Saturs
Oktobra beigās un pagājušā gada novembrī vairāki Google Pixel 2 XL lietotāji ir sūdzējušies par problēmu saistībā ar nepāra skaņu un augstas frekvences troksni tālruņa zvanu laikā attiecīgajā tālrunī. Pēc tam Google nekavējoties atbildēja, ieviešot drošības plāksteri, kurā iekļauts nepieciešamais labojums. Lai gan tas ir oficiāli izbeidzis daudzu cilvēku trokšņa problēmu, dažu iemeslu dēļ problēma joprojām pastāv dažās Pixel 2 un Pixel 2 XL ierīcēs.
Šī iemesla dēļ daži cilvēki joprojām mēģina atrast citus veidus, kā novērst problēmu pat tikai ar pagaidu risinājumu. Šeit, šajā amatā, esmu iezīmējis dažus noderīgus risinājumus, kurus var izmantot, lai risinātu trokšņa problēmas tālruņa zvanu laikā. Ja kādreiz esat ieradies tā paša iemesla dēļ un vēl neesat instalējis atjauninājumu, kurā ir labojuma plāksteris, vispirms tas jādara. Pēc atjauninājuma instalēšanas novērojiet un pārbaudiet ierīci, vai problēma nav novērsta. Ja Pixel 2 XL tālrunī joprojām dzirdat kādu zvanu vai klikšķu troksni, varat izmēģināt jebkuru no nākamajiem risinājumiem.
Pirms turpināt problēmu novēršanu, ja jums ir citas problēmas saistībā ar tālruni, apmeklējiet mūsu Google Pixel 2 problēmu novēršanas lapu, jo mēs jau esam novērsuši dažas visbiežāk sastopamās problēmas ar šo ierīci. Pārlūkojiet lapu, lai atrastu līdzīgas problēmas un izmantojiet mūsu risinājumus. Ja jums joprojām nepieciešama mūsu palīdzība, sazinieties ar mums, aizpildot mūsu anketu.
Iespējamie risinājumi un noderīgi risinājumi, lai risinātu skaņas problēmas savā Google Pixel 2 XL
Tālāk ir sniegti vispārīgi risinājumi dažādām skaņas problēmām, kas parasti rodas Android ierīcēs. Jūs varat izmēģināt jebkuru no metodēm, kas, jūsuprāt, ir piemērojamas jūsu Pixel 2 XL. Lūdzu, ņemiet vērā, ka tie ir tikai pagaidu risinājumi, īpaši, ja problēmu izraisa programmatūras kļūda. Pārliecinieties arī, ka jūsu ierīcei nav nodarīti nekādi bojājumi, piemēram, fiziski bojājumi no piliena vai šķidruma bojājumi, kas pakļauti šķidruma iedarbībai. Lieki piebilst, ka šīs procedūras ir piemērojamas tikai ar programmatūru saistītām skaņas problēmām ierīcē. Ja jums ir aizdomas, ka klikšķa trokšņa vai zvana skaņas problēmu jūsu Google Pixel 2 XL ir radījuši daži bojāti komponenti (aparatūra), varat ietaupīt laiku, nogādājot ierīci tieši pilnvarotā servisa centrā un tā vietā diagnosticēt tehniķi. . Pretējā gadījumā jūs varat turpināt jebkuru no šīm problēmu novēršanas metodēm:
Pārstartējiet tālruni (programmatūras atiestatīšana).
Ierīces restartēšana ir pirmais ieteicamais risinājums visiem nelieliem programmatūras traucējumiem, kas rodas dažāda veida mobilajās ierīcēs. Šī vienkāršā procedūra, kas tiek dēvēta arī par viedtālruņu atiestatīšanu, var palīdzēt novērst problēmas, ko rada lietotnes darbības traucējumi, piemēram, pēkšņa avārija un sasalšana. Laba atiestatīšanas veikšana ir fakts, ka papildus vienkāršībai tas neietekmēs arī jūsu personas datus, kas tiek glabāti ierīces iekšējā atmiņā. Neatkarīgi no tā, vai esat to jau izdarījis, izdariet to šoreiz vēlreiz. Ja tas joprojām nedos neko labu, dodiet tam otro vai pat trešo mēģinājumu un redziet, kas notiks.
Izslēdziet NFC savā Pixel 2 XL.
