Saturs
- Likteņa 2 klases
- Klases prasmes
- 2. klases šķirnes
- Kas jums vajadzētu izvēlēties?
- Likteņa 2 kinematogrāfiskais stāsts
Ja jūs plānojat patiešām baudīt Liktenis 2, tad jums vajadzētu uzzināt Liktenis 2 klases. Blakus, izlemjot, kurš izdevums Liktenis 2 pirkt, izvēloties pareizo klasi, vissvarīgākais lēmums, ko jūs veicat, uzsākot spēli.
Liktenis 2 ir šāvēja spēle, bet tā izmanto mehānikas, kuras spēlē lomu spēles. Tas ietver klases sistēmu. Jūsu rakstzīmju klase nosaka, kādas spējas un īpašas kustības viņi var darīt. Tas arī nosaka, kādas apakšklases jūsu Liktenis 2 raksturs var specializēties.
Jūs varat bez piepūles pārslēgt rakstzīmju klasi lielākajā daļā tiešsaistes šāvēju, bet Liktenis 2 klases ir pastāvīgas. Katru reizi, kad vēlaties izmēģināt jaunu klasi, ir jāizveido jauna rakstzīme, un Liktenis 2satur vairāk nekā 100 stundu saturu. Tāpēc ir svarīgi atrast pareizo klasi pirms spēles sākuma.
Šeit ir jūsu ceļvedis Liktenis 2 klases. Izmantojiet šo sadalījumu, lai izlemtu, kāda veida Guardian jūs izveidosiet spēlē.
Lasīt: Destiny vs Destiny 2: Kas Atgriežas Gamers jāzina
Likteņa 2 klases
Liktenis 2 mainās daudzas lietas no sākotnējās spēles, bet klasi nav viena no tām. Atkal, klases nolemj jūsu rakstura spējas, cīņas stilu un apakšklases. Viņi arī izlemj, vai jūsu Guardian izturība un citi statisti.
Titan, Warlock un Hunter ir trīs Liktenis 2 klases, kuras varat izvēlēties. Katra klase ir balstīta uz rakstzīmju tipu, kas atrodams jebkurā citā tiešsaistes spēlē, kurā ir rakstzīmju pielāgošana.
Titāni ir daudz bruņu, padarot tos par tradicionālo tvertnes klasi. Viņi uzņemas jebkādu kaitējumu, ko ugunsgrēka komanda saņem, un viņi aizstāv sevi ar melee punch, kas nodarbojas ar lielu kaitējumu. Visiem Titāniem ir pastiprinātājs, kas ļauj tiem pāriet garos attālumos taisnā līnijā.
Warlocks ir maģiskas spējas, kas daudzus zaudējumus rada drošākam attālumam nekā Titans. Tāpēc viņi ir visneaizsargātākie pret uzbrukumiem. Varas var lidot gaisā.
Visbeidzot, ir Mednieki. Mednieki nav tik labi bruņoti kā Titāni, bet viņiem ir vairāk bruņu nekā Warlocks. Viņi var nogalināt lietas no tālu, un tie ienaidniekus ar nazi kā tuvcīņa uzbrukumu. Mednieki izlēkt gaisā, lai ātri izvairītos no uzbrukuma.
Liktenis 2 sāksies tikai ar šīm trim galvenajām klasēm, bet Bungie varētu pievienot vairāk vienā noLiktenis 2 DLC paplašinājumi, kurus tā plānojusi.
Lasīt: Destiny 2 DLC Release: Ko sagaidīt
Klases prasmes
Klases prasmes ir vēl viena iespēja, lai jūs varētu atšķirt sevi no citiem komandas locekļiem. Tāpat kā lekt un tuvcīņa, katrai klasei ir ekskluzīva klases spēja. Šīs spējas ir pielāgojamas.
Titāni var noturēt ienaidniekus ar barjeras spēju, radot segumu, lai kur tie būtu vajadzīgi. Tas ir ļoti ērts, ja komanda tiek nostiprināta bez vāka.
Warlock klases prasmes sauc par Rift. Tas dziedina ikvienu, kas labi atbilst Warlock klases atbalsta lomai.
Visbeidzot, Hunter klases prasme, Dodge, ļauj jums pārlādēt, kad aizbraucat no ienaidnieka.
2. klases šķirnes
Apakšklases ļauj jums vēl vairāk pielāgot savu aizbildni savam playstyle. Kopumā ir deviņas, un jūs varat izmantot tikai apakšklasi, kas ir pieejama jau izvēlētajai klasei. Nejūtas spiesti izvēlēties pareizo apakšklasi. Atšķirībā no Liktenis 2 Pēc tam, kad esat izveidojis rakstzīmi, varat mainīt apakšklases.
Papildus aktīvām spējām jūs varat izvēlēties no diviem dažādiem prasmju kokiem, kas dažās situācijās uzlabo Guardian sniegumu. Skatieties videoklipu, kas iekļauts katrā, lai uzzinātu vairāk par viņu pasīvo prasmju kokiem.
Titāna apakšklases
Titan spēlētāji var izvēlēties no Striker, Sentinel un Sunbreaker.
Striker
Striker saņem impulsa granātu, Flashbang granātu un zibens granātu. Arī viņi var pāriet augstāk un ir palielinājuši impulsu. Viņu pasīvās prasmju koks ietver sekas, frontālo uzbrukumu, Havocas dūri, atklāj, gaisa streiku un plecu lādiņu.
