Klanu sadursme decembra atjauninājums: parādās jauna informācija

Radīšanas Datums: 9 Maijs 2021
Atjaunināšanas Datums: 14 Maijs 2024
Anonim
NOOBS PLAY PUBG MOBILE LIVE FROM START

Drīzumā gaidāms plašs, spēles mainīgs atjauninājums populārajai mobilajai spēlei Clash of Clans. Pagājušās nedēļas laikā izstrādātāji Supercell ir izlaiduši mazus ķircinātājus un ielaistas virsotnes attiecībā uz gaidāmo. Tālāk ir sniegtas dažas galvenās jaunās detaļas, kas sagaidāms, un viss, kas Clashers jāzina.

Tie, kas sekoja līdzi oficiālajam Clash of Clans forumam, jau zina par daudzām izmaiņām, taču šopēcpusdien tika paziņotas vēl dažas izmaiņas. Rātsnams vairs nebūs snaiperis, vairogus būs grūtāk iegūt, bāzes kļūst lielākas, un tagad mums būs vēl 30 sekundes, lai pabeigtu uzbrukumus. Lasiet visu informāciju.

Šī mēneša sākumā izstrādātāji izlaida pirmo izmaiņu kopu un “ieskatīties”, atklājot dažus no nākamajiem, un mēs lēnām uzzināsim vairāk nākamajās 7–10 dienās. No tā, ko mēs dzirdam, decembra Clash of Clans atjauninājums nonāks aptuveni 7. decembrī. Lūk, kas jums jāzina.

Parasti Clash of Clans atjauninājumi tiek saņemti pēc 3-4 dienu ilga uzņēmuma ielūrēšanas vai ķircināšanas, kas tiek atklāti oficiālajā forumā vai Facebook. Tomēr šis atjauninājums ir tik apjomīgs atjauninājums, ko uzņēmums apstiprināja, ka būs divas nedēļas ilga skatīšanās, kas sākās pirmdien, 23. novembrī.

Tas nozīmē, ka pēc aptuveni divām nedēļām, aptuveni 7. decembrī, būs zināmas visas izmaiņas, paziņotas par jaunām funkcijām, un atjauninājums jāsāk ieviest aptuveni divu nedēļu teaser perioda beigās. Tas nozīmē, ka mēs šonedēļ uzzinājām.

Lasīt: Klanu sadursmes atjaunināšana vairo milzīgas izmaiņas vairogos

Milzīgas pārmaiņas ir vērojamas klanu sadursmē visā pasaulē. No 11. rātsnama lielāks kartes izmērs, 3. varonis, jauna aizsardzības ēka un daudz kas cits. Tad šonedēļ viņi atklāja, ka netiks izsniegti vairogi, lai iznīcinātu rātsnamus, kas ir milzīgas pārmaiņas. Tagad uzbrucējam jāizmanto vismaz 1/3 armijas un jāiegūst 30% zaudējumu, pirms lietotāji saņem vairogu. Tas atbrīvosies no “krāpšanās”, kad daudzi spēlētāji atstāj Rātsnamus iznīcināšanai, lai iegūtu vieglu un lētu vairogu, lai paslēptu savu zeltu un eliksīru no citiem uzbrucējiem. Tomēr tas ir tikai viens neliels pārmaiņu aspekts.

Šodien mēs uzzinājām, ka kartes izmērs ir pieaudzis par vairāk nekā 20%, dodot lietotājiem vairāk iespēju strādāt. Tad uzbrukuma laiks ir palielināts par 30 sekundēm gan parastajā sadursmē, gan klanu karā. Tas ir milzīgs. Ar spēcīgāku aizsardzību, trešajam varonim un jauninājumiem visiem lietotājiem būs nepieciešams vairāk laika, un tagad mums tas ir pieejams. Lūk, visa līdz šim paziņotā kopsavilkums.

• Tagad var iekļūt daudzspēlētāju mačos vai atriebībā, neietekmējot vairogu
  • Veicot vairāku spēlētāju vai atriebības uzbrukumu, kamēr tiek aizsargāts, tiek atskaitītas 3 stundas (uzbrūk, nezaudējot vairogu)
  • Papildu uzbrukumi tajā pašā vairogā atņem vairāk stundu (4, 5, 6, 8, 10, 12 stundas)
  • Vairogus var noraidīt manuāli (lai tīši aizstāvētos)

Ciemata apsardze:

