Savāc šo zeltu un uzlabo savas sienas. Klanu sadursme ir viena no visveiksmīgākajām un populārākajām mobilo ierīču spēlēm pēdējo 18 mēnešu laikā, un tā ir pamatota. Tā ir ļoti atkarīga MMO reāllaika stratēģijas spēle, kuru izstrādājusi Supercell un kurā spēlē krietni vairāk nekā 100 miljoni spēlētāju visā pasaulē. Ja vēlaties uzlabot, ietaupiet zeltu un uzvariet cīņās, mums ir daži noderīgi padomi.
Clash vispirms tika izlaists operētājsistēmā iOS, pēc tam operētājsistēmā Android pagājušā gada beigās, un kopš tā laika tas ir bijis ļoti populārs. Pievienojiet starpplatformu atbalstu, nesen pievienotos Klanu karus un bezgalīgu daudzumu zelta vai eliksīra, ko nozagt no kaimiņu ciematiem, un jūs redzēsiet, kāpēc tas ir tik jautri. Padomājiet par vecās skolas MMO RTS spēlēm, taču vienkāršā, jautrā un ikdienišķā sistēmā, kas jau no paša sākuma ir izveidota mobilajām ierīcēm.
Runājot par Clash of Clans spēlēšanu, ir miljoniem spēlētāju ar mēnešu pieredzi. Neatkarīgi no tā, vai esat jauns, vai pat rātsnama 6. līmenis, ir daudz mazu noderīgu padomu un pat daži triki, kas palīdzēs jums pakāpties uz līderu tabulām, iegūt 3 zvaigžņu uzbrukumus un uzvarēt klanu sadursmē.
Pirmkārt, vispirms nesteidzieties ar savu rātsnamu. Katru reizi, kad jaunināt savu TH, jūs saņemat vairāk sienu, papildu aizstāvību vai aizskārumu un atverat vairāk lietu, kas ir jūsu rīcībā. Tajā pašā laikā jūs atvērsiet arī vairāk uzbrukumu un, vēl svarīgāk, mazāk laupījumu. Rātsnama 9. līmenis ir tas, kur notiek vislielākais laupījuma kritums, tāpēc vispirms uzlabojiet visu pārējo, vēlāk pateiksieties sev. Augstāks TH nozīmē mazāk zelta un eliksīra, ko saņemat uzbrukumu laikā, un vairāk zemāku rātsnama bāzu var nozagt, kamēr jums uzbrūk.
Tiem, kas ir jauni, Klanu sadursme ir saistīta ar zelta un eliksīra resursu uzkrāšanu (vai audzēšanu), spēcīgu karaspēka veidošanu un uzlabošanu ar šo naudu, vislabākās iespējamās aizsardzības sagatavošanu savam ciematam, pēc tam uzbrukumu jebkurai bāzei, ar kuru jūs domājat, ka varat rīkoties. . Tas ir Skotijas vecās skolas karš vispiemērotākajā veidā.
Spēlētāji var pārvietot ēkas, sienas, aizsardzības vienības un visas bāzes uz jebkuru izkārtojumu, ko viņi uzskata par piemērotu. Tas ir ārkārtīgi pielāgojams, un jūs varat iestatīt slazdus, lai sajauktu savus ienaidniekus. Tomēr, tāpat kā lielākajai daļai bezmaksas spēlējamo spēļu, jūs galu galā gaidīsit, kamēr karaspēks būs pabeigts, vai pavadīs dienas un dienas, gaidot, kamēr Javas vienības vai kanoni būs pabeigti būvēt un uzlabot. Galu galā tas attiecas uz trim lietām. Zelts, eliksīrs un dārgakmeņi. Dārgakmeņi, protams, maksā naudu, lai gan, lai sāktu spēli, jūs saņemat 200, taču izmantojiet tos taupīgi. Dārgakmeņi ir tas, ko jūs izmantojat, lai iegūtu vairāk zelta, kad jums nepietiek, vai paātrinātu ēkas, karaspēku vai burvestības.
Bāzes vai ciemati pastāvīgi iegūst zeltu un eliksīru, bet tajā pašā laikā citi spēlētāji vienmēr meklē bāzi, kas pilna ar laupījumu, ko viņi var nozagt, uzbrūkot Strēlniekiem vai Goblensam. Lai uzvarētu Klanu sadursmē, ir nepieciešama zināma domāšana, laiks un stratēģija, un mēs cenšamies jums nedaudz palīdzēt. Neliels sānu gals, vienmēr iztīriet kokus, sēnes, krūmus un akmeņus no savas bāzes. Viņi nopelnīs jums pieredzes punktus, un bieži zem tiem ir paslēpti 3-6 dārgakmeņi.
