Saturs
Google mūzika ir lielisks pakalpojums, kas ļauj aizvest visu savu mūzikas kolekciju visur, neuztraucoties par ierobežoto vietu tālrunī vai planšetdatorā. Tomēr ir viens aspekts, kas atstāj daudz ko vēlamu: citām mūzikas programmām nav piekļuves celiņiem, pat ja tos lejupielādējat bezsaistē.
Par cik man patīk Google mūzikas pakalpojums, es dodu priekšroku citiem Android mūzikas atskaņotājiem. Ko darīt?
Pirms neilga laika lietotne Google Music Sniper ieradās Android Market, piedāvājot risinājumu. Google slēdza šī nosaukuma izstrādātāju, tāpēc viņš to atsāka kā Cloud Music Sniper.
Dziesmu šņākšana (pārvietošana, pēc tam iezīmēšana)
Lietotne darbojas tāpat. Tas greifers GM veikalus bezsaistē, pārvietos to uz mapi, kuru var lasīt mūzikas lietotne, un modificēs failu ID, lai izpildītājs, albums un cita informācija paliktu neskarta.
Izklausās lieliski, vai ne? Gandrīz.
Ideja ir laba, UI un izpildei ir jāstrādā. Lai gan tas ir daudz uzlabots ar neseno atjauninājumu, šai lietotnei ir nepieciešama liela BETA uzlīme. Tā vietā tas tiek pārdots par 1,99 ASV dolāriem Android Market.
Cilvēki izmisīgi meklē veidu, kā apvienot Google mūziku ar savām iecienītākajām mūzikas lietotnēm, brīnīsies, vai Cloud Music Sniper ir naudas vērts. Lasiet tālāk, lai uzzinātu.
Plusi
| Cons
|
Mākoņa mūzikas snaipera galvenais ekrāns
Pirmā lieta, ko pamanīsit par Cloud Music Sniper, ir tā, ka tā ir ļoti vienkārša, kailu kaulu lietotne. Lietotāja saskarnei ir nepieciešams estētisks un funkcionāls remonts, lai tā izskatās labāk un vieglāk saprotama. Tas varētu arī izmantot apmācību, lai palīdzētu mazāk gudriem lietotājiem precīzi saprast, kas viņiem jādara gan šajā lietotnē, gan pakalpojumā Google mūzika, jo daļa darbplūsmas sākas tur.
Lai sāktu, lietotājiem ir jāatver Google mūzika, jāizvēlas ieraksti, lai tie būtu pieejami bezsaistē, pēc tam jāgaida, kamēr viņu tālrunis lejupielādē minētās dziesmas. Pēc tam atverat Cloud Music Sniper, kas automātiski meklē un pārbauda bezsaistes dziesmu klātbūtni.
CMS nesen pilnveidoja saskarni, lai nodrošinātu tikai vienu pogu kopēšanas un marķēšanas procesa sākšanai - labs solis. Pieskaroties Snipe All Available Tracks, faili tiek kopēti uz iepriekš noteikto Output Directory, pēc tam tiek pievienots izpildītājs, albums un cita identifikācijas informācija.
Kad lietotne ir pabeigta, tajā tiek parādīts visas apgrieztās mūzikas saraksts
Kad process būs pabeigts, citi Android spēlētāji redzēs dziesmas un varēs tās atskaņot.
Lielāko daļu šīs informācijas cilvēks var iegūt, izlasot lietotnes aprakstu vai aplūkojot saskarni, taču vieglāk ir ķepuroties, ja esat lietpratējs tehnikā un saprotat, kā darbojas Android un Google Music. Ja jums tā nav, vispirms ir viegli pazust.
Šī problēma ir novēršama ar saskarnes pielāgojumiem. Kā jau teicu iepriekš, labs lietotņu izstrādātājs lietotājam stāsta, kā lietot lietotni no paša sākuma.
Es arī ceru, ka izstrādātājs labos dialoglodziņus un informatīvo tekstu, jo tas bieži tiek nogriezts.