• Ciema apsardze neļauj jums uzbrukt, kamēr vairogs ir nolaists
  • Ciema apsardzē var doties tiešsaistē, bezsaistē un uzbrukt bez soda (vairs stundas neatstājot ekrānu ieslēgtu)
  • Bezmaksas ciemata apsardze tiek aktivizēta, kad beidzas vairoga darbības laiks:
    • Titan I / Legend League: 3 stundas bez maksas Village Guard
    • Titan II līga: 2 stundas bez maksas Village Guard
    • Titan III līga: 1 stundu bezmaksas ciemata apsardze
    • [ATJAUNINĀTS] Čempionu līga (visi līmeņi): 30 minūtes bez maksas Village Guard
    • Master I līga un zemāk: 15 minūtes bez maksas Village Guard
  • Veikalā pieejama 2 stundu papildu ciemata apsardze 10 dārgakmeņiem, kamēr vairogs ir nolaists (23 stundu atdzišana)
  • Ciema apsardzi var atlaist manuāli (lai tīši aizstāvētos)

• Pēc aizsardzības ar aizsargu: Pilnīga PBT atiestatīšana
  • Pēc aizsardzības bez vairoga VAI 6 minūšu PBT kickout bez aizsardzības: PBT pagarināts (+15 minūtes līdz PBT, +15 minūtes Village Guard)
  • Pēc 2. aizsardzības pēc kārtas bez vairoga VAI 6 minūšu PBT kickout bez aizsardzības: PBT pagarināts (+15 minūtes līdz PBT, +15 minūtes Village Guard)
  • Pēc 3. aizsardzības pēc kārtas bez vairoga VAI 6 minūšu PBT kickout bez aizsardzības: Pilna PBT atiestatīšana + Bezmaksas ciemata apsardze, pamatojoties uz līgu
  • Pēc 3 stundām pēc kārtas bezsaistes laiks bez aizsardzības: Pilna PBT atiestatīšana (nav dota Village Guard)

Laupījums:

• Rātsnamā ir daudz vairāk laupījumu (pieejamā laupījuma daļa ir ar noliktavām)

Trofeju līdzsvarošana:

• Trofeju piedāvājumi no zemākiem spēlētājiem pieaug līdz ar līgas līmeni (no +1 minimuma pie bronzas līdz +6 minimālajam pie Titan 1 un Legend)
  • Trofeju piedāvājumi no augstākiem spēlētājiem samazinās līdz ar līgas līmeni (piem.no +56 pie bronzas līdz +48 pie Titāna 1 un leģendas)

[JAUNS] Citas izmaiņas:

• Visas slazdu siksnas izmaksas tiek ievērojami samazinātas (vidēji no visām slazdiem samazinās ~ 75% no siksnas)
  • X-Bow pārkraušanas izmaksas ir ievērojami samazinātas (~ 70% samazināšanas izmaksas visiem līmeņiem)
  • Laiks līdz brīdim, kad var tikt uzbrukts, kad esat bezsaistē, ir palielinājies no 1 minūtes līdz 5 minūtēm (lai palīdzētu gadījumiem, kad nejauši esat bezsaistē)

Tas ir daudz kas jāpieliek, un visas šīs izmaiņas ir daudzu spēlētāju sarūgtinājumu, ka Clash of Clans var kļūt pārāk sarežģīts un atņemt spēles vienkāršību. Patiesībā šīs izmaiņas ļauj vairāk stratēģiju, labākus uzbrukumus, vairāk pieejamu laupījumu, labākas armijas, jo lietotājiem būs laiks tos pagatavot bez uzbrukumiem visu laiku, un tiks piešķirta vairāk naudas. Nemaz nerunājot par vairāk laika uzbrukumu pabeigšanai. Mums ir 30 sekundes ilgāk nekā iepriekš, kas būs nepieciešami, lai dažos uzbrukumos iegūtu 100% un visas trīs zvaigznes.

Jā, lietotāji saņems vairāk uzbrukumu, nevis vienkārši zaudēs rātsnamu, taču tas nāk par labu visai sabiedrībai. Vairāk bāzes būs atvērtas un pieejamas uzbrukumam, neslēpsies aiz viegli sasniedzama vairoga. Slazdu atkārtota ieročošana maksā vairāk nekā par 70% mazāk, jo mums vairāk uzbruks, reidu laupījums ir pieaudzis, un labākā no atjauninājumiem vēl ir priekšā.

Kad mēs uzzinājām, ka vairogi pazūd, daudzi spēlētāji bija noraizējušies un satraukti, bet nākamie divi ielavīšanās paziņoja par jaunām izmaiņām, lai līdzsvarotu visu. Tad visu nākamo nedēļu Supercell nāks klajā ar vairākiem paziņojumiem, atklājot vairāk izmaiņu, papildināšanas funkciju, augstāku karaspēka modernizāciju un daudz ko citu, lai noapaļotu un pabeigtu šo atjauninājumu.

Izstrādātāji visiem ir atgādinājuši, ka jāgaida, kad tiks paziņots par visām ielūrēm un izmaiņām, un tiks pilnībā izprasta “plašākā aina”, kurai vajadzētu izