Labojiet Samsung Galaxy S7 Edge, kas atceļ zvanus, kad ekrāns tiek izslēgts, un citas zvanu problēmas

Autors: Roger Morrison
Radīšanas Datums: 24 Septembris 2021
Atjaunināšanas Datums: 9 Maijs 2024
Anonim
how to Fix Any calls problem - Not making calls or Not receiving calls
Video: how to Fix Any calls problem - Not making calls or Not receiving calls
  • Uzziniet, kā novērst problēmu ar #Samsung Galaxy S7 Edge (# GalaxyS7Edge), kas pārtrauc zvanus, izmantojot Skype, WhatsApp vai Hangouts, kad ierīce ir novietota īpašnieka sejas tuvumā.
  • Kā novērst tālruni, kura ekrāns zvanu laikā neizslēdzas, un tādējādi tiek pieskāries turēšanas pogai.
  • Ko darīt, ja tālruņa zvani netiks veikti, un tālrunis tikai vienu reizi zvana un atvienojas.
  • Uzziniet, kas jums jādara, ja tālruņa zvana signāli ir pārāk zemi, bet tie parādās periodiski.
  • Vai varat iestatīt tālruņa zvana reižu skaitu?
  • Šķiet, ka īpašnieks nevar piedalīties videokonferencē? Vai ir kaut kas jādara vai jāiestata?
  • Ko darīt, ja tālrunis nespēj veikt starptautiskus zvanus un ja zvana barjera ir ieslēgta, kad tā faktiski ir izslēgta?

J: “Kad es paceļu tālruni pie auss, visi zvani, izmantojot Skype, WhatsApp un Hangouts, nokrīt (skaņas nav no abām pusēm). Kad es to atkal turu sev priekšā, zvans atkal tiek savienots. Tālrunis darbojas lieliski, zvanot normāli, lietojot austiņu tālruņus vai kad es to ievietoju skaļrunī. Vai esat kādreiz dzirdējuši par šo problēmu? Kā es to varētu salabot?


A: Ja šī problēma rodas tikai tām lietotnēm, kuras, zvanot, izmanto internetu, tad es pieņemu, ka savienojums ir izveidots no Wi-Fi tīkla, un šī problēma rodas tikai tad, kad ekrāns izslēdzas brīdī, kad tālruni novietojat netālu no sejas.

Varu iedomāties tikai vienu lietu, kas varētu izraisīt problēmu, un tā ir opcija sadaļā Wi-Fi papildu iestatījumi -Miega laikā turiet ieslēgtu Wi-Fi.

Ja iespējosit šo opciju, ierīce joprojām būs savienota ar tīklu un nepārtrauks savienojumu, pat ja tā dīkstāvē, tādējādi arī zvani, kas veikti, izmantojot jūsu pieminētās lietotnes, paliks savienoti.

Tātad, dodieties uz Iestatījumi> Wi-Fi> izvēlieties savu tīklu> Papildu> iespējojiet opciju Saglabāt Wi-Fi ieslēgtu miega laikā.

J: “Problēma ir tāda, ka zvana laikā ekrānā ir vārds “aizturēt”, kas turpina aizturēt zvanus, ja es pārvietojos, tāpēc vai ir kāds veids, kā no tā atbrīvoties, jo man tas nekad nav bijis nevienā citā Samsung tālrunī.


A: Ja zvanu laikā pieskaraties pogai “Aizturēt”, kad tālruni pieliekat pie sejas, tas nozīmē, ka ekrāns nav izslēgts. Pēc noklusējuma ierīcei ir jāizslēdz ekrāns, tiklīdz tuvuma sensors kaut ko nojauš priekšā. Faktiski iepriekšējās Galaxy ierīcēs zvanu iestatījumos ir pieejama opcija, kas ļauj īpašniekiem zvanu laikā izslēgt ekrānu, taču šķiet, ka šāda funkcija vairs nav pieejama S7 Edge (un S7). Tātad, tas nozīmē, ka tad, kad tālrunis rīkojas citādi, ir jābūt problēmai ar tuvuma sensoru. Tas varētu būt nopietna aparatūras problēma, taču, pirms dodaties uz veikalu, lai to pārbaudītu, vispirms izmēģiniet šīs divas procedūras.

