Saturs
Lieta, kuru mēs vēlamies aplūkot zemāk, runā par dīvainu uzvedību Galaxy A7 (2018). Tiek ziņots, ka, mēģinot atvērt rakstu no Facebook, ierīce nesniegs nekādus skaņas paziņojumus, ja būs zvans vai tiks parādīti teksti un uznirstošie logi. Mums ir aizdomas, ka to izraisa ļaunprātīga programmatūra vai slikta lietotne. Mēs iekļaujam citas problēmu novēršanas darbības, lai iekļautu citus faktorus, kas nav ļaunprātīga programmatūra, kā arī tālāk. Ja jums ir līdzīga situācija, uzziniet, kā ar to rīkoties, ievērojot mūsu ieteikumus.
Problēma: Galaxy A7 (2018) nezvanīs, kad tiks veikti zvani, un nebūs īsziņu paziņojumu par īsziņām
Bieži vien tālruņa zvani nenonāk - tālrunis nezvana. dažreiz ziņojuma ikona deg, bet citreiz es neredzu paziņojumu par ziņojumu, kamēr neesmu pārbaudījis citus ziņojumus. tad atkal dažreiz nav paziņojuma par neatbildētu zvanu, bet es dzirdu no draugiem, ka viņi mēģināja piezvanīt, un tas nonāca tieši VM - vairākas reizes. un man ir bijuši zvani tukši, kad es runāju - viņi var atkal darboties vai arī tas var atvienoties. zvanu saņemšana ir ļoti neuzticama. Es nezinu, vai tas ir kaut kas, ko var labot, bet, kad facebook es saņemu ļoti kaitinošus uznirstošos logus, kad es mēģinu lasīt rakstu, no kura es nevaru atbrīvoties - tas nenotiek, izmantojot facebook savā datorā un es domāju, vai T-Mobile atļauj dažus no tiem, ja citas ierīces to nedara. starp citu - es zinu, ka tā ir android sistēma, bet nezinu, kura - es tikai uzminēju. paldies par visiem ieteikumiem.
Risinājums: Problēmu cēlonis var būt vīruss vai slikti kodēta lietotne. Facebook lietotne vai Messenger neatļauj uznirstošos logus, tāpēc tālrunis, visticamāk, tiek apdraudēts vai arī jūs, iespējams, esat instalējis sliktu lietotni. Protams, var būt svarīgi arī citi faktori, tāpēc tālāk parādīsim plašu problēmu novēršanas darbību klāstu.
1. risinājums: modelējiet akumulatora vilkšanu
Dažreiz šī vienkāršā procedūra var novērst kļūdas, kas izveidojušās pēc sistēmas ilgstošas darbības. Manuāli piespiežot Galaxy A7 (2018) pārstartēt, jūs galvenokārt simulējat akumulatora vilkšanu, kas vecākiem mobilajiem tālruņiem ar noņemamiem akumulatora blokiem bija efektīvs veids, kā atsvaidzināt sistēmu. Ja vēl neesat izmēģinājis šo, veiciet tālāk norādītās darbības.
- Nospiediet un turiet nospiestu pogu Power + Skaļuma samazināšana apmēram 10 sekundes vai līdz ierīce ieslēdzas. Atstājiet vairākas sekundes, līdz tiek parādīts ekrāns Maintenance Boot Mode.
- Ekrānā Maintenance Boot Mode atlasiet Normal Boot. Varat izmantot skaļuma regulēšanas pogas, lai pārlūkotu pieejamās opcijas, un apakšējo kreiso pogu (zem skaļuma regulēšanas pogām), lai atlasītu. Pagaidiet līdz 90 sekundēm, līdz atiestatīšana ir pabeigta.
2. risinājums: atsvaidziniet kešatmiņas nodalījumu
Atjauninājumi vai lietotņu instalēšana dažkārt var sajaukt svarīgu pagaidu failu kopu, ko izmanto Android, ko sauc par sistēmas kešatmiņu. Ja sistēmas kešatmiņa ir bojāta, var rasties visdažādākās problēmas. Lai nodrošinātu, ka sistēmas kešatmiņa visu laiku ir labākajā formā, iesakām reizi pāris mēnešos noslaucīt kešatmiņas nodalījumu tur, kur tas ir saglabāts. Tas ir vienkārši izdarāms un neaizņems ne minūti sava laika.
Lai notīrītu kešatmiņas nodalījumu:
- Izslēdziet ierīci.
- Nospiediet un turiet skaļuma palielināšanas taustiņu un mājas taustiņu, pēc tam nospiediet un turiet ieslēgšanas / izslēgšanas taustiņu.
- Kad tiek parādīts zaļais Android logotips, atlaidiet visus taustiņus (pirms Android sistēmas atkopšanas izvēlnes opciju parādīšanas aptuveni 30 - 60 sekundes tiks rādīts ziņojums “Sistēmas atjauninājuma instalēšana”).
- Nospiediet skaļuma samazināšanas taustiņu vairākas reizes, lai iezīmētu ‘noslaucīt kešatmiņas nodalījumu’.
- Nospiediet barošanas pogu, lai atlasītu.
- Nospiediet skaļuma samazināšanas taustiņu, līdz tiek iezīmēts “jā”, un nospiediet barošanas pogu.
- Kad tīrīšanas kešatmiņas nodalījums ir pabeigts, tiek iezīmēts “Reboot system now”.
- Nospiediet barošanas taustiņu, lai restartētu ierīci.