Daudzi cilvēki ir atraduši šo pagaidu, bet noderīgu risinājumu, īpaši laikā, kad Google vēl nebija ieviesis labojuma plāksteri. NFC funkciju var iespējot vai atspējot jūsu Google Pixel 2 XL.
NFC vai Near Field Communication funkcija ļauj jūsu ierīcei pārsūtīt datus uz citām tuvumā esošām ierīcēm. Tas, ka tuvumā šeit nozīmē, ka abām ierīcēm (jūsu Google Pixel 2 XL un otrai ierīcei) jābūt dažu centimetru attālumā vai, lai faila pārsūtīšana būtu veiksmīga, parasti jābūt aizmugurē. Lai NFC bāzētās lietotnes pareizi darbotos jūsu ierīcē, ir jāiespējo NFC. Bet, ja nepieciešams, varat izvēlēties atspējot vai izslēgt NFC tālrunī. Šajā gadījumā jūs varat izmantot savas iespējas šajā pagaidu labojumā. Lūk, kā tas tiek darīts:
- Pieskarieties Bultiņas augšup ikona no sākuma ekrāna, lai parādītu visas lietotnes.
- Iet uz Iestatījumi.
- Krāns Pievienotās ierīces.
- Pieskarieties NFC slēdzis lai izslēgtu vai ieslēgtu funkciju. Ja tas ir ieslēgts, pieskarieties slēdzim, lai īslaicīgi izslēgtu funkciju.
Pēc NFC izslēgšanas savā Pixel 2 XL ierīcē vēlreiz restartējiet ierīci un mēģiniet redzēt, vai tas novērš problēmu.
Iespējot HD balsi.
Jūsu Google Pixel 2 XL atbalsta pakalpojumu HD balss - pakalpojumu kopumu, ko nodrošina Voice over LTE (VoLTE) tehnoloģija. Tradicionālā balss tīkla vietā VoLTE nodrošina balss zvanus, izmantojot 4G LTE tīklu. Tas padara zvanus labākus uztveršanas ziņā, skaidrāku un dabiskāku skaņu audio tālruņa zvanu laikā. Jūs varat sazināties ar savu mobilo sakaru operatoru vai pakalpojumu sniedzēju, lai pārbaudītu, vai HD Voice ir atbalstīts un pieejams jūsu kontā. Var tikt piemērota maksa par HD balss zvanu veikšanu, tāpēc vispirms vispirms konsultējieties ar savu mobilo sakaru operatoru, lai nākamajā rēķina izrakstā neradītu papildu izmaksas. Lai ieslēgtu HD Voice savā Google Pixel 2 XL tālrunī, rīkojieties šādi:
- Pārbaudiet un pārliecinieties, vai HD Voice ir aktivizēts jūsu kontā. Ja neesat pārliecināts, sazinieties ar savu mobilo sakaru operatoru.
- Pēc tam pieskarieties Bultiņas augšup ikona no sākuma ekrāna, lai parādītu visas lietotnes.
- Iet uz Iestatījumi.
- Krāns Tīkls un internets.
- Krāns Mobīlais tīkls.
- Pieskarieties Advanced Calling Switch lai ieslēgtu funkciju IESLĒGTS.
- Izlasiet un pārskatiet atrunas ziņojumu par norēķiniem un datu lietošanu.
- Pārskatiet paziņojumu, ja tas tiek prasīts, pēc tam pieskarieties labi apstiprināt.
Tagad novērojiet tālruni un pārliecinieties, vai jaunākās iestatījumu izmaiņas dod pozitīvu rezultātu.
Boot drošajā režīmā.
Sāknēšana drošajā režīmā ir labākais veids, kā noteikt, vai problēma ir izolēta vai izraisīta trešās puses lietojumprogrammā. Palaidot ierīci drošajā režīmā, tā tiks sākta tikai ar oriģinālo programmatūru, kas tai pievienota, tāpēc visas lejupielādētās lietotnes ir īslaicīgi atspējotas vai nav pieejamas. Tas ir nepieciešams, lai jūs uzzinātu, vai pie vainas ir trešās puses lietotne. Ja problēma ir pazudusi drošajā režīmā, ir droši teikt, ka jebkura no jūsu lejupielādētajām lietotnēm rada zvanu vai klikšķu troksni jūsu Google Pixel 2 XL. Pretējā gadījumā jums būs jārisina ierīces programmatūra vēl vairāk. Lai sāktu Google Pixel 2 XL drošajā režīmā, rīkojieties šādi:
- Kad tālrunis ir ieslēgts, nospiediet un turiet Jauda uz dažām sekundēm.