Pirmais, kas jums jāmēģina, ir sistēmas kešatmiņas dzēšana, it īpaši, ja problēma sākās nesen. Ja pirms problēmas tika veikts atjauninājums, ir ļoti iespējams, ka šo problēmu izraisa dažas bojātas kešatmiņas. Lūk, kā izdzēst sistēmas kešatmiņu:


  1. Izslēdziet Samsung Galaxy S7 Edge.
  2. Nospiediet un turiet taustiņus Sākums un Skaļuma palielināšana, pēc tam nospiediet un turiet barošanas taustiņu.
  3. Kad ekrānā tiek parādīts Samsung Galaxy S7 Edge, atlaidiet barošanas taustiņu, bet turpiniet turēt taustiņus Sākums un Skaļuma palielināšana.
  4. Kad tiek parādīts Android logotips, jūs varat atlaist abus taustiņus un atstāt tālruni apmēram 30 līdz 60 sekundes.
  5. Izmantojot skaļuma samazināšanas taustiņu, pārvietojieties pa opcijām un iezīmējiet opciju ‘noslaucīt kešatmiņas nodalījumu’.
  6. Kad tas ir izcelts, varat to nospiest ieslēgšanas / izslēgšanas taustiņu.
  7. Tagad iezīmējiet opciju ‘Jā’, izmantojot skaļuma samazināšanas taustiņu, un nospiediet barošanas pogu, lai to atlasītu.
  8. Pagaidiet, līdz tālrunis ir noslaucījis kešatmiņas nodalījumu. Kad esat pabeidzis, iezīmējiet ‘Reboot system now’ un nospiediet barošanas taustiņu.
  9. Tagad tālrunis tiks restartēts ilgāk nekā parasti.

Kad esat noslaucījis kešatmiņas nodalījumu un problēma joprojām pastāv, dariet to pirms tālruņa nosūtīšanas pārbaudei:

  1. Dublējiet visus savus datus, īpaši tos, kas tiek saglabāti tālruņa iekšējā atmiņā.
  2. Izslēdziet Samsung Galaxy S7 Edge.
  3. Nospiediet un turiet taustiņus Sākums un Skaļuma palielināšana, pēc tam nospiediet un turiet barošanas taustiņu.

PIEZĪME: Nav svarīgi, cik ilgi jūs turat nospiestu sākuma un skaļuma palielināšanas taustiņus, tas neietekmēs tālruni, bet līdz brīdim, kad nospiežat un turat ieslēgšanas / izslēgšanas taustiņu, tālrunis sāk reaģēt.

  1. Kad ekrānā tiek parādīts Samsung Galaxy S7 Edge, atlaidiet barošanas taustiņu, bet turpiniet turēt taustiņus Sākums un Skaļuma palielināšana.
  2. Kad tiek parādīts Android logotips, jūs varat atlaist abus taustiņus un atstāt tālruni apmēram 30 līdz 60 sekundes.

PIEZĪME: Pirms Android sistēmas atkopšanas izvēlnes parādīšanas ekrānā vairākas sekundes var tikt parādīts ziņojums “Sistēmas atjauninājuma instalēšana”. Tas ir tikai pirmais procesa posms.

  1. Izmantojot skaļuma samazināšanas taustiņu, pārvietojieties pa opcijām un iezīmējiet “wipe data / factory reset”.
  2. Kad tas ir izcelts, varat to nospiest ieslēgšanas / izslēgšanas taustiņu.
  3. Tagad iezīmējiet opciju “Jā - dzēst visus lietotāja datus”, izmantojot skaļuma samazināšanas taustiņu, un nospiediet barošanas pogu, lai to atlasītu.
  4. Pagaidiet, līdz tālrunis ir pabeidzis galveno atiestatīšanu. Kad esat pabeidzis, iezīmējiet ‘Reboot system now’ un nospiediet barošanas taustiņu.
  5. Tagad tālrunis tiks restartēts ilgāk nekā parasti.

J: “Nepieslēdz tālruņa zvanus. Veicot ārējo zvanu, tas vienreiz zvana un tiks atvienots!

A: Mēģiniet noskaidrot, vai tas notiek ar numuriem, uz kuriem mēģināt piezvanīt, jo, ja tā, tā var būt tīkla problēma. Protams, pirms tālruņa nosūtīšanas pārbaudei pārliecinieties, vai tālrunis saņem labu signāla pārklājumu un vai jūsu kontā nav nekādu ierobežojumu zvaniem. Ja esat jau pārbaudījis šos divus un problēma joprojām pastāv, sazinieties ar tehnisko atbalstu vai norunājiet tikšanos ar tehniķi.

J: “Kad es izsaucu izejošo zvana signālu, pusei zvana ir regulārs skaļums, otrai pusei - ļoti zems. Esmu izmēģinājis dažādus kontaktus. Šķiet, ka jautājums ir periodisks.

