Saturs
- Tilts jau ir sapārots
- Siri nedarbojas
- “Notiek iCloud datu sinhronizācija”
- Gaismas ir atzīmētas kā nesasniedzamas
- Augstas cenas
- Huemote
Philips Hue gaismas ir vieni no populārākajiem viedās mājas piederumiem, kurus varat iegādāties, un, lai arī tie patiešām ir noderīgi un lielākoties darbojas lielākoties, lietotājiem joprojām var rasties problēmas ar tiem. Šeit ir piecas izplatītākās Philips Hue problēmas un to novēršana.
Tirgū ir daudz iespēju, kad runa ir par viedo apgaismojumu, un šķiet, ka visi viedo māju uzņēmumi vēlas iesaistīties šajā darbībā. Tomēr Philips Hue kādu laiku ir bijis zelta standarts, un, ja jūs domājat par dažu viedo gaismu iegūšanu, visticamāk, ka Philips Hue ir zīmols, kuru meklējat.
Izmantojot Philips Hue, jūs varat kontrolēt savas gaismas no viedtālruņa, kā arī mainīt spuldžu krāsas. Jūs pat varat iestatīt trauksmes un taimerus, kā arī izveidot grafiku, lai gaismas automātiski ieslēgtos un izslēgtos. Varat arī iestatīt ģeogrāfisko nožogojumu, lai jūsu gaismas automātiski ieslēgtos, kad atgriezīsities mājās, un izslēgtos, kad atstājat māju.
Tomēr neviens produkts nav pilnīgs ar tā neregulārajām problēmām, un Philips Hue sistēmai ir dažas unikālas problēmas, ar kurām nākas saskarties diezgan bieži.
Šeit ir piecas izplatītākās Philips Hue problēmas un to novēršana.
Tilts jau ir sapārots
Kad esat iestatījis Philips Hue sistēmu, jums joprojām būs jāsavieno pārī Hue Bridge ar HomeKit, lai varētu izmantot Siri. Tomēr, ja dodaties to savienot pārī, jūs varētu saņemt uznirstošo logu, kas kaut ko saka līdzīgi kā “Cits lietotājs jau ir sapārojis HomeKit iespējoto tiltu. Lūdzu, lūdziet lietotāju koplietot savus HomeKit iestatījumus, lai jūs varētu sākt izmantot Siri balss vadību. ”
Jūs, iespējams, zināt, ka tā ir kļūda, jo neviens cits nav savienojis Bridge ar savu iPhone. Labā ziņa ir tā, ka to ir viegli novērst.
Vienkārši atveriet lietotni Iestatījumi mūsu iPhone pieskarieties Privātumsun pēc tam atlasiet HomeKit. Tur izvēlieties Atiestatīt HomeKit konfigurāciju un pēc tam pieskarieties Atiestatīt konfigurāciju apstiprināt.
No turienes atgriezieties Philips Hue lietotnē un savienojiet pārī Bridge ar HomeKit. Tajā laikā tam vajadzētu darboties. Diemžēl jums atkal būs jāsavieno pārējie pārējie HomeKit produkti.
Siri nedarbojas
Dažreiz pēc HomeKit iestatīšanas Siri vienkārši pārtrauks darbu nejauši.
Ja dodaties uz Philips Hue lietotni un pēc tam pārejiet uz Iestatījumi> Siri balss vadība, ievērosiet, ka jūsu Bridge ir atvienots no HomeKit un jums tas ir jāpār savieno pārī. Šī ir nedaudz atšķirīga no iepriekš minētās problēmas, jo, mēģinot to atkal savienot pārī, uznirstošais logs netiks iegūts.
Tas notika ar mani, un es uzzināju, ka grūti noņemot Hue Bridge no citas lietotnes, kurā iespējota HomeKit, tilts tiks pilnībā atvienots no HomeKit, un jums tas būs jāpārveido pārī.
“Notiek iCloud datu sinhronizācija”
Vēl viena problēma, kas varētu rasties, lietojot Philips Hue, kad iestatāt to ar HomeKit, ir tā, ka jūs saņemsit ziņojumu ar tekstu “Notiek iCloud datu sinhronizācija”, kurā teikts, ka pēc dažām minūtēm mēģiniet vēlreiz, bet mēģiniet vēlreiz. dod jums to pašu ziņojumu.
Vienīgais veids, kā to patiešām novērst, ir izrakstīties no sava iCloud konta, dodoties uz Iestatījumi> iCloud un atlasot Izrakstīties apakšdaļā un pēc tam atkal pierakstieties. Tas izdzēsīs jūsu iCloud informāciju, taču pēc pierakstīšanās ir diezgan viegli atgriezties.
Gaismas ir atzīmētas kā nesasniedzamas
Ja apmeklējat Philips Hue lietotni un pamanāt, ka dažas no jūsu Hue spuldzēm ir atzīmētas kā “nesasniedzamas”, tas varētu būt dažu lietu dēļ.
Pirmkārt, ja jūsu gaismas tiek kontrolētas ar gaismas slēdzi uz sienas, pārliecinieties, ka slēdzis ir ieslēgts. Visticamāk, ka jūs to jau zināt, taču dažreiz jūs varat kļūdaini izslēgt slēdzi un pat to neapzināties.
Pārliecinieties arī, vai jūsu Hue tilts ir pietiekami tuvu visām jūsu gaismām, lai viņi varētu saņemt signālu no tilta. Tomēr, tā kā Hue spuldzes var saņemt signālus viena no otras, jūsu tiltam nav jābūt tuvu katrai spuldzei, bet, ja jums ir Hue spuldze, kas atrodas tālāk nekā citas, un tā nesaņem signālu, visticamāk, tā ir jūsu problēma.
Augstas cenas
Tas ne vienmēr ir “problēma” pati par sevi, bet tas, iespējams, ir liels iemesls, kāpēc daži lietotāji, iespējams, vēl nav iegādājušies Philips Hue.
Hue spuldzes ir dārgas. Sākuma komplekts vien ir 200 USD, un tam ir tikai trīs krāsu spuldzes. Tomēr ir veidi, kā jūs varat ietaupīt mazliet naudas un atvieglot iekļūšanu Hue ekosistēmā.
Piemēram, Philips izgatavo tikai baltu sākuma komplektu par 80 ASV dolāriem, kas nāk ar Bridge un divām Hue White spuldzēm, kas var būt pietiekami labas jūsu viesistabai vai guļamistabai. No turienes jūs varat pievienot vairāk Hue White spuldžu savam iestatījumam tikai par 15 USD par spuldzi, kas ir patiešām lēti savienotajām viedajām spuldzēm.
Labākās Philips Hue iPhone lietotnes