3. risinājums: pārbaudiet, vai nav trešo pušu lietotņu
Trešās puses lietojumprogrammas ir tās, kuras lejupielādējāt pēc tālruņa iestatīšanas. Jebkura lietotne, kas tika pievienota un nebija sākotnējās programmatūras pakotnes sastāvdaļa, tiek uzskatīta par trešo pusi, pat ja tā nāk no Samsung vai Google. Tā kā lielākā daļa lietotņu ir kādas konkrētas ierīces trešās puses, vienmēr pastāv iespēja, ka slikti kodēta lietotne var radīt problēmas. Protams, dažas lietotnes arī velta resursus lietotņu izveidei, galvenokārt lai kompromitētu sistēmu, nozagtu datus, izspiegotu lietotāja pārlūkošanas paradumus, nolaupītu sistēmu un piespiestu uznirstošos logus. Lai pārbaudītu, vai esat instalējis kādu no šīm lietotnēm, varat restartēt ierīci drošajā režīmā un to ievērot. Ja drošajā režīmā nav galveno problēmu (atcerieties, ka nevarēsit izmantot trešo pušu lietotnes), tas nozīmē, ka mūsu aizdomas ir uz vietas. Ja Facebook lietotne nebija daļa no sākotnējās programmatūras pakotnes, jūs nevarēsiet to pārbaudīt šajā režīmā, lai jūs varētu pārbaudīt tikai to, kā darbojas balss zvani un īsziņas.
Lai restartētu Galaxy A7 (2018) drošajā režīmā, rīkojieties šādi:
- Izslēdziet ierīci.
- Nospiediet un turiet ieslēgšanas / izslēgšanas taustiņu aiz modeļa nosaukuma ekrāna.
- Kad ekrānā parādās “SAMSUNG”, atlaidiet barošanas taustiņu.
- Tūlīt pēc barošanas taustiņa atlaišanas nospiediet un turiet skaļuma samazināšanas taustiņu.
- Turpiniet turēt skaļuma samazināšanas taustiņu, līdz ierīce pabeidz restartēšanu.
- Drošais režīms tiks parādīts ekrāna apakšējā kreisajā stūrī.
- Kad redzat drošo režīmu, atlaidiet skaļuma samazināšanas taustiņu.
Atcerieties, ka drošais režīms nav risinājums, bet gan rīks, kas palīdzēs pārbaudīt, vai pastāv kāda lietotnes problēma. Ja drošajā režīmā šeit minētās problēmas nepastāv, tas nozīmē, ka tās izraisa kāda no lietotnēm. Tomēr drošajā režīmā problēma netiks identificēta. Jums būs jāizmeklē tālāk, lai uzzinātu, kurš no viņiem ir vaininieks. Jums būs jāveic šādas darbības:
- Boot drošajā režīmā.
- Pārbaudiet problēmu.
- Kad esat apstiprinājis, ka pie vainas ir trešās puses lietotne, varat sākt lietotņu atinstalēšanu atsevišķi. Mēs iesakām sākt ar pēdējiem pievienotajiem. Ir svarīgi dzēst lietotnes pa vienai.
- Pēc lietotnes atinstalēšanas restartējiet tālruni normālā režīmā un pārbaudiet, vai nav problēmu.
- Ja jūsu Galaxy A7 (2018) joprojām ir tā pati problēma, atkārtojiet 1. – 4. Darbību.
Sliktas lietotnes identificēšana bieži prasa laiku un pacietību. Tam nav saīsnes, tāpēc jums būs jāveic iepriekš norādītās darbības, līdz vainīgais ir ārpus sistēmas. Pēc cēloņa noteikšanas varat atkārtoti instalēt tos, kas nav problemātiski.
4. risinājums: noslaukiet tālruni (rūpnīcas atiestatīšana)
Vēl viens veids, kā vienlaikus novērst visas šīs problēmas, ir tālruņa tīrīšana un visu programmatūras iestatījumu atjaunošana pēc noklusējuma. Rūpnīcas datu atiestatīšana bieži ir efektīvs veids, kā novērst lielāko daļu ar programmatūru saistīto problēmu. Pirms noslaucāt tālruni, noteikti dublējiet personiskos datus, piemēram, fotoattēlus, videoklipus, kontaktus, dokumentus utt.
Tālāk ir norādīts, kā rūpnīcā atiestatīt savu Galaxy A7 (2018).
- Izslēdziet ierīci.
- Nospiediet un turiet skaļuma palielināšanas taustiņu un mājas taustiņu, pēc tam nospiediet un turiet ieslēgšanas / izslēgšanas taustiņu.
- Kad tiek parādīts ierīces logotipa ekrāns, atlaidiet tikai barošanas taustiņu
- Kad tiek parādīts Android logotips, atlaidiet visus taustiņus (pirms Android sistēmas atkopšanas izvēlnes opciju parādīšanas aptuveni 30–60 sekundes tiks rādīts ziņojums “Sistēmas atjauninājuma instalēšana”).
- Nospiediet skaļuma samazināšanas taustiņu vairākas reizes, lai iezīmētu “wipe data / factory reset”.
- Nospiediet barošanas pogu, lai atlasītu.
- Nospiediet skaļuma samazināšanas taustiņu, līdz tiek iezīmēts “Jā - dzēst visus lietotāja datus”.
- Nospiediet barošanas pogu, lai atlasītu un sāktu galveno atiestatīšanu.
- Kad galvenā atiestatīšana ir pabeigta, tiek iezīmēts ‘Reboot system now’.
- Nospiediet barošanas taustiņu, lai restartētu ierīci.
- Iestatiet tālruni.
PIEZĪME: Ja problēmas atkārtojas pēc tālruņa iestatīšanas, tas ir tāpēc, ka jūs vienkārši pārinstalējāt sliktās lietotnes. Noteikti sekojiet iepriekš norādītajam 3. risinājumam, kā to identificēt.