A: Jautājums ir tāds, ka tad, kad kāds paņem, vai viņa / viņas balss izklausās zema vai normāla? Ja tas ir pēdējais, tad neuztraucieties par to pārāk daudz, tomēr, ja tas ir pirmais, jums vajadzētu lūgt palīdzību no sava pakalpojumu sniedzēja. Pirms to darīt, pārliecinieties, vai esat dublējis savus datus un veicāt galveno atiestatīšanu, lai atbrīvotos no personiskās informācijas. Turklāt, visticamāk, tālrunis tiks atiestatīts, kad tehniķis to aizturēs.

J: “Vai iestatāt tālruņa zvana reižu skaitu?

A: Tālruņa zvana reižu skaits ir atkarīgs no mobilo sakaru operatora, un tālrunī nav iestatījumu vai koda, kas ļautu jums to mainīt. Tātad, jums jāzvana savam pārvadātājam un jājautā par to.

J: “Esmu izmēģinājis dažādus iestatījumus un pētījis daudzus veidus, kā veikt videozvanu, un tas joprojām man to grūti izdarīt. Vai ir kāds iestatījums, kura man trūkst?

A: Pirmkārt, videozvanos tiek izmantoti mobilie dati. Tātad, ja izmantojat vietējo tālruņa lietotni ar tajā esošo video konferenču iespēju, vienkārši pārliecinieties, vai ir ieslēgti mobilie dati un vai jūsu pakalpojumu sniedzējam ir pietiekami daudz kredītu, lai to izdarītu.

Kā risinājumu varat arī izveidot savienojumu ar Wi-Fi tīklu un izmantot citas lietotnes, lai saskartos ar savu Android.

J: “Atbildot uz tālruņiem, otra persona nevar dzirdēt, kā es atbildu. Es viņus dzirdu, bet viņi mani nedzird.

A: Vispirms pārliecinieties, ka tālruņa zvanu laikā nav ieslēgta skaņas izslēgšana, pēc tam pārbaudiet skaļumu. Ja esat pārbaudījis visus svarīgos iestatījumus un problēma joprojām pastāv, dublējiet savus datus, veiciet rūpnīcas atiestatīšanu, lai redzētu, vai tam ir kādas izmaiņas:

  1. Sākuma ekrānā pieskarieties ikonai Apps.
  2. Atrodiet un piesitiet Iestatījumi un pēc tam pieskarieties Dublēt un atiestatīt.
  3. Pieskarieties vienumam Rūpnīcas datu atiestatīšana un pieskarieties vienumam Atiestatīt ierīci.
  4. Ja ekrāna bloķēšanas funkcija ir ieslēgta, ievadiet paroli vai PIN.
  5. Pieskarieties vienumam Turpināt.
  6. Pieskarieties Dzēst visu, lai apstiprinātu darbību.

Ja pēc atiestatīšanas problēma joprojām pastāv, ir pienācis laiks lūgt palīdzību no sava pakalpojumu sniedzēja.

J: “Nevar veikt starptautisko zvanu. Tas parāda zvana barjeru. Bet zvana barjera ir izslēgta.

A: Jūsu pakalpojumu sniedzējs ir vispiemērotākais, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem, kad runa ir par šāda veida problēmu, jo līdz šim mēs varam rīkoties tikai tad, ja runa ir par tīkla jautājumiem.

Sazinieties ar mums

Mēs vienmēr esam atvērti jūsu problēmām, jautājumiem un ierosinājumiem, tāpēc sazinieties ar mums, aizpildot šo veidlapu. Šis ir mūsu piedāvātais bezmaksas pakalpojums, un mēs par to neiekasēsim ne santīma. Bet, lūdzu, ņemiet vērā, ka katru dienu mēs saņemam simtiem e-pasta ziņojumu, un mums nav iespējams atbildēt uz katru no tiem. Bet esiet droši, ka izlasījām katru saņemto ziņojumu. Tiem, kuriem mēs esam palīdzējuši, lūdzu, izplatiet vārdu, daloties ar saviem ierakstiem draugiem vai vienkārši iepatikoties mūsu Facebook un Google+ lapai vai sekojot mums Twitter.

Biežāk šķiet, ka viedtālruņu ekrāni var akrāpēt, vienkārši katotie uz tiem - nav vajadzīg daudz, lai āktu pat jaunu viedtālruni. Ta ir nožēlojami, jo mē tērējam tik daudz nauda viedtālruņiem, bieži vi...

Jauna noplūde ir atklājui trešā paaudze LG Harmony viedtālruņa klātbūtni, ka, domājam, vētī budžeta tirgu egmentu, kad ta tik palait. Šī @Evleak noplūde ir atklājui viedtālruņa attēlu, atklājot daža i...

Publikācijas