Kā salabot Google Pixel 2 XL, kas nejauši atsāknējas pats? Traucējummeklēšanas rokasgrāmata

Autors: Tamara Smith
Radīšanas Datums: 26 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 20 Novembris 2024
Anonim
Google Pixel 2 XL Screen Problems (and fix!) | The Tech Chap
Video: Google Pixel 2 XL Screen Problems (and fix!) | The Tech Chap

Saturs

Neatkarīgi no tā, cik lietojumprogramma ir labi strukturēta, tai vienmēr ir iespēja sastapt kļūdas. Tas pats attiecas uz viedtālruņiem kopumā. Neatkarīgi no tā, cik optimizēta platforma, kurā viņi darbojas, vienmēr ir laiks, kad lietas var noiet greizi. Un viens no šiem neizbēgamajiem ierīces jautājumiem ir bootloop. Faktiski šķiet, ka tā ir viena no plaši izplatītajām problēmām, kas mūsdienās izplatās vairākās Android ierīcēs, vai nu planšetdatorā, vai viedtālrunī.

Pat visaugstākās klases varianti var ļauties šim jautājumam jebkurā laikā. Šajā ziņojumā mēs pievērsīsimies līdzīgai problēmai konkrētā Android viedtālrunī - Google Pixel 2 XL tālrunī. Ja jums pieder šis tālrunis un esat šeit, lai saņemtu palīdzību, lai novērstu atbilstošu problēmu, kurā ierīce automātiski restartējas pati, šis saturs ir domāts jums. Ja vēlaties novērst problēmu savā ierīcē, atsaucieties uz norādījumiem, parādot iespējamos risinājumus nejaušām sāknēšanas problēmām Google Pixel 2 XL tālrunī.


Tiem, kas meklē risinājumu citai problēmai, apmeklējiet mūsu A3 problēmu novēršanas lapu, jo mēs jau esam pievērsušies dažām visbiežāk sastopamajām problēmām ar šo tālruni. Pārlūkojiet lapu, lai atrastu līdzīgas problēmas un izmantojiet mūsu ieteiktos risinājumus. Ja tie jums nedarbojas vai ja jums joprojām ir nepieciešama mūsu palīdzība, sazinieties ar mums jebkurā laikā, izmantojot mūsu Android jautājumu anketu.

Kas liek jūsu Google Pixel 2 XL automātiski atsāknēt?

Šo problēmu var izraisīt daudzi faktori. Visbiežāk vainīgie ir sliktas lietotnes. Dažas lietotnes dažkārt var kļūt negodīgas, sabojāt vai avarēt. Kad tas notiek, ir lielāka iespēja, ka tiks ietekmēta visa sistēma. Lietotnes ir daļa no viedtālruņu sistēmas kopumā, tāpēc, ja kaut kas nav kārtībā ar lietotni, ierīces darbība var arī noiet greizi. Uzskatiet to par galveno cēloni, ja problēma rodas tikai tad, ja ierīcē izmantojat konkrētas lietotnes.


Kļūdains atjauninājums var izraisīt to pašu problēmu arī jūsu Android ierīcē. Faktiski jūs varat redzēt daudz sūdzību par viedtālruni, kas pēkšņi darbojas dīvaini pēc jauna atjauninājuma instalēšanas. Šajā gadījumā, visticamāk, atjauninājumā ir dažas kļūdas, kuru dēļ sistēma kļūst nestabila, sabojāta un tāpēc kļūdaina.


Atmiņas problēmas, piemēram, kad iekšējā atmiņa jau ir maz, var izraisīt šo simptomu. Lai gan tas, visticamāk, nenotiek, ņemot vērā, ka jūsu rīcībā ir jauna un lielas ietilpības ierīce, joprojām ir vērts pārbaudīt atmiņas statusu kā daļu no problēmu novēršanas procedūrām.

Papildus programmatūrai dažos gadījumos ir vainojamas arī aparatūras problēmas (fiziski vai šķidri bojājumi) tālrunī.Piemēram, ja jūsu viedtālrunis sāk darboties dīvaini, tas pats avarē vai atsāknējas pēc kritiena vai šķidruma iedarbības gadījuma. Iespējams, ka tālruņa akumulatorā vai citās fiziskajās sastāvdaļās ir uzkrājušies šķidri bojājumi vai tie ir izspiesti no stipra kritiena. Ir arī daži gadījumi, kad problēma ir saistīta ar iesprūdušu pogu, piemēram, kad ieslēdzas barošanas poga. Lai to izslēgtu no iespējamā cēloņa, pārbaudiet un pārliecinieties, vai pogas atvērumā nekas nav iestrēdzis. Ja izmantojat aizsargapvalku, pārliecinieties, ka korpuss vispār nespiež pogu. Diemžēl ar aparatūru saistītu problēmu dēļ jau būtu vajadzīgs tehnoloģiju pakalpojums.


Ko darīt ar jūsu Google Pixel 2 XL, kas nejauši tiek automātiski palaista no jauna?

Ja iespējams, mēģiniet noteikt, vai tā ir aparatūras vai programmatūras problēma. Kamēr aparatūras komponenti darbojas, jums būs lielākas iespējas novērst problēmu, veicot dažus piemērotus risinājumus, tostarp tālāk uzskaitītās standarta procedūras.

Pirmais risinājums: restartēt vai piespiedu restartēšanu.

Nelielas programmatūras problēmas bieži tiek novērstas ar restartēšanu vai atiestatīšanu. Ja šī ir pirmā problēma, ar kuru saskaras, iespējams, tā ir tikai viena no daudzajām nejaušajām kļūmēm, kuras var novērst, restartējot ierīci. Ja vēl neesat restartējis ierīci, tas jādara tagad. Mīkstā atiestatīšana tiek veikta, izslēdzot ierīci apmēram 30 sekundes un pēc tam to atkal ieslēdzot.

  • Tāpēc ejiet uz priekšu un nospiediet Jauda uz dažām sekundēm, pēc tam pieskarieties opcijai Izslēgt. Pēc pagājušā laika nospiediet Ieslēgšanas poga vēlreiz, līdz ierīce ieslēdzas.

Gadījumā, ja pēc pastāvīgas restartēšanas ierīce ir sasalusi (iestrēdzis uz bootloop), tā vietā varat veikt piespiedu restartēšanu.

  • Lai piespiestu Pixel 2 XL restartēt, nospiediet un turiet Ieslēgšanas poga apmēram 10 līdz 20 sekundes vai kamēr tā darbojas.

Abas šīs restartēšanas neietekmēs jūsu datus tik ilgi, kamēr jūs darāt pareizi.

Otrais risinājums: palaidiet drošajā režīmā un diagnosticējiet lietotnes.

Sāknēšana drošajā režīmā var palīdzēt identificēt problēmu, ja to izraisa trešās puses lietotne. Kad jūsu ierīce darbojas drošajā režīmā, visas trešo pušu lietotnes un pakalpojumi uz laiku tiek atspējoti.

Veiciet šīs darbības, lai tālruni iestatītu drošajā režīmā vai diagnostikas stāvoklī, lai noteiktu, vai trešās puses lietotne to automātiski restartē arī tad, ja tas netiek aktivizēts:

  1. Kad ierīce ir ieslēgta, nospiediet un turiet Ieslēgšanas poga līdz Izslēgt parādās uzvedne, pēc tam atlaidiet pogu.
  2. Pieskarieties un turiet Izslēgt opcija līdz Pārstartējiet drošajā režīmā uzvedne parādās ekrānā.
  3. Krāns labi apstiprināt. Jūsu tālrunis tagad tiks restartēts.

Pagaidiet, līdz tālrunis pilnībā tiek palaists. Pēc tam jums vajadzētu redzēt Drošais režīms pēc restartēšanas sākuma ekrāna vai bloķēšanas ekrāna apakšējā kreisajā stūrī.

Alternatīvs veids, kā palaist savu Google Pixel 2 XL drošajā režīmā

Gadījumā, ja ierīce sasalst vai ir atsaucīga, varat izmantot alternatīvo metodi, lai pārietu drošajā režīmā. Lūk, kā tas tiek darīts:

  1. Nospiediet un turiet Jauda pogu, līdz parādās izvēlnes opcijas.
  2. Krāns Izslēgt no dotajiem variantiem.
  3. Ļaujiet ierīcei dažas sekundes izslēgties.
  4. Pēc tam nospiediet un turiet Ieslēgšanas poga līdz parādās Google logotips. pēc tam atlaidiet pogu.
  5. Kad ekrānā joprojām ir redzams Google logotips, nospiediet un turiet Skaļuma samazināšanas poga.
  6. Kad redzat Drošais režīms etiķete atbloķēšanas ekrāna apakšējā kreisajā stūrī, atlaidiet pogu.

Pārbaudiet ierīces un lietotnes funkcionalitāti drošajā režīmā. Ja problēma vairs nav drošajā režīmā, restartējiet tālruni un pēc tam mēģiniet noņemt nesen lejupielādētās lietotnes. Pēc katras lietotnes noņemšanas restartējiet ierīci un pārbaudiet, vai tā novērsa problēmu. Vienkārši ņemiet vērā noņemtās lietotnes, lai vajadzības gadījumā tās varētu atkal instalēt.

Ja problēma joprojām pastāv drošajā režīmā, trešās puses lietotne nav trigeris. Restartējiet ierīci un pēc tam izmēģiniet citus piemērojamos risinājumus, lai novērstu sistēmas programmatūras problēmu novēršanu.

Trešais risinājums: pārbaudiet atmiņas statusu / atbrīvojiet vietu.

Atkal, ja ierīces iekšējā atmiņa ir gandrīz pilna vai pilna, var rasties tādas problēmas kā nejauša restartēšana. Šajā gadījumā jums būs jāatbrīvo vieta, lai ierīce darbotos pareizi. No ierīces varat noņemt nevēlamas lietotnes un neizmantotus failus. Kešatmiņā saglabāto datu dzēšana var arī palīdzēt. Iesācējiem ir norādīts, kā pārbaudīt Pixel 2 XL atmiņu vai pieejamo krātuvi:

  1. Atveriet Iestatījumi lietotne.
  2. Krāns Uzglabāšana.

Nākamajā ekrānā pārbaudiet, cik daudz krātuves ir pieejams. Ja pieejamā krātuve ir mazāka par 10 procentiem, jums jānoņem daļa satura, lai palielinātu krātuves vietu.

Ceturtais risinājums: veiciet tīrīšanas kešatmiņas nodalījumu atkopšanas režīmā.

Kešatmiņas nodalījuma noslaukšana var palīdzēt novērst jūsu Google Pixel 2 XL, kas automātiski tiek restartēts sarežģītu programmatūras kļūdu dēļ, ieskaitot bojātus pagaidu failus vai kešatmiņas datus, kas atrodas sistēmas kešatmiņas nodalījumā. Tas arī palīdz noņemt visus nevēlamos failus, kas izmantoja atmiņas vietu un apgrieza atmiņu, lai nodrošinātu labāku un vienmērīgāku darbību. Lūk, kā tas tiek darīts:

  1. Izslēdziet tālruni.
  2. Nospiediet un turiet Skaļums uz leju un Jauda vienlaikus, līdz parādās logotips un tālrunis vibrē.
  3. Atlaidiet Jauda pogu, bet turpiniet turēt Skaļums uz leju pogu līdz reģenerācijas režīmā parādās ekrāns.
  4. Nospiediet Jauda pogu, lai restartētu ierīci atkopšanas režīmā.
  5. Izmantojiet Skaļuma poga izcelt Noslaucīt kešatmiņu nodalījumu tad nospiediet Jauda pogu, lai apstiprinātu izvēli.
  6. Nospiediet Skaļuma samazināšanas poga izcelt Noslaukiet visus lietotāja datus tad nospiediet Jauda pogu, lai apstiprinātu izvēli.
  7. Pagaidiet, līdz ierīce no sistēmas nodalījuma iznīcina visus kešatmiņu vai pagaidu datus.
  8. Pēc tam nospiediet Skaļums uz lejupogu izcelt Restartē sistēmu tagad opcija.
  9. Nospiediet Jauda pogu, lai apstiprinātu izvēli.

Pēc tam tālrunis tiks restartēts. Pēc restartēšanas mēģiniet pārbaudīt, vai problēma atkārtojas vai nē. Ja tas joprojām pastāv, apsveriet rūpnīcas atiestatīšanu.

Piektais risinājums: atiestatiet Google Pixel 2 XL rūpnīcas iestatījumus.

Dažādus sarežģītus viedtālruņu programmatūras jautājumus var atrisināt, atiestatot rūpnīcu. Piemēram, kļūdainu lietotņu vai programmatūras atjauninājumu izraisītās kļūdas, kas ir pietiekami smagas, lai izturētu iepriekšējās procedūras, var novērst, pilnībā atiestatot sistēmu. Vienīgais trūkums ir tas, ka šī atiestatīšana izdzēsīs visus personiskos datus, ko esat saglabājis tālrunī, jo viss tiks atgriezts rūpnīcas noklusējuma iestatījumos. Šī iemesla dēļ ir ļoti ieteicams iepriekš izveidot visu kritisko datu dublējumu. Kad viss ir dublēts un gatavs, rīkojieties šādi:

Rūpnīcas datus var atiestatīt, izmantojot tālruņa iestatījumus. Lūk, kā:

  1. Krāns Iestatījumi.
  2. Krāns Sistēma.
  3. Pēc tam pieskarieties Atiestatīt.
  4. Krāns Rūpnīcas datu atiestatīšana.
  5. Atlasiet Atiestatīt tālruni.
  6. Ja tiek prasīts, ievadiet ierīces paroli.
  7. Krāns Dzēst visu lai izdzēstu visus datus no tālruņa iekšējās atmiņas.

Pagaidiet, līdz ierīce ir pabeigusi visu datu dzēšanu, pēc tam atlasiet opciju Restartēt.

Pēc restartēšanas pārbaudiet, vai problēma vairs nav. Ja viss noritēs labi, pēc tam varat turpināt sākotnējo iestatīšanu.

Ja jūsu Google Pixel 2 XL nereaģē, varat veikt atiestatīšanu, izmantojot aparatūras taustiņus. Lūk, kā:

  1. Pārliecinieties, vai tālrunis ir izslēgts.
  2. Nospiediet un turiet Jauda un Skaļums uz leju pogas, līdz parādās bootloader režīms, pēc tam atlaidiet. To apzīmē Android robots attēls ar Sākt etiķete uz augšu.
  3. Nospiediet Skaļums uz leju pogu, lai atlasītu Reģenerācijas režīmā tad nospiediet Jauda pogu, lai apstiprinātu izvēli. Pēc tam tālrunis mirgos Google sākums ekrāns īslaicīgi tiek restartēts Reģenerācijas režīmā.
  4. Kad redzat Android robota attēls ar izsaukuma zīmi sarkanā trīsstūra iekšpusē ar Nav komandas zem etiķetes, nospiediet un turiet Ieslēgšanas poga.
  5. Nospiediet Skaļuma palielināšanas taustiņšn vienreiz, pēc tam atlaidiet Ieslēgšanas poga.
  6. Izmantojiet Skaļuma poga lai atlasītu Iznīcināt datus / atjaunot rūpniecības iestatījumus opcija no Android atkopšana ekrāns.
  7. Atlasiet apstiprināt.
  8. Pagaidiet, līdz tiek pabeigts rūpnīcas datu atiestatīšanas process.
  9. Atlasiet Restartē sistēmu tagad.

Kad rūpnīcas datu atiestatīšana un atsāknēšana ir pabeigta, iestatiet ierīci.

Tad pārbaudiet, vai tas novērš problēmu. Ja pēc rūpnīcas atiestatīšanas problēma joprojām pastāv, iespējams, tā ir aparatūras problēma. Un tas nozīmē nepieciešamību pēc apkopes vai remonta.

Citi ieteikumi (ja piemērojams)

Ja fonā darbojas dažas lietotnes, mēģiniet aizvērt šīs lietotnes. Jebkura no šīm lietotnēm varētu būt avarējusi un galu galā izraisījusi sistēmas nestabilitāti. Lai izslēgtu šīs lietotnes un fona pakalpojumus, dodieties uz Iestatījumi-> Lietotnes un paziņojumi-> Informācija par lietotni-> pēc tam pieskarieties lietotnei, kuru vēlaties aizvērt. Pēc tam pieskarieties Piespiedu apstāšanās apstiprināt. Dariet to pašu arī pārējās lietotnēs un pakalpojumos, kas darbojas fonā.

Pārejiet pie problēmas uz Google atbalstu, ja pēc visu iepriekš minēto procedūru veikšanas jūsu Google Pixel 2 XL pats tiek restartēts. Dariet to īpaši, ja problēma sākās pēc programmatūras atjauninājuma instalēšanas.

Ziņas, kuras jūs varētu interesēt lasīt:

  • Kā salabot Samsung Galaxy A3 (2017), kas pats tiek restartēts [Traucējummeklēšanas rokasgrāmata]
  • Samsung Galaxy A3 netiks uzlādēts brīdinājuma “Tika konstatēts mitrums” dēļ [Traucējummeklēšanas rokasgrāmata]
  • Kā salabot Samsung Galaxy A3, kas iestrēgst sāknēšanas ciklā, neturpinās sāknēšana [Traucējummeklēšanas rokasgrāmata]
  • Kā salabot Samsung Galaxy A3, kuram ir melns ekrāns un kas nereaģēs, bet deg degošās izvēles pogas [Traucējummeklēšanas rokasgrāmata]
  • Kā salabot Samsung Galaxy A3 (2017), kas pats tiek restartēts [Traucējummeklēšanas rokasgrāmata]
  • Kā salabot sāknēšanas logā iestrēgušo Samsung Galaxy A3 (2017) [Traucējummeklēšanas rokasgrāmata]

Mūu ceļvedi kauja laukā 1 Tar DLC noaukumā Playtation 4, Xbox One un Window PC aptver DLC oficiālo izlaišana datumu, tā aturu un vēl daudz vairāk.DICE plāno atbrīvot vēl trī Battlefield 1 DLC paplašin...

Epson 5040UB projektoru apskats

Peter Berry

Novembris 2024

Epon 5040UB projektor ir neticam papildinājum jūu māja kinozālei. Ta nodrošina 4K papildierīce un HDR atbaltu, ka nodrošina filma un pēle, un ta pēj nodrošināt to, ka nepieciešam, lai uzņemtu filma uz...

Populāras Ziņas