Saturs
Daži no mūsu lasītājiem, kuriem pieder Samsung Galaxy A7, ir sazinājušies ar mums par tā saukto melno nāves ekrānu. Šo problēmu bieži raksturo melns un nereaģējošs ekrāns, tāpēc arī nosaukums. Tas atstāj iespaidu, ka tālrunis ir izslēgts un neieslēdzas, bet biežāk ierīce faktiski tiek ieslēgta, bet joprojām nav atsaucīga.
Tomēr ir viena īpašība, kas jums nekavējoties jāizpēta, lai uzzinātu, cik nopietna varētu būt problēma, un tas būtu LED indikators. Ir BSOD gadījumi, kad tālrunis ekrāna augšdaļā mirgo zilā gaismā, it kā tālrunī būtu daži nelasīti paziņojumi vai ziņojumi. Ir arī gadījumi, kad tas ir tikai melnais ekrāns un neviens cits. Es īsi paskaidrošu atšķirību starp šiem diviem.
Pirms turpināt, ja meklējat citas problēmas risinājumu, apmeklējiet mūsu Galaxy A7 problēmu novēršanas lapu, jo mēs jau esam risinājuši dažas no visbiežāk sastopamajām problēmām ar šo tālruni. Ja pat jums nepieciešama papildu palīdzība no mums, sazinieties ar mums, aizpildot šo veidlapu.
Galaxy A7 ar melnu nāves ekrānu problēmu novēršana
Ja jūsu tālrunim ir melns ekrāns un ekrāna augšdaļā turpina mirgot zila gaisma, visticamāk, tas vienkārši ir sistēmas avārija. Par laimi, šo problēmu var viegli novērst.Tomēr, ja tas viss ir tikai melns ekrāns un nav citu dzīvības pazīmju, iespējams, jūs nodarbojaties ar enerģiju saistītu problēmu, kuru ir mazliet sarežģītāk novērst. Neatkarīgi no gadījuma, es iesaku jums to darīt ...
Veiciet piespiedu restartēšanas procedūru
Sāciet problēmu novēršanu ar šo procedūru. Tas ir ļoti viegli un droši izdarāms, tomēr ļoti efektīvs, risinot jautājumus, kas ir saistīti ar programmaparatūru. Ja jūs vēl nezināt, sistēmas avārijas notiek biežāk, nekā jūs domājat, un nāves melnais ekrāns bieži ir visizplatītākais šīs problēmas simptoms.
Kad tas notiks, tālrunis nereaģēs uz visu, ko jūs ar to darāt. Pirms dažiem gadiem mēs parasti vienkārši izvelkam akumulatoru, lai tālrunis būtu “strāvas trieciens”, taču tas tagad nav iespējams, jo jūsu Galaxy A7 nav noņemama akumulatora. Ir procedūra, kas piedāvā tādu pašu efektu, un tā ir piespiedu restartēšana; jums tikko vajadzēja nospiest un turēt gan skaļuma samazināšanas, gan barošanas taustiņus kopā 10 sekundes, un jūsu ierīce var normāli atsāknēties. Ar to problēma beidzas, un jūs neko neesat pazaudējis no sava tālruņa.
Mēģiniet uzlādēt tālruni
Ja piespiedu restartēšanas procedūra neizdevās atdzīvināt tālruni, nākamā lieta, kas jums jādara, ir pārliecināties, vai ir pietiekami daudz akumulatora, lai darbinātu visus tālruņa komponentus. Pievienojiet maiņstrāvas adapteri darba sienas kontaktligzdai un pēc tam pievienojiet tālruni, izmantojot oriģinālo USB kabeli. Es pieņemu, ka jūs izmantojat oriģinālo lādētāju un kabeli, kas pievienots galvenajai ierīcei.
Papildus tam, ka tiek izslēgta iespēja, ka tālrunis tikko ir iztukšojis akumulatoru, ierīces uzlāde arī sniegs skaidrāku perspektīvu, ja tā cieš no nopietnas aparatūras problēmas, jo, ja tā, tālrunis var neizdoties uzlādēt.
Parasti, pievienojot lādētāju, tālrunis ekrānā parādīs uzlādes ikonu un var iedegties LED indikators. Ja neviena no šīm uzlādes zīmēm neparādās, tas jau varētu būt aparatūras problēmas pazīme, bet, lai padarītu mūsu problēmu novēršanu rūpīgāku, mēģiniet vēlreiz veikt piespiedu atsāknēšanas procedūru, bet šoreiz, kamēr tālrunis ir pievienots lādētājam.
Pārbaudiet, vai nav šķidru bojājumu
Ir svarīgi, ka esat ļoti pārliecināts, ka tālrunis nav cietis no šķidriem bojājumiem. Ir dažas lietas, kas jums jādara, lai uzzinātu, vai ūdens dēļ tālrunis neieslēdzās. Pieņemot, ka jūsu ierīcei ir šķidri bojājumi, un jūs vienkārši pievērsāt tam acis, tad ir ļoti iespējams, ka tālrunis vairs nevarēs ieslēgties. Kā jūs zināt, ūdens un elektrība nesajaucas, un, ja elektroniska ierīce ir iegremdēta ūdenī, var notikt daudz sliktu lietu. Tātad, lai pārbaudītu, vai tālrunī nav šķidru bojājumu, mēģiniet rīkoties šādi ...
- Notīriet USB portu, izmantojot vates tamponu, vai ievietojiet tajā nelielu audu gabalu, lai mitrums absorbētos.
- Jūs varat arī iepūst ostā vai dot tai saspiesta gaisa sprādzienu, lai atbrīvotos no gruvešiem vai savārstījumiem.
- Pārbaudiet arī šķidruma bojājumu indikatoru, kas atrodams SIM kartes slotā. Vispirms izņemiet SIM paliktni un ieskatieties slotā. Ja LDI joprojām ir balta, tālrunī nav šķidru bojājumu. Bet, ja LDI pārvērtās sarkanā, rozā vai violetā krāsā, tas ir cits stāsts.
Mēģiniet to ieslēgt drošajā režīmā
Pieņemot, ka nav nekādu šķidruma bojājumu pazīmju, un tālrunis joprojām nereaģē, mēģiniet to ieslēgt drošajā režīmā. Tas īslaicīgi atspējos visas trešās puses, un, ja kāda no tām rada problēmu, tālrunim vajadzētu būt iespējai bez problēmām palaist šajā režīmā.
Lai palaistu ierīci drošajā režīmā, rīkojieties šādi:
- Izslēdziet ierīci.
- Nospiediet un turiet ieslēgšanas / izslēgšanas taustiņu aiz modeļa nosaukuma ekrāna.
- Kad ekrānā parādās “SAMSUNG”, atlaidiet barošanas taustiņu.
- Tūlīt pēc barošanas taustiņa atlaišanas nospiediet un turiet skaļuma samazināšanas taustiņu.
- Turpiniet turēt skaļuma samazināšanas taustiņu, līdz ierīce pabeidz restartēšanu.
- Drošais režīms tiks parādīts ekrāna apakšējā kreisajā stūrī.
- Kad redzat drošo režīmu, atlaidiet skaļuma samazināšanas taustiņu.
Brīdī, kad tālrunis veiksmīgi startē šajā režīmā, problēma jau ir pusē, lai to atrisinātu. Nākamā lieta, kas jums jādara, ir atrast vainīgo un pēc tam to atinstalēt. Pēc tam varat mēģināt pārstartēt tālruni normālā režīmā, lai redzētu, vai tas šoreiz darbojas. Lai novērstu šo problēmu, iespējams, būs jāinstalē vairākas lietotnes. Tomēr, ja jūsu Galaxy A7 joprojām atsakās ieslēgties pat šajā režīmā, veiciet nākamo procedūru.
Mēģiniet to palaist atkopšanas režīmā
Android sistēmas atkopšanas izvēlne, kas pazīstama arī kā atkopšanas režīms, faktiski ir droša gandrīz visām Android ierīcēm. Tas darbina visus aparatūras komponentus, taču interfeiss netiks ielādēts. Ja šajā režīmā varat veiksmīgi palaist tālruni, tad varat veikt dažas lietas, kas varētu palīdzēt novērst problēmu. Pirmā lieta būtu noslaucīt kešatmiņas nodalījumu, lai izdzēstu un aizstātu visas sistēmas kešatmiņas. Ja tas nedarbojas, jums ir jāveic galvenā atiestatīšana, kas atjaunos ierīces noklusējuma iestatījumus. Atjaunošanas režīmā to palaižat šādi:
- Izslēdziet ierīci.
- Nospiediet un turiet skaļuma palielināšanas taustiņu un Bixby taustiņu, pēc tam nospiediet un turiet ieslēgšanas / izslēgšanas taustiņu.
- Kad tiek parādīts zaļais Android logotips, atlaidiet visus taustiņus (pirms Android sistēmas atkopšanas izvēlnes opciju parādīšanas aptuveni 30 - 60 sekundes tiks rādīts ziņojums “Sistēmas atjauninājuma instalēšana”).
Pēc tam jums jāievēro ekrānā redzamās instrukcijas, lai noslaucītu kešatmiņas nodalījumu vai veiktu galveno atiestatīšanu. Ja pēc visu šo darbību veikšanas ekrāns paliek tukšs, jums nekas cits neatliek kā panākt, lai tālruni pārbauda tehniķis. Kas attiecas uz pamata problēmu novēršanu, jūs jau esat izdarījis visu iespējamo. Ir pienācis laiks ļaut profesionālim risināt problēmu jūsu vietā.
Ziņas, kuras jūs varētu vēlēties lasīt:
- Kā salabot Samsung Galaxy A7 (2017), kas neieslēdzas [Traucējummeklēšanas rokasgrāmata]
- Kā salabot Samsung Galaxy A7 (2017), kas neuzlādēsies [Traucējummeklēšanas rokasgrāmata]
- Kā salabot Samsung Galaxy A7 (2017), kurā tiek rādīts brīdinājums “konstatēts mitrums” [Traucējummeklēšanas rokasgrāmata]
- Ko darīt ar Samsung Galaxy A7, kas lietošanas laikā kļūst ļoti karsts [Traucējummeklēšanas rokasgrāmata]
- Kā salabot Samsung Galaxy A7 (2017), kurā tiek parādīta kļūda “Diemžēl iestatījumi ir apturēti” [Traucējummeklēšanas rokasgrāmata]
- Kā salabot Samsung Galaxy A7, kas iestrēdzis Samsung logotipā un neturpinās sāknēšanu [Traucējummeklēšanas rokasgrāmata]
- Kā salabot Samsung Galaxy A7 (2017), kas sāknēšanas laikā iestrēgst logotipā [Traucējummeklēšanas rokasgrāmata]
- Kā salabot Samsung Galaxy A7 (2017), kas pats pats restartējas / atsāknējas [Traucējummeklēšanas rokasgrāmata]
- Ko darīt ar Samsung Galaxy A7 (2017), kas turpina karāties [Traucējummeklēšanas rokasgrāmata]
- Kā salabot Samsung Galaxy A7 (2017), kas parādās “Diemžēl iestatījumi ir apturēti” [Traucējummeklēšanas rokasgrāmata]