaidu failus un citu dažādu informāciju.Dažreiz atjauninājumi un citas programmatūras modifikācijas (piemēram, sakņu veidošana un mirgošana) var sajaukt sistēmas kešatmiņu kešatmiņas nodalījumā, kā rezultātā rodas sāknēšanas problēmas. Bojāta sistēmas kešatmiņa var izraisīt sāknēšanas problēmu, ja trūkst vai ir nepareizi ievietoti daži dati, kas Android jāielādē. Ja vienīgā atšķirīgā lieta, ko esat paveicis pirms S8 neizdodas palaist, bija tās sakne, tad kešatmiņas nodalījuma dzēšana var darboties.


Ieteicams arī regulāri iztīrīt sistēmas kešatmiņu, pat ja jums nav problēmu, lai novērstu kļūdu attīstību. Noslaucot sistēmas kešatmiņu, neviens no jūsu datiem netiks izdzēsts, taču, ja jums ir iespēja tos dublēt, pārliecinieties, vai to darāt pirms laika.

Ja vēl neesat mēģinājis noslaucīt kešatmiņas nodalījumu, rīkojieties šādi:

  1. Izslēdziet ierīci.
  2. Nospiediet un turiet skaļuma palielināšanas taustiņu un Bixby taustiņu, pēc tam nospiediet un turiet ieslēgšanas / izslēgšanas taustiņu.
  3. Kad tiek parādīts Android logotips, atlaidiet visus taustiņus (pirms Android sistēmas atkopšanas izvēlnes opciju parādīšanas aptuveni 30–60 sekundes tiks rādīts ziņojums “Sistēmas atjauninājuma instalēšana”).
  4. Nospiediet skaļuma samazināšanas taustiņu, lai iezīmētu noslaucīt kešatmiņu nodalījumu.
  5. Nospiediet barošanas taustiņu, lai atlasītu.
  6. Nospiediet skaļuma samazināšanas taustiņu, lai iezīmētu “jā”, un nospiediet ieslēgšanas / izslēgšanas taustiņu, lai atlasītu.
  7. Kad tīrīšanas kešatmiņas nodalījums ir pabeigts, tiek iezīmēts “Reboot system now”.
  8. Nospiediet barošanas taustiņu, lai restartētu ierīci.

2. risinājums: galvenā atiestatīšana

Ja, noslaucot kešatmiņas nodalījumu, problēma netiks novērsta, nākamais labākais, kas jādara, ir veikt galveno atiestatīšanu. Tas izdzēsīs jūsu tālruni un izdzēsīs visus nesaglabātos datus, bet diemžēl jums šajā brīdī patiešām nav lielas izvēles šajā jautājumā. Turpmāk visas pārējās problēmu novēršanas iespējas būs saistītas ar tālruņa noslaukšanu, lai fotoattēli, videoklipi un cita informācija, ko neesat saglabājis pirms ierīces atrautīšanas, būtu labi.


Ja vēlaties uzzināt, vai ir iespējams atgūt datus pirms galvenās atiestatīšanas, iesakām konsultēties ar profesionāli. Nav vienota risinājuma, lai atgūtu datus no Android ierīces, kas netiks palaista. Un atcerieties, ka datu atgūšana netiek garantēta. Pat labs speciālists ar visiem pareizajiem rīkiem, iespējams, joprojām nevar piekļūt tālruņa atmiņas ierīcei vai iegūt kaut ko būtisku.

Ja nav ko zaudēt, turpiniet un atiestatiet. Lūk, kā:

  1. Dublējiet datus iekšējā atmiņā. Ja ierīcē esat pierakstījies Google kontā, esat aktivizējis pretaizdzīšanas procesu un jums būs nepieciešami jūsu Google akreditācijas dati, lai pabeigtu galveno atiestatīšanu.
  2. Izslēdziet ierīci.
  3. Nospiediet un turiet skaļuma palielināšanas taustiņu un Bixby taustiņu, pēc tam nospiediet un turiet ieslēgšanas / izslēgšanas taustiņu.
  4. Kad tiek parādīts Android logotips, atlaidiet visus taustiņus (pirms Android sistēmas atkopšanas izvēlnes opciju parādīšanas aptuveni 30–60 sekundes tiks rādīts ziņojums “Sistēmas atjauninājuma instalēšana”).
  5. Nospiediet skaļuma samazināšanas taustiņu vairākas reizes, lai iezīmētu “wipe data / factory reset.
  6. Nospiediet barošanas pogu, lai atlasītu.
  7. Nospiediet skaļuma samazināšanas taustiņu līdz Jā - izdzēsiet visus lietotāja datus ir izcelts.
  8. Nospiediet barošanas pogu, lai atlasītu un sāktu galveno atiestatīšanu.
  9. Kad galvenā atiestatīšana ir pabeigta, tiek iezīmēts “Reboot system now”.
  10. Nospiediet barošanas taustiņu, lai restartētu ierīci.

3. risinājums: izmantojiet Samsung Smart Switch

Daži lietotāji pēc Samsung Smart Switch ārkārtas programmatūras atkopšanas rīka izmantošanas varēja gūt panākumus, palaižot savas Samsung Galaxy ierīces. Ko dara ārkārtas programmatūras atkopšanas rīks, būtībā ir tālruņa zibspuldze. Tas nozīmē, ka jūs ierīcē instalēsit oficiālo Samsung programmaparatūru.


Lai veiktu šo ārkārtas programmatūras atkopšanas procedūru, jums ir nepieciešams dators. Šajā datorā ir jāinstalē arī Smart Switch lietojumprogramma. Ja jums nepieciešama palīdzība Smart Switch instalēšanā datorā vai Mac, lūdzu, apmeklējiet šo lapu. Šis risinājums var nedarboties, ja jūsu ierīcei nav pieejams atjauninājums. Ja tas tā ir, jums vajadzētu pāriet uz nākamo.


4. risinājums: Flash sāknēšanas ielādētājs un / vai programmaparatūra, izmantojot Odinu

Ja nekas nedarbojas pat pēc Smart Switch izmantošanas, mēģiniet manuāli mirgot ierīces sāknēšanas programmu un programmaparatūru. Dažas sāknēšanas problēmas pēc atvienošanas ir saistītas ar bojātu sāknēšanas programmu, tāpēc vispirms vajadzētu mirgot ierīces sāknēšanas ierīcē. Darbības ir līdzīgas programmaparatūras mirgošanai, tādēļ, ja tas neatrisinās problēmu, pēc tam varat mēģināt mirgot arī programmaparatūru.

Tālāk ir sniegtas vispārīgas darbības, kā mirgot Samsung Galaxy ierīces sāknēšanas programmu. Precīzas darbības var nedaudz atšķirties jūsu konkrētajam tālruņa modelim, tāpēc noteikti meklējiet labu ceļvedi, kā to izdarīt.

Pirms sākat mirgot ierīcē, brīdiniet, ka jūs galvenokārt modificējat galvenos sistēmas failus un konfigurācijas. Ir daudz mainīgo, kas var ietekmēt mirgojošas procedūras iznākumu, tāpēc, pat ja esat piesardzīgs, jūs joprojām varat galu galā nomūrēt ierīci. Dariet to uz savu risku. Tālāk norādītās darbības ir paredzētas tikai demonstrēšanai, un tās var nebūt precīzas konkrētajam tālruņa modelim.


  1. Meklējiet sava tālruņa modeļa pareizo programmaparatūru un lejupielādējiet to. Pārliecinieties, vai esat izvēlējies pareizo. Tam vajadzētu būt tai pašai programmaparatūrai, kas iepriekš darbojās jūsu ierīcē. Mēs pieņemam, ka jūs kaut kur norādāt programmaparatūras versiju. Ja iepriekš to neievērojāt, pastāv iespēja, ka izvēlēsities nepareizo. Kā jūs tagad zināt, nepareizas programmaparatūras lietošana var izraisīt sarežģījumus, lai jums veicas.
  2. Pieņemsim, ka jūs esat identificējis pareizo programmaparatūru. Pēc tam vēlaties to lejupielādēt savā datorā. Programmaparatūras failā vajadzētu būt virknei failu, piemēram, AP_, BL_, CSC_ utt.
  3. Meklējiet failu, kas sākas ar etiķeti BL; tam vajadzētu būt atbilstošajam šīs programmaparatūras bootloader failam. Kad esat identificējis sāknēšanas ielādētāja failu, nokopējiet to uz datora darbvirsmas vai uz jebkuru citu mapi, kurai varat viegli piekļūt.
  4. Turpiniet atlikušo mirgošanas procedūru, izmantojot programmu Odin.
  5. Programmā Odin noklikšķiniet uz cilnes BL un noteikti izmantojiet iepriekš identificēto sāknēšanas ielādētāja failu.
  6. Pirms nospiežat pogu Sākt, pārliecinieties, ka statuss “Pievienota ierīce” un tā ID: COM lodziņš ir kļuvuši zili. Tādējādi tiks sākta tālruņa sāknēšanas ierīces mirgošana.
  7. Pēc procedūras beigām restartējiet tālruni.

Ta tiešām nav nolēpum, ka publikā WiFi izmantošana var radīt daudz problēmu, īpaši attiecībā uz drošību. Bez jūu ziņa var būt daudz nooping, vai arī kād var mēģināt iekļūt jūu ierīcē nedrošā tīklā. La...

Vai jūu pēdējā no mum 2. daļa pēle avarē? Lai gan tā nav daudzu cilvēku pieredze, daži P4 pēlētāji ūdza par šo problēmu kopš pēle izlaišana pagājušajā mēneī. Ja jum nav ne jauma, kā riināt šo problēmu...

Tev