Sienas
Viens no svarīgākajiem Clash of Clans aspektiem ir tas, kā spēlētāji izmanto sienas. Jūs sāksit ar koka sienām, un, progresējot spēlē, šie dārgie pirkumi izrādās ārkārtīgi vērtīgi. Sienas var pasargāt jūsu javu no uzbrucējiem agrīnās stadijās, jūs varat noapaļot katru vienību, lai padarītu grūtu visu jūsu bāzi, un, protams, aizsargātu vērtīgo zelta un eliksīra krātuvi.
Sienu atjaunināšana ir dārga, taču tām arī nav vajadzīgs laiks. Tas ir tūlītējs jauninājums salīdzinājumā ar gaidīšanu, un tā būs viena no labākajām lietām, ko darāt. Ja man būtu jāsāk viss no sākuma, es pārliecinātos, ka pēc iespējas ātrāk atjaunoju sienas. Jūs nonāksiet līdz vietai, kur katrs ķieģelis maksā vairāk nekā 1 miljonu zelta vai eliksīra, bet jaunajiem spēlētājiem tas ir mēnešu attālumā.
Kā redzat manā attēlā iepriekš, manas sienas ir vērtīgas un aizsargā no dažādu lietu klāsta. Sienā ir caurumi, kas vērš uzbrucējus tur, kur es gribu, lai viņi dodas, salīdzinot ar tiem, kuri vienkārši uzbrūk pēc vēlēšanās. Un man ir visas manas svarīgās aizsardzības vienības, kā arī zelts un eliksīrs, kurus labi aizsargā aizsardzības līnija. Jūs vēlaties darīt kaut ko līdzīgu un darīt to pēc iespējas ātrāk. Neaizmirstiet atstāt pietiekami daudz vietas bumbām, milzu bumbām vai pavasara slazdiem, lai pārsteigtu ienaidnieku.
Jauni spēlētāji vēlēsies mūrēt javu, jo tas jau sākotnēji rada masveida zaudējumus, bet, progresējot, izmantojiet sienas stratēģiski savā labā un aizsargājiet visu svarīgo. Lieciet ienaidniekiem staigāt pa sienām un slazdos vai prom no jūsu zelta. Tas viss ir par stratēģiju.
Padoms: Daudzi jauni spēlētāji slēpj visus zelta un eliksīra krājumus savas bāzes centrā un aizsargā viņus ar katru aizsardzības vienību. Nelieciet visus trīs vai četrus vienā vietā, jo uzbrucēji steigsies uz šo teritoriju, izmantos dusmu burvestības un vienā mēģinājumā nozags visu jūsu laupījumu. Manējie ir izvietoti visos četros sava līmeņa stūros. Pat ja man nopietni uzbrūk, viņi reti saņem vairāk nekā divas no manām četrām krātuvēm un mazāk nekā pusi no mana laupījuma.
Aizsardzība un kodols
Vissvarīgākais aspekts, lai nesaņemtu 3 zvaigznes vai nezaudētu visu tumšo eliksīru vai zeltu, ir laba aizsardzība un pamats. Ar “kodolu” mēs saprotam pamatnes vidusdaļu ar vislielāko aizsardzību. Personīgi es centrā atstāju savu tumšo eliksīru, X-Bows, pretgaisa aizsardzību un trīs savus javus. Tomēr mans bāzes dizains bieži mainās, un es vienmēr izmēģinu jaunas lietas vai skatos atkārtojumus, lai atrastu un izlabotu vājās saites manā dizainā. Tas viss attiecas uz izmēģinājumiem un kļūdām, un atkal par stratēģiju.
Šķiet, ka ikvienam ir atšķirīgs ieteikums, atšķirīgs bāzes izkārtojums vai idejas par to, kas ir ideāls pamats. Lieta ir tāda, ka neviena bāze nav ideāla. Daži pasargās no noteiktiem uzbrukumiem, bet būs neaizsargāti pret citiem. Gaisa uzbrukumi un tie, kas reido ar visām cūkām, ir divi populāri uzbrukumi. Pret šiem uzbrukumiem palīdz pretgaisa aizsardzības centrēšana un divu lielu bumbu pievienošana tajā pašā vietā. Pretgaisa aizsardzība nogalinās pūķus un balonus, un divas milzu bumbas kopā (un uzlabojumi) vienā mēģinājumā iznīcinās visu Cūkas braucēju floti. Skatiet manu attēlu zemāk.