Sentinel
Sentinel apakšklasei ir vairogs ar tuvcīņa ienaidniekiem. Ja jūs vērsieties pie šī vairoga tieši pa labi, jūs varat hit vairāk nekā vienu ienaidnieku ar vienu mest. Sentinel Titan rīcībā ir magnētiskā granāta, supresora granāta un Voidwall granāta. Šajā apakšklasē ir pasīvās prasmes koki: Dawn Ward, Turn the Tide, Rallying Force, Defensive Strike, Trenches, Second Shield, Shield Bash un Superior Arsenal.
Sunbreaker
Visbeidzot, ir Sunbreaker Titan apakšklase. Sunbreakers mest āmuru, kas saņem savu spēku no Saules. Lai izmantotu bojājumus, viņi izmanto Incendery Grenade, Thermite Grenade un Fusion Grenade. Sunbreaker iemaņu kokā ietilpst Hammer Strike, rūdītais metāls, kaujas spēks, Vulcan's dusmas, javas blastu, saules karavīrs, ugunsgrēka gredzeni un saules aplenkums.
Hunter apakšklases
Hunter apakšklase ietver Arcstrider, Gunslinger un Nightstalker.
Arcstrider
Arcstiders ir Arc darbinieki, Skip Grenades, Flux Grenades un Arcbolt granāta.Viņu pasīvās koksnes prasmes ietver kaujas plūsmu, nāvīga sasniegšanu, nāvējošu strāvu, šokējošu triecienu, dezorientējošu triecienu, zibens refleksus, kaujas mediāciju un mērķtiecīgu elpošanu.
Gunslinger
Gunslingers iegūst liesmu pistoli kā primāro ieroci. Viņi saņem arī aizdegušās granātas, sviedru granātas un ceļojuma mīnu granātas. Gunslinger pasīvās prasmes koki ietver bēdas ķēdes, bumbas Bullseyes, sešiem šāvējiem, sprādzienbīstamajiem bruņiniekiem, nažu žonglieri, Gunslinger tirdzniecību, pūļa prieku un Line 'em Up.
Nightstalker
Nighstalkers saņem Vortex granātu, smailes granātu un Voidwall granātu. Arī viņu super ir Shadowshot. Viņu pasīvās prasmes koki ietver uzbrukuma bumbu, Kedu skautu, nāvi, izzušanas soli, iztukšošanos dūmos, aizsprostā, iepakojuma sirdī un Moebius Quiver.
Warlock apakšklases
Warlock apakšklases ir Dawnblade, Voidwalker un Stormcaller.
Dawnblade
Dawnblade Warlocks izmanto super sauc Saules gaismu, lai izmantotu Saules enerģiju ieroci. Viņiem ir arī saules granātas, firebolt granātas un kodolsintēzes granātas. To pasīvās prasmes koki ir aizdedzes pieskāriens, kas tiek likts uz liesmu, mūžīgā ugunsgrēks, Phoenix niršana, karstuma paaugstināšanās, spārnainā saule, Icarus Dash un Swift streiks.
Voidwalker
Voidwalker apakšklasē Warlocks ir Vortex granātas, Axion Bolt un Scatter Grenades. Viņu super ir Nova Bomb. Voidwalker pasīvo prasmju kokos atrodas devour, Feed the Void, Insatiable, Vortex, Entropic Pull, Cataclysm, Bloom un Chaos Accelerant.
Stormcaller
Visbeidzot, ir Stormcaller Warlock apakšklase. Viņiem ir Arcbolt granātas, pulsa granātas un vētra granātas. Viņu super sauc par Stormtrance. Abas viņu pasīvās prasmes koki ir saistīti ar laika apstākļiem, tāpat kā viņu prasme. Šīs spējas ir ķēdes zibens, pārpasaulība, loka tīkls, jonu mirgošana, Gale spēki, krasta piekraste, pieaugošā vētra un loka dvēsele.
Lasīt: Liktenis 2 PC izlaišanas datumam, Specs & More
Kas jums vajadzētu izvēlēties?
Kurš no Liktenis 2 klases un apakšklases, kas jāizvēlas jūsu rakstzīmei, ir atkarīgas no jūsu atskaņošanas. Uzziniet savas stiprās un vājās puses un izvēlieties klasi, kas viņus komplimentē.
Piemēram, ja jums patiešām patīk cīnīties no droša attāluma vai uzlūkojot nenojaušus ienaidniekus, mednieks ir labāks. Izvēlieties Titan, ja varat rīkoties ar lielu kaitējumu. Warlocks ir spēles atbalstītāju klase. Ja izvēlaties Warlock, jūs izvēlaties piekārt, kamēr Titāni un mednieki strādā. Ja jūs to nedarīsiet, jūs ātri mirsiet.
Kad esat izvēlējies klasi, apskatiet katras apakšklases granātas un spējas. Atcerieties, ka jūs varat pārslēgt apakšklases, tāpēc nejūtas spiesti pirmo reizi izvēlēties pareizo apakšklasi. Iespējams, jums būs jāmēģina izmēģināt visas trīs klases klases, lai atrastu jums piemērotu kombināciju.
Lasīt: 6 Likteņa 2 problēmas un labojumi
5 Jauns liktenis 2 iezīmes, kas ir vērtīgas