- Krāns Izslēgt ekrānā.
A Drošais režīms etiķete tiks parādīta ekrāna apakšējā kreisajā pusē, norādot, ka ierīce jau ir drošajā režīmā.
Varat arī veikt šīs darbības, lai pārietu drošajā režīmā, kamēr Pixel 2 XL ir izslēgts:
- Nospiediet Jauda uz dažām sekundēm.
- Kad Google logotips parādās un animācija sākas, nospiediet un turiet Skaļuma samazināšanas poga pa tālruni. Turiet nospiestu pogu, līdz animācija beidzas.
Pēc tam tālrunis tiek palaists drošajā režīmā. Kad ekrāna apakšdaļā parādās drošā režīma etiķete, jūs jau zināt.
Šajā brīdī mēģiniet novērot, vai zvana vai klikšķa troksnis joprojām notiek, kamēr ierīce darbojas drošajā režīmā. Ja tā nav, mēģiniet atrast problemātiskās lietotnes un pēc tam noņemiet tās, lai novērstu problēmu. Lai to paveiktu, restartējiet tālruni, pēc tam dodieties uz lejupielādēto lietotņu sarakstu un pa vienam noņemiet nesen lejupielādētās lietotnes. Pēc katras lietotnes noņemšanas neaizmirstiet restartēt ierīci normāli. Pārbaudiet, vai lietotnes noņemšana novērš problēmu.
Noteikti ņemiet vērā noņemtās lietotnes, lai tās varētu pievienot, ja uzzinājāt, ka tās nerada problēmas.
Rūpnīcas datu atiestatīšana / galvenā atiestatīšana, izmantojot atkopšanas režīmu.
Ņemot vērā iespēju, ka jūsu Google Pixel 2 XL nepāra skaņas problēma ir saistīta ar sarežģītākām programmatūras problēmām, veicot galveno atiestatīšanu, visticamāk, to varēs novērst. Šī sistēmas atiestatīšana pilnībā noslaucīs jūsu ierīci un atjaunos rūpnīcas noklusējuma iestatījumus. Tas nozīmē, ka visa jūsu personiskā informācija, lejupielādes un citi dati procesā tiks dzēsti. Tas varētu būt garlaicīgs process, īpaši, ja jūsu ierīcē jau ir saglabāts daudz datu. Tomēr, ja tas viss neizdodas novērst problēmu, tas varētu būt mēģinājuma vērts. Ja vēlaties turpināt rūpnīcas atiestatīšanu, noteikti dublējiet visus ierīcē saglabātos kritiskos datus, pēc tam veiciet šīs darbības ikreiz, kad atiestatīšana ir pabeigta.
Varat atiestatīt rūpnīcu, kamēr ierīce ir ieslēgta un pareizi reaģē uz pieskāriena ievades komandām. Lūk, kā:
- Pieskarieties Bultiņas augšup ikona no sākuma ekrāna, lai parādītu visas lietotnes.
- Iet uz Iestatījumi.
- Krāns Sistēma.
- Atlasiet Atiestatīt.
- Krāns Rūpnīcas datu atiestatīšana.
- Pieskarieties Ierīces aizmugurep, atspējojiet Automātiska atjaunošana opcija, pēc tam pieskarieties Atpakaļ ikona. Tas jādara, ja novēršat trešo pušu lietotņu problēmu novēršanu.
- Krāns Atiestatīt tālruni.
- Ja tiek prasīts, ievadiet pašreizējo PIN, paroli vai rakstu, lai atbloķētu ierīci.
- Krāns Dzēst visu lai apstiprinātu atiestatīšanu.
Pagaidiet, līdz galvenā atiestatīšana ir pabeigta.Pēc tam tālrunis tiks restartēts, kad tas būs pabeigts. Pēc tālruņa palaišanas pārbaudiet un pārliecinieties, vai klikšķināšanas vai buzzing troksnis joprojām ir dzirdams vai jau pazudis. Pēc tam jūs varat turpināt sākotnējo iestatīšanu.
Gadījumā, ja jūsu Pixel 2 XL tālrunis nereaģē, atkopšanas režīmā varat veikt alternatīvo galveno atiestatīšanu, izmantojot aparatūras taustiņus. Ja parastā atiestatīšana, izmantojot tālruņa iestatījumus, neizdevās novērst problēmu, ir ieteicama atkopšanas režīma atiestatīšana. Ja jums būs jāizmanto šī atiestatīšanas opcija, rīkojieties šādi:
- Sāciet, nospiežot un turot Skaļuma samazināšanas taustiņš ar tālruni izslēgtu.
- Pēc tam nospiediet un turiet Ieslēgšanas poga turpinot turēt Skaļums uz leju taustiņu.
- Kad Android ekrāns parādās, atlaidiet abus taustiņus.
- Izmantojiet Skaļuma palielināšanas vai samazināšanas taustiņi , lai ritinātu līdz un iezīmētu Reģenerācijas režīmā tad nospiediet Ieslēgšanas poga lai apstiprinātu izvēli.
- Ja Nav komandas parādās, nospiediet un turiet Ieslēgšanas poga.
- Tad nospiediet un atlaidiet Skaļuma palielināšanas taustiņš turot nospiestu Ieslēgšanas poga.
- Atlaidiet Ieslēgšanas poga kad Android atkopšanas ekrāns parādās.
- Nospiediet Skaļuma samazināšanas taustiņš , lai ritinātu līdz un iezīmētu Iznīcināt datus / atjaunot rūpniecības iestatījumus opcija.
- Pēc tam nospiediet Ieslēgšanas poga lai apstiprinātu izvēli.
- Pagaidiet, līdz noslaukšana vai rūpnīcas atiestatīšana ir pabeigta. Kad tas ir pabeigts Restartē sistēmu tagad opcija ir iezīmēta. Nospiediet Ieslēgšanas poga lai restartētu ierīci.
Pēc restartēšanas pārbaudiet, vai problēma ir novērsta, un jūsu Pixel 2 XL vairs neizraisa dīvainas skaņas, piemēram, klikšķus vai zvana troksni tālruņa zvanu laikā vai, lietojot noteiktas lietotnes.
Lai saņemtu papildu palīdzību, sazinieties ar Google atbalsta dienestu
Tātad jūs esat izsmēlis visus iespējamos risinājumus, ieskaitot iepriekš minētās procedūras, taču bez rezultātiem. Tā kā jūs jau esat sasniedzis šo pašu problēmu, noklikšķinot uz Google Pixel 2 XL un dzirdot troksni, vienīgā labākā iespēja ir meklēt vairāk palīdzības no Google atbalsta. Zvaniet viņiem, it īpaši, ja to, kas jums ir, var atzīmēt starp citām pēcatjaunināšanas problēmām vai problēmām, kas sāka rasties pēc jaunas programmaparatūras instalēšanas ierīcē.
Tomēr, ja skaņas problēma radās pēc tam, kad esat nejauši nometis tālruni vai samircis to, jums tas jānogādā servisa centrā. Arī fiziski vai šķidri bojājumi var izraisīt līdzīgas problēmas, kas rodas jūsu tālrunī.
Ziņas, kuras jūs varētu vēlēties lasīt:
- Kā novērst Google Pixel 2, kas nevar nosūtīt vai saņemt īsziņas vai īsziņas [Problēmu novēršanas rokasgrāmata]
- Ko darīt ar Google Pixel 2, kas nevar izveidot savienojumu ar Wi-Fi? [Traucējummeklēšanas rokasgrāmata]
- Kā novērst Google Pixel 2, kas nevar nosūtīt vai saņemt e-pastus? [Traucējummeklēšanas rokasgrāmata]
- Kā novērst Google Pixel 2, kas nevar nosūtīt vai saņemt e-pastus? [Traucējummeklēšanas rokasgrāmata]
- Kā novērst Google Pixel 2, kas nevar izveidot savienojumu ar Bluetooth piederumu vai izveidot savienojumu pārī ar to? [Traucējummeklēšanas rokasgrāmata]
- Kā novērst Google Pixel 2, kas neuzlādēsies [Traucējummeklēšanas rokasgrāmata]
- Kāpēc mans Google Pixel 2 neieslēdzas un kā to novērst? [Traucējummeklēšanas rokasgrāmata]