Jūs vēlaties, lai jūsu visspēcīgākā aizsardzība un vissvarīgākie resursi būtu aizsargāti pašā pamatā. Vai arī, ja jūs mēģināt iegūt daudz trofeju, ielieciet savu rātsnamu centrā un izklājiet visu pārējo.
Padoms: Es visu laiku atstāju savu rātsnamu brīvā dabā. Tas nekad nav aizsargāts. Tie, kas vēlas ātri iegūt trofejas, uzbrūk tikai tai, un tas man dod vairogu, lai citi nevarētu uzbrukt vairākas stundas pēc kārtas. Ja man vajag vairāk trofeju, es vienkārši pievienoju nedaudz aizstāvības vai ielieku to savā pamatsastāvā.
Ja jūs to vēl nezināt, jums nevar uzbrukt, kamēr esat tiešsaistē vai ja jums ir aktīvs vairogs. Daži pērk vairogus ar dārgakmeņiem, es gribētu vienkārši ļaut citiem paņemt manu TH (un trofejas) un dot man bezmaksas vairogu, lai man būtu laiks ietaupīt naudu un uzlabot savu ciematu.
Karaspēks un burvestības
Burvestības var būt nāvējošas un ir viens no svarīgākajiem uzbrukuma aspektiem. Jauniniet burvestības tādā pašā tempā kā sienas un aizsardzības vienības, jo tās ir ļoti noderīgas. Daži no Lightning šāvieniem var izņemt javu jūsu reidam vai notīrīt vienu pretgaisa aizsardzību un atbrīvot vietu savam masveida pūķa uzbrukumam.
Tomēr pēc dažiem jauninājumiem burvestības var maksāt vairāk nekā 30 000 eliksīra, kas nozīmē, ka, lai sasniegtu līdzsvaru, no uzbrukuma jums būs jāiegūst daudz. Izmantojiet tos tikai tad, kad nepieciešams, un uzlabojiet šīs dziedinošās burvestības, jo tās noderēs Klanu kariem.
Ar Clash Of Clans ir daudz karaspēka, un to kombinācijas ir neierobežotas. Es galvenokārt izmantoju Giants, Archers un dažus sienas nojaucējus, taču agrīnā stadijā mani ļoti modernizētie goblini un daži milži 90 sekundēs varēja iztīrīt visu zelta un eliksīra pamatni. Uzlabojiet visu vienādi, nevis sasteigiet uzbrukumu pret aizsardzību, jo tas būs labākais ilgtermiņā. Es redzu tik daudz bāzu, kurās nav nekas cits kā modernizēts karaspēks, un es atriebjos šos uzbrukumus un bieži nozogu divreiz vairāk nekā tas, ko viņi ieguva no manas bāzes. Jums jābūt vienmērīgam abās bumbas pusēs.
Noslēpums ir tāds, ka laba aizsardzība ir labs uzbrukums, un otrādi. Kāds neuzbruks jūsu aizsardzībai, ja jums ir zvaigžņu nodarījums ar ļoti modernizētiem karaspēkiem, un ja jums ir laba aizsardzība, kas rūpējas, uzbrūk jebkurai bāzei pēc vēlēšanās un tici, ka izturēsi atriebības uzbrukumu.
Padoms: Naktī es ielādēšu visas savas kazarmas ar visdārgākajiem karaspēkiem, kādi man ir pieejami. Tas iztukšos eliksīru vai tumšo eliksīru no jūsu krātuves, taču, ja nometnes ir pilnas, tās netiks uzceltas. Ja jums uzbrūk, šī nauda nav pieejama, un, pamostoties, vienkārši atceļiet visus šos karaspēkus un saņemat pilnu kompensāciju. Tas ir tāpat kā naudas slēpšana no ienaidnieka.
Klana pils
Kad jums būs pietiekami daudz naudas, lai uzceltu savu šķelto klana pili, dariet to pēc iespējas ātrāk. Agrīniem spēlētājiem tas ir izšķiroši. Jauniniet savu pili un pievienojieties klanam. Tādā veidā pieredzējušāki klanu biedri var ziedot karaspēku jūsu pilij, kas palīdzēs aizsargāties pret uzbrukumiem. Man patīk skatīties, kā mana 5. līmeņa burvji 10 sekunžu laikā sagrauj 15 milžus, kad kāds uzbrūk vienam no mūsu zemākā klana biedriem. Pils ir lieliski piemērota aizsardzībai, un tā var būt atšķirība starp uzvaru un zaudējumu uzbrukumā reidu laikā vai klanu karu laikā. Ziedojiet arī klana biedriem, tas palīdzēs ātrāk iegūt pieredzi un pakāpties uz augšu.
Tas viss teica: IZZĪMĒJIET PILI. Lielākā iesācēju kļūda, mēģinot iebrukt bāzē vai uzbrukt ciematam, ir tas, ka viņi neņem vērā Klana pili vai Varoņus. Izmantojiet vienu vai divus karaspēkus, lai pievilinātu pili, nogaliniet visus karaspēkus, pēc tam sāciet savu uzbrukumu. Pretējā gadījumā viņi sēdēs un nogalinās visus jūsu karaspēkus, pirms jūs pat saņemat 50%, un jūs tērēsit laiku, naudu un šo uzbrukumu.
Klanu karos tas ir ārkārtīgi svarīgi, taču vienmēr tiek piemērots viens un tas pats noteikums. Es izmantoju divus braucējus ar cūkām (ar vienu nepietiek, ja viņiem pilī ir vairāk nekā 20 karaspēks), un viņi lec sienām, pievilina pili, un viens strēlnieks stūrī ir tas, kur es tos izvelku un novedu. Tad turpiniet nomest visu manu armiju tīrīšanas pienākumu veikšanai.
Klana pilī ir arī klanu karos uzvarētais zelts, eliksīrs un tumšais eliksīrs, un dažreiz jūs varat uzvarēt vairāk nekā 1 miljonu no katra, tāpēc turpiniet uzlabot šo pili, cik vien iespējams.
Varoņi (King & Queen)
Varoņa izdevums ir nedaudz jauns Clash of Clans izdevums. Es ķēros pie Archer Queen un Barbarian King. Tie ir nāvējoši ieroči uzbrukumiem, un tie var glābt visu jūsu ciematu no uzbrukuma. Arī tos var izvilkt, tāpēc novietojiet tos stratēģiski, aiz sienām vai serdenī, lai aizsargātu visu jūsu pamatni.
Varoņu jaunināšana ir ārkārtīgi dārga, taču 5. līmenī viņi iegūst īpašu spēku, lai izsauktu papildu karaspēku un dziedinātu sevi. Karaliene arī uz mirkli kļūst neredzama, kas viņai var nozīmēt dzīvību un nāvi. Izmantojiet to savā labā, un, ja jūs debatējat par sava Valkryie vai Golem jaunināšanu, vispirms atjauniniet savu varoni. Tie kalpo vairākiem mērķiem un ir labāks ieguldījums ilgtermiņā.
Es redzu, ka daudzi uzbrucēji izmanto 5. līmeņa varoņu iespējas uzreiz brīdī, kad viņi tiek nomesti kaujas laukā. Tas ir atkritumi. Spēja izsauc papildu strēlniekus vai barbarus, dziedina jūsu karali vai karalieni, kā arī dod viņiem lielāku spēku īsam “dusmu burvestības” brīdim. Ideāli ir to saglabāt līdz brīdim, kad viņi ir gandrīz miruši vai atrodas tuvu ienaidniekam, lai ātri nojauktu mērķi. Netērējiet to ārpus vārtiem.
Slazdi
Slazdi, slazdi, slazdi. Ja slazdi, bumbas un slēptās Tesla ir izvietotas stratēģiski (un maskētas, lai sajauktu uzbrucējus), var sagraut uzbrukumu. Pavasara slazdi iznīcinās ienaidnieku karaspēku, bumbas padarīs viņus vājus, un lielās bumbas, kā minēts iepriekš, var iznīcināt veselu cūku paku.
Labi novietots pavasara slazds starp divām aizsardzības vienībām vienā piegājienā izvedīs trīs milžus, un man bieži ir vairāk nekā viens pēc kārtas, lai iznīcinātu visus ienākošo karaspēka viļņus. Arī slēptās Tesla ir ārkārtīgi svarīgas. Sākumā viņi ir vāji, bet pēc 6–7 jaunināšanas sekundēs var iznīcināt visus reidus. Ienaidnieks viņus neredz, kamēr nav par vēlu un viņi uzaug, tāpēc izmantojiet tos stratēģiski, un kaut kur tos nevar viegli atspraust.
Flipā man parasti ir daži goblini vai barbari, lai meklētu visus un visus slazdus, pirms sāku pilnu uzbrukumu. Tas neļauj jums pārsteigt, zaudēt pusi no savas armijas slazdu sienā, un jūs uzturat spēlē. Cūkas man šajā ziņā ir vismīļākās, taču tās maksā arī vairāk nekā goblins vai daži barbari.
Klanu kari
Jaunākais izdevums ir Clan Wars, kas piedāvā pilnīgi jaunu klanu sadursmi. Tas ir, ja 10 pret 10 vai 15 pret 15 (un tā tālāk) cīnās viens pret otru kā klans, viena vienība, nevis tikai viens pret vienu. Klanu kariem ir liela nozīme, nopelnot papildu naudu, tie neietekmē jūsu parasto bāzes izkārtojumu, skaidru naudu vai vairogu, un tas ir ārkārtīgi jautri.
Klanu kari ir vienkārši. Jums ir 24 stundas, lai sagatavotos, noformētu un izpētītu ienaidnieku, un vēl 24 stundas, lai sāktu divus uzbrukumus. Zelts un eliksīrs nav svarīgi, viss ir par 3 zvaigžņu iegūšanu un pretinieka iznīcināšanu. 50% saņem zvaigzni, Rātsnams - vēl vienu, un 100% piešķir trīs zvaigznes. Klans, kurš ieguvis visvairāk.
Lielākā daļa Klanu norādīs, cik bieži viņi karo, un pieprasīs, lai jūs piedalītos, pretējā gadījumā jūs no klana izdzīsit, tāpēc izvēlieties saprātīgi. Klanu kari palīdzēs jums kļūt par labāku uzbrucēju, iemācīs dažādus trikus un pavērs acis izcilam bāzes dizainam un daudz ko citu. Es reizēm izmantoju bāzes, kurām neizdodas uzbrukt, kā savējās, un tas atmaksājas.
Izmantojot Clan Wars, izmantojiet 24 stundu periodu, lai izpētītu savu ienaidnieku. Pārbaudiet, vai viņam ir labāka gaisa vai sauszemes aizsardzība, un uzbrūkiet, pamatojoties uz to. Uzbūvēja gaisa vienības, ja viņam ir vāja gaisa aizsardzība, un otrādi. Es uzbrūku vienā spēlētājā ar parasti vienādu slodzi un karaspēka skaitu, bet karos es katrai cīņai gatavoju īpašus karaspēkus. Katru reizi neejiet tikai ar to pašu iestatījumu un domāšanas veidu.
Izvēlieties savu ienaidnieku, izpētiet bāzi un meklējiet vietas milzu bumbām vai slazdiem, izdomājiet vienkāršāko veidu, kā izvilkt klana pili, un atbilstoši uzbūvēja karaspēku. Atkal es izmantošu divus cūkas, lai izvilktu pili, Archers, lai to izņemtu, pēc tam sākšu pilnu pieeju. Tas viss ir domāt uz priekšu, domāt, ko jūs darītu vai kur ievietot slazdus, izdomāt to un uzbrukt ar labāko karaspēku šim scenārijam. Katra bāze un karš ir atšķirīgi, tāpēc izturieties arī pret katru uzbrukumu atšķirīgi.
Padoms: Pat manā klanā man ir biedri, kuri vienā vietā iemet 15 burvjus vai 40 strēlniekus. Lūdzu, nedariet to. Viena vai divas javas čaulas un viena glīti novietota milzu bumba tos visus noslaucīs. Tas absolūti nogalinās jūsu uzbrukumu, un bieži vien rezultāts ir 40% uzbrukums un nulle zvaigžņu. Neesi tas puisis.
Pēdējās domas
Mēs varētu turpināt un turpināt par bāzes dizainu, uzbrukuma stratēģijām (GoWipe) un daudz ko citu, bet galu galā viss atkarīgs no jums, spēlētāja. Kā jūs vēlaties cīnīties, ko jūs vispirms vēlaties uzlabot, un, ja jūs vairāk esat uzbrucējs vai sēdējat un atriebties. Veidojiet spēcīgu bāzi, uzlabojiet visu bortu ar tādu pašu ātrumu, lai abas laukuma puses būtu līdzvērtīgas, un bieži ziedojiet. Nevienam nepatīk puisis, kurš vienmēr prasa karaspēku, bet nekad neziedo.
Tas bija tikai īss pārskats par dažām svarīgām lietām, ko esmu iemācījies, pārāk ilgi spēlējot Clash of Clans, taču sapratu, ka tas būtu noderīgi daudziem citiem sadursmju biedriem. Ir daudz informācijas par to, kas darbojas vislabāk, bāzes izkārtojumus un daudz ko citu, taču vienkārši izmēģiniet savas idejas un mācieties no izmēģinājumiem un kļūdām. Tas ir labākais veids.