Izstrādātājam jāstrādā pie ziņojumiem, kas tiek parādīti pilnībā
Atkal tiek pārtraukta svarīga ziņa
Mākoņmūzikas snaiperim ir tikai divi iestatījumi: mūzikas izvades mapes izvēle un tas, vai lietotāji vēlas izdzēst ierakstus no Google mūzikas kešatmiņas pēc to nokopēšanas.
Otrajā variantā noklusējums ir dzēst šos celiņus no kešatmiņas, tomēr es domāju, ka labāk tos atstāt tur. Ja kaut kas noiet greizi ar šaušanu (kā tas notika vairākas reizes manas pārbaudes laikā), dziesmas nebūs atkārtoti jālejupielādē.
Mākoņmūzikas snaipera iestatījumi
Turklāt Google mūzika tos atkārtoti lejupielādēs, ja pamanīs, ka faili vairs nav. Labāk vienkārši ļaujiet lietotājam atgriezties pakalpojumā Google mūzika un, kad vēlaties, noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas “Pieejams bezsaistē”.
Lai gan jūs varat mainīt izvades mapi, es atklāju, ka ierakstu marķēšana bieži neizdodas, ja to izdarāt. Bet pirms tam tiekat galā ar failu pārlūku.
Lietotnes izmantotais failu pārlūks ir mulsinošs, neievieto lietotājus pareizajā direktorijā un dažreiz aizved jūs strupceļā, no kura nevarat atkāpties. Ja nezināt, ko darāt, ir viegli pazust vai veikt izmaiņas, kuras nevar mainīt, izņemot atinstalēšanu, pēc tam atkārtoti instalējiet lietotni (kas man bija jādara).
Ierakstu marķējuma neizdošanās risinājums var būt dot lietotājiem iespēju tos pārvietot pēc tam, kad lietotne ir pabeigusi snippingu. Protams, jūs varat vienkārši izmantot citu failu pārlūka lietotni, lai to izdarītu pats (es iesaku Astro).
Apakšējā līnija
Kad darbojas Cloud Music Sniper, tas nodrošina lielisku servisu. Es bez problēmām varēju atskaņot bezsaistes mūziku vietnē DoubleTwist, un mākslinieks, albums un cita informācija bija neskarta. Lietotne dziesmas nekādā veidā nemaina, izņemot, lai pievienotu šo informāciju, tāpēc jūs tos saņemat tādā pašā bitrātā, kādu atrodat pakalpojumā Google mūzika. Būtu jauki, ja tas pārnestu arī atskaņošanas sarakstus, taču tas ir mazsvarīgs jautājums.
Man arī patīk, ka izstrādātājs nepārtraukti pilnveido lietotni, lai to būtu vieglāk izmantot un saprast. Tas man dod cerību, ka turpmākie jauninājumi novērsīs iepriekš izklāstītās problēmas.
Ar nelielu darbu tas varētu būt visaugstākās klases lietotne, kas ir vērts par pieprasīto cenu 1,99 USD. Šobrīd es ieteiktu to tikai tad, ja tas būtu bez maksas.
Daži Android īpašnieki neiebilst pret papildu darbu, lai iegūtu to, ko viņi patiešām vēlas. Jums joprojām nevajadzētu. Tie, kuriem ir mazāk tehnisko iemaņu, būs neapmierināti (un pat dusmīgi, ja nokavēs atmaksas periodu) par lietotnes dīvainībām.
Pašlaik Cloud Music Sniper ir vienīgais risinājums lietotājiem, kuri vēlas, lai viņu Google mūzika būtu ierastajā atskaņotājā ar neskartiem ierakstu datiem. Es ceru, ka izstrādātājs strādā, lai padarītu to cienīgu par cenu 1,99 ASV dolāru vērtībā, vai drīzumā parādīsies labāka lietotne.
Mākoņmūzikas snaiperis - 1,99 ASV dolāri Android Market