Saturs
Tāpat kā citi viedtālruņi, arī HTC U11 ierīce pakļaujas dažāda veida trūkumiem. Parādījās, ka viena no izplatītākajām problēmām ir bezvadu savienojamība. Patiesībā daudziem HTC U11 lietotājiem rodas problēmas, izmantojot Wi-Fi, lai savā tālrunī izveidotu savienojumu ar internetu. Ja esat starp šiem cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar vienu un to pašu problēmu, šajā ziņojumā ir ieteiktie risinājumi, kas palīdzēs novērst un novērst Wi-Fi problēmas viedtālrunī HTC U11. Ja nepieciešams, varat atsaukties uz šo ziņu.
Pirms turpinām, ja meklējat piezīmes8 problēmas risinājumu, noteikti apmeklējiet mūsu HTC U11 problēmu novēršanas lapu, jo mēs jau esam risinājuši dažus no visbiežāk sastopamajiem jautājumiem, par kuriem mūsu lasītāji ziņojuši par šo jauno ierīci. Atrodiet līdzīgas problēmas un izmantojiet mūsu ieteiktos risinājumus. Ja tie nedarbojas vai ja jums nepieciešama papildu palīdzība, aizpildiet mūsu Android problēmu anketu un nospiediet iesniegt, lai sazinātos ar mums.
Iespējamie HTC U11 Wi-Fi problēmu cēloņi
Vairāki faktori var ietekmēt mobilo ierīču bezvadu savienojuma iespējas. Starp tiem ir neaktīvs konta statuss, tīkla darbības pārtraukums, programmatūras kļūme, nepareizi iestatījumi un sliktākais - aparatūras bojājumi vai nu tīkla iekārtā, vai pašā viedtālrunī.Lai noteiktu visticamāko cēloni, var palīdzēt domāt par problēmas rašanās laiku. Piemēram, vai pēkšņi pazaudējāt bezvadu interneta savienojumu, vai tas notika pēc dažu izmaiņu veikšanas tālruņa iestatījumos, jauna satura pievienošanas, lietotnes vai programmatūras atjaunināšanas instalēšanas? Vai arī problēma sākās pēc ierīces samirkšanas vai nejaušas nokrišanas? Atbilde uz katru no šiem jautājumiem palīdzēs jums izolēt problēmu un, iespējams, atrast ātru risinājumu.
Vēl viena lieta, ko varat izmantot kā mājienu galvenā jautājuma risināšanā, ir kļūdu ziņojumi un kodi, kas parasti tiek parādīti, mēģinot kaut ko izdarīt, piemēram, atverot vietni vai lejupielādējot tiešsaistes saturu. Šajos brīdinājuma ziņojumos bieži vien ir norādes par to, kas notika nepareizi un kas jādara, lai viss būtu kārtībā un atgrieztos normālā stāvoklī.
Sliktākā iespēja ir aparatūras bojājumiem. Tas, visticamāk, ir pamatcēlonis, īpaši, ja iepriekš bija gadījumi, kad tālrunis tika pakļauts šķidrumam vai nejauši nokrita. Šādi incidenti bieži var nodarīt kaitējumu uzņēmīgajiem komponentiem, tostarp tiem, kas saistīti ar HTC U11 tīkla funkcijām, piemēram, tīkla antenu. Ņemot vērā, ka Wi-Fi problēma, ar kuru jūs nodarbojaties, ir saistīta ar aparatūru, labākais risinājums, kas jums jāapsver, ir profesionāla palīdzības meklēšana. Tas nozīmē, ka jums ir jānogādā ierīce uz pilnvarotu servisa centru un jums rūpīgi jānovērtē tehniķis. Ja jūsu ierīcei joprojām ir garantija, jūs varētu arī apsvērt iespēju izmantot garantiju.
Tikmēr, ja esat pārliecināts, ka Wi-Fi savienojamības problēma jūsu HTC U11 nav saistīta ar aparatūras bojājumiem, jums ir lielāka iespēja to novērst. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu, kā tikt galā ar jūsu HTC U11 Wi-Fi problēmu, un pēc iespējas ātrāk atgriezieties tiešsaistē.
Iespējamie risinājumi un ieteiktie risinājumi
Šīs metodes tiek uzskatītas par vispārīgiem mobilo ierīču bezvadu savienojamības problēmu risinājumiem. Ņemot vērā to, ka neesat identificējis problēmas galveno cēloni, varat izmantot savas iespējas, izmēģinot katru no šīm metodēm un pārliecinoties, kura no tām spēj atrisināt problēmu jūsu galā. Bet, ja esat pārliecināts par to, kas notika nepareizi un kāds ierīces aspekts ir jānovērš, varat turpināt darbu pie galvenā jautājuma. Šādi rīkojoties, jūs ietaupīsit laiku un pūles, veicot nevajadzīgu problēmu novēršanu. Bet tad atkal varat atsaukties uz šiem gājieniem, kad vien tie ir nepieciešami.
Pēc katra soļa veikšanas noteikti pārbaudiet savu HTC U11 bezvadu savienojumu, lai noteiktu, vai problēma jau ir novērsta. Ja nepieciešams, pārejiet pie nākamā piemērojamā risinājuma.
Pirmā metode: ieslēdziet modema vai bezvadu maršrutētāja strāvas padevi.
Šī bieži ir pati pirmā metode, ko interneta pakalpojumu sniedzēji ieteica saviem abonentiem, kuriem ir problēmas ar interneta savienojumu. Strāvas cikls šeit vienkārši nozīmē bezvadu tīkla aprīkojuma (modema vai bezvadu maršrutētāja) izslēgšanu uz dažām sekundēm un pēc tam to atkal ieslēgšanu. Šādi rīkojoties, tiks novērsta jebkāda modema vai bezvadu maršrutētāja bojāta programmaparatūra, kas varētu būt radījusi problēmas ar jūsu bezvadu mājas tīklu. Tas arī ļaus jūsu modemam vai bezvadu maršrutētājam izveidot jaunu savienojumu no galvenā torņa. Tātad, ja jūs to vēl neesat izdarījis, veiciet tālāk norādītās darbības, kā modemu vai bezvadu maršrutētāju darbināt ar strāvas padevi.
- Atrodiet barošanas pogu un pēc tam nospiediet, līdz ierīce pilnībā izslēdzas.
- Kad tas ir izslēgts, atvienojiet strāvas vadu no strāvas avota vai sienas kontaktligzdas. Atstājiet to atvienotu vismaz 30 sekundes.
- Pēc pagājušā laika pievienojiet modemu / maršrutētāju atpakaļ strāvas avotā.
- Nospiediet barošanas pogu, lai to atkal ieslēgtu.
- Pagaidiet, līdz visas gaismas kļūst stabilas.
- Pārstartējiet savu HTC U11 un citas ar tīklu savienotās ierīces.
- Lai restartētu tālruni (programmatūras atiestatīšana), nospiediet taustiņu Jauda pogu, lai to izslēgtu. Pēc apmēram 30 sekundēm nospiediet Jauda vēlreiz, lai to atkal ieslēgtu. Nospiediet un turiet Jauda un pēc tam pieskarieties Restartēt.
Kad tālrunis ir pilnībā palaists, pārbaudiet savu Wi-Fi savienojumu un pārliecinieties, vai tas jau darbojas, kā paredzēts.
Apsveriet iespēju veikt šo metodi, ja uz modema vai bezvadu maršrutētāja redzat sarkanu gaismu. Parasti lukturiem vajadzētu parādīties zilā vai zaļā krāsā, lai pateiktu, ka viss ir kārtībā. Sarkana gaisma parasti norāda brīdinājumu un to, ka kaut kas nav kārtībā.
Otrā metode: pārbaudiet, vai nav tīkla pārtraukuma.
Iespējams, ka notiek tīkla pārtraukums, ir modema vai bezvadu maršrutētāja sarkanās gaismas indikators. Šajā gadījumā pirmā lieta, kas jums jādara, ir barot modema vai maršrutētāja barošanu līdz trim reizēm. Ja kāda no gaismām joprojām ir sarkana, visticamāk, tā apzīmē pārtraukumu. Lai apstiprinātu, varat piezvanīt savam interneta pakalpojumu sniedzējam.
Papildus tīkla pārtraukumam pārliecinieties, vai esat pārbaudījis konta statusu pie pakalpojumu sniedzēja vai mobilo sakaru operatora. Dažas tīkla problēmas, piemēram, bez savienojuma, ir saistītas ar neaktīvu konta statusu. Šajā gadījumā izejošie pakalpojumi, kā arī interneta savienojums uz laiku tiek atspējoti. Kad konta problēmas būs nokārtotas, visi jūsu pakalpojumi tiks atsākti vai atkal darbosies normāli. Tāpēc noteikti ņemiet to vērā, piezvanot viņiem.
Trešā metode: izslēdziet un pēc tam atkal ieslēdziet Wi-Fi.
Šis triks bieži ir radījis brīnumus daudziem no tiem, kuriem rodas bezvadu savienojuma problēmas, ko izraisa nejaušas lietotņu kļūmes. Veiciet šīs darbības, lai ieslēgtu vai izslēgtu Wi-Fi viedtālrunī HTC U11:
- Pieskarieties Lietotnes ikona (kvadrātveida punkti) sākuma ekrānā.
- Krāns Iestatījumi.
- Pieskarieties Wi-Fi slēdzis lai to pagrieztu IZSLĒGTS.
- Pēc dažām sekundēm pieskarieties Wi-Fi slēdzis vēlreiz, lai to pagrieztu atpakaļ IESLĒGTS.
- Lai skatītu pieejamo bezvadu tīklu sarakstu, pieskarieties Bezvadu internets.
Varat arī manuāli meklēt Wi-Fi tīklus savā HTC U11 ierīcē. Lai to izdarītu, pieskarieties trīs vertikāli punkti pēc tam atlasiet Skenēt.
- Lai skatītu saglabātos tīklus, pieskarieties Iestatījumu ikona (izskatās kā stūre). To darot, jūs arī aicināsiet izvēlēties citas iespējas, piemēram, iespējot paziņojumu, kad ir pieejams publiskais Wi-Fi, un iestatīt Wi-Fi statusu miega režīmā.
Ceturtā metode: pārbaudiet tālruņa iestatījumus.
Starp funkcijām, kas jums jāpārbauda, vai jums ir problēmas ar Wi-Fi izmantošanu savā HTC U11, izņemot Wi-Fi, ir lidmašīnas režīms un enerģijas taupīšanas režīms. Ja ir iespējots lidmašīnas vai lidojuma režīms, visi jūsu HTC U11 bezvadu radio ir izslēgti, ieskaitot zvanu funkcijas, datu pakalpojumus, Bluetooth un Wi-Fi. Lai to izslēgtu no iespējamiem cēloņiem, dodieties uz sadaļu Iestatījumi un pārliecinieties, ka lidmašīnas režīms ir izslēgts. Lūk, kā ieslēgt vai izslēgt lidmašīnas režīmu savā HTC ierīcē:
- nospiediet un turiet Jauda.
- Krāns Lidmašīnas režīms.
- Ar diviem pirkstiem velciet uz leju no ekrāna statusa joslas. Šādi rīkojoties, tiks atvērts Ātro iestatījumu panelis.
- Pieskarieties Lidmašīnas režīma elements uz Ātro iestatījumu panelis lai ieslēgtu vai izslēgtu lidmašīnas režīmu. Pārliecinieties, vai tā ir iestatīta uz IZSLĒGTS.
Jūs zināt, vai lidmašīnas režīms ir ieslēgts, jo statusa joslā redzēsiet lidmašīnas režīma ikonu. Kad lidmašīnas režīms ir izslēgts, zvana funkcija tiek atkal ieslēgta un ierīcē tiek atjaunots iepriekšējais Bluetooth un Wi-Fi stāvoklis.
Vēl viena funkcija, kas jums jāpārbauda, izņemot lidojuma režīmu, ir Enerģijas taupīšanas režīms vai Ekstremāls enerģijas taupīšanas režīms viedtālrunī HTC U11. Ja funkcija ir iespējota, šī funkcija ierobežos daudzas tālruņa funkcijas, lai pagarinātu akumulatora darbības laiku. Ņemot to vērā, jūs varēsiet izmantot tikai tādas pamata funkcijas kā tālruņa zvani, īsziņas un e-pasts. Lai pārliecinātos, ka tas neizraisa jūsu Wi-Fi savienojuma problēmu, pārbaudiet iestatījumus un pārliecinieties, vai enerģijas taupīšanas režīms ir izslēgts. Lūk, kā:
- Pieskarieties Lietotņu ikona no sākuma ekrāna.
- Krāns Iestatījumi.
- Krāns Jauda.
- Pieskarieties Īpaši enerģijas taupīšanas režīma slēdzis lai ieslēgtu funkciju IZSLĒGTS, ja nepieciešams.
Varat arī iestatīt vai norādīt, kad HTC U11 automātiski jāieslēdz vai jāiespējo enerģijas taupīšanas režīms.
- Lai to izdarītu, pieskarieties Ekstremāls enerģijas taupīšanas režīms, atlasiet opciju, kas saka: Automātiski ieslēdziet ārkārtēju enerģijas taupīšanas režīmu, pēc tam izvēlieties akumulatora uzlādes līmeni, kad tas automātiski aktivizēs enerģijas taupīšanas režīmu.
Piektā metode: aizmirstiet bezvadu tīklu un pēc tam izveidojiet atkārtotu savienojumu.
Viens no efektīvajiem risinājumiem mobilo ierīču bezvadu savienojamības problēmu risināšanā ir problemātiskā tīkla aizmiršana vai noņemšana un pēc tam atkārtota savienojuma izveide. To darot, tiks izdzēsti jūsu pašreizējie Wi-Fi iestatījumi, tostarp bezvadu tīkla paroles, tāpēc pārliecinieties, ka esat tos ievērojis, pirms veicat šīs darbības:
- Pieskarieties Lietotņu ikona no sākuma ekrāna.
- Krāns Iestatījumi.
- Krāns Bezvadu internets.
- Nospiediet un turiet (ilgi pieskarieties) bezvadu tīklam, kuru vēlaties aizmirst.
- Atlasiet Aizmirsti no dotajiem variantiem.
- Pārstartējiet savu HTC U11.
- Atgriezieties Iestatījumi-> Wi-Fi.
- Sarakstā atlasiet vēlamos bezvadu tīklus.
- Ja tiek prasīts, ievadiet tīkla atslēgu vai paroli, lai turpinātu.
- Krāns Izveidojiet savienojumu.
Pēc tam, kad būsit veiksmīgi izveidojis savienojumu ar bezvadu tīklu, statusa joslā redzēsiet Wi-Fi ikonu.
Sestā metode: atiestatiet sava HTC U11 tīkla iestatījumus.
Tīkla iestatījumu atiestatīšana var palīdzēt novērst viedtālruņa HTC U 11 savienojamības problēmas, izmantojot mobilo datu vai Wi-Fi tīklu un Bluetooth ierīces. Tomēr process izdzēsīs jūsu tīkla informāciju, ieskaitot tīkla paroles un pielāgotos iestatījumus. Pēc atiestatīšanas tīkla iestatījumos tiek atjaunoti sākotnējie iestatījumi vai rūpnīcas noklusējumi. Ja vēlaties to izmēģināt, rīkojieties šādi:
- Pieskarieties Lietotņu ikona no sākuma ekrāna.
- Krāns Iestatījumi.
- Krāns Dublēšana un atiestatīšana.
- Atlasiet Tīkla iestatījumu atiestatīšana.
- Krāns Atiestatīt iestatījumus.
- Krāns Atiestatīt iestatījumus vēlreiz, lai apstiprinātu darbību.
- Pagaidiet, līdz atiestatīšana ir pabeigta. Pēc tam jūsu ierīce tiks restartēta.
Pēc tam varat vēlreiz iestatīt bezvadu tīklu, izveidot atkārtotu savienojumu un pēc tam pārbaudīt, vai jūsu HTC U11 tagad var bezvadu izveidot savienojumu ar internetu.
Meklējiet papildu palīdzību
Ja neviena no šīm ieteicamajām metodēm nespēj novērst bezvadu savienojamības problēmu vai arī jūsu HTC U11 joprojām nevar izveidot savienojumu ar Wi-Fi vai saņemt Wi-Fi kļūdas, tagad apsveriet iespēju sazināties ar ierīces mobilo sakaru operatoru vai HTC atbalsta dienestu, lai problēmu saasinātu. un lūgt papildu palīdzību un ieteikumus. Ja jums ir aizdomas, ka problēma ir novecojusi maršrutētāja programmaparatūra, sazinieties ar maršrutētāja ražotāju un meklējiet palīdzību maršrutētāja programmaparatūras atjaunināšanā.
Sazinieties ar mums
Mēs vienmēr esam atvērti jūsu problēmām, jautājumiem un ierosinājumiem, tāpēc sazinieties ar mums, aizpildot šo veidlapu. Šis ir mūsu piedāvātais bezmaksas pakalpojums, un mēs par to neiekasēsim ne santīma. Bet, lūdzu, ņemiet vērā, ka katru dienu mēs saņemam simtiem e-pasta ziņojumu, un mums nav iespējams atbildēt uz katru no tiem. Bet esiet droši, ka izlasījām katru saņemto ziņojumu. Tiem, kuriem mēs esam palīdzējuši, lūdzu, izplatiet vārdu, daloties ar saviem ierakstiem draugiem vai vienkārši iepatikoties mūsu Facebook un Google+ lapai vai sekojot mums Twitter.