Atšķirība starp iMessage un regulāru īsziņu sūtīšanu

Autors: Robert Simon
Radīšanas Datums: 15 Jūnijs 2021
Atjaunināšanas Datums: 16 Novembris 2024
Anonim
BlitzWolf BW-IS22 - Signalizācija, wi-fi + GSM, Tuya Smart, mājas palīga integrācija un vadība
Video: BlitzWolf BW-IS22 - Signalizācija, wi-fi + GSM, Tuya Smart, mājas palīga integrācija un vadība

Saturs

Ja nesen nesen pirmo reizi jauninājāt uz iPhone, jūs, visticamāk, pārbaudīsit visas jaunās funkcijas un iepazīstināsieties ar lietotāja saskarni un visām lietotnēm. Tas jums noteikti ir svešs, taču iOS patīkamais ir tas, ka to ir diezgan viegli iemācīties un pierast. Tomēr var būt dažas lietas, par kurām jūs joprojām esat neskaidrs - proti, darījums ar lietotni Ziņojumi.

Iespējams, jūs jautājat, kas notiek, izmantojot lietotnes Ziņojumi dažādās krāsas; dažas sarunas ir zilas, bet citas ir zaļas. Kāda ir atšķirība starp abiem? Tas ir pavisam vienkārši, taču ir nepieciešams nedaudz paskaidrot, lai to visu pilnībā saprastu. Būtībā sarunas zilā krāsā ir iMessages, savukārt zaļā krāsā sarunas ir parastas īsziņas. Lai sīkāk izskaidrotu atšķirību, mums vispirms ir jāsaprot, kas ir iMessage.

Kas ir iMessage?

iMessage ir pašas Apple tūlītējās ziņojumapmaiņas pakalpojums. Tas ir līdzīgs jebkuram citam tūlītējās ziņojumapmaiņas pakalpojumam, kuru izmantojat (piemēram, Google Hangouts, AIM vai Yahoo Messenger), izņemot to, ka iMessage ir ekskluzīvs tikai Apple produktiem, un tas ir iebūvēts tieši ierīcē, atšķirībā no tā, ka esat trešās puses lietotne. lejupielādēt. Lai sūtītu ziņojumus citiem iOS lietotājiem, iMessage izmanto WiFi vai jūsu datu savienojumu (3G / 4G). Tas ir daudz ātrāk nekā parasto īsziņu sūtīšana, izmantojot mobilo sakarus, un tā netērē nevienu īsziņu (ja jums ir ierobežojums katru mēnesi, tas ir).


Turklāt iMessage darbojas starp iOS un OS X, tāpēc jūs varat nosūtīt iMessages Mac lietotājiem no sava iPhone, un tas darbojas arī ar iPad. Turklāt pakalpojums sinhronizē visas jūsu Apple ierīces, tādēļ, ja no kāda saņemat iMessage, visās jūsu ierīcēs vienlaikus parādīsies paziņojums, un jūs varat atbildēt uz jebkuru no savām Apple ierīcēm.

Kāda atšķirība?

Pirms jums bija iPhone, jūs, visticamāk, tradicionālajā veidā bijāt īsziņu draugi un ģimenes locekļi, kur īsziņas tiek sūtītas caur mobilajiem torņiem - tāpat kā tālruņa zvani. Šajā noteikti nav nekā nepareiza, taču tradicionālajām īsziņām ir daži trūkumi. Pirmkārt, īsziņu sūtīšana un saņemšana ir daudz lēnāka; tā nosūtīšana aizņem dažas sekundes, un pēc tam paiet apmēram 10 sekundes, lai nokļūtu pie adresāta. Izmantojot iMessage, tas notiek gandrīz uzreiz, tāpat kā tērzēšanas saruna datorā.

Otrkārt, īsziņas ir ierobežotas ar 160 rakstzīmēm, savukārt iMessages var būt tik ilgas, cik tās vēlas. Parasti tā nav milzīga problēma, bet dažreiz jums jāieraksta garš stāsts, un 160 rakstzīmes to vienkārši nesagriež.


Kā darbojas iMessage?

iMessage ir pieejams iPhone, iPad vai iPod touch, kurā darbojas operētājsistēma iOS 5 vai jaunāka versija, kā arī Mac datoros, kuros darbojas OS X 10.8 Mountain Lion vai jaunāka versija. Izmantojot iMessage, varat reģistrēt vairākus e-pastus, lai draugi un ģimenes locekļi varētu nosūtīt jums iMessages uz jebkuru no jūsu reģistrētajām e-pasta adresēm. Turklāt iPhone lietotājiem iMessage var būt reģistrēts gan viņu tālruņa numurs, gan e-pasta adreses. Tā, piemēram, ja es gribētu nosūtīt iMessage OS X lietotājam, es to nosūtītu uz viņa reģistrēto e-pastu, nevis tālruņa numuru.

Kad kādam sūtāt iMessage un sadaļā “Kam:” ievadāt viņa tālruņa numuru, Apple automātiski pārbaudīs, vai saņēmējam ir iMessage. Ja viņi to izdarīs, tas pats nemanāmi pāriet no SMS uz iMessage. Apple nesen ir atkāpies no iMessage termina un vienkārši izmanto “Messages” kā lietotnes iMessage nosaukumu gan iOS, gan OS X. Tomēr sarunvalodas terminu ziņai, kas tiek nosūtīta, izmantojot pakalpojumu, sauc par “iMessage”.


Dienas beigās iMessage ir kopumā labāka ziņojumapmaiņas sistēma nekā tradicionālās īsziņas; tas ir ātrāks un vienmērīgi darbojas visās Apple ierīcēs. Lai gan tas izmanto datus, ja neesat gatavs, tas izmanto ļoti maz datu, redzot, kā viens iMessage ir tikai datu baiti (salīdzinot ar jūsu ikmēneša datu sadalījumu 2 miljardi baitu mēnesī vai vidēji 2 GB atkarībā no tā, vai jūsu plānā).

Lai pēlētu Nintendo D pēle operētājitēmā Window 10, jum bū nepieciešam emulator. Emulator ir programmatūra, ka ļauj jūu datoram darbotie kā ND, lai palaitu pēle. Vilabākai, ka jum jāizmanto, ir DemuME...

Katru gadu Google nāk klajā ar jaunu tālruni, ka lietotājiem piedāvā Android labākā iepēja. Tomēr 2015. gadā uzņēmum nolēma ākt mobilo tīklu. Ši mobilo akaru operator Project Fi darboja gan Wi-Fi, gan...

Aizraujošas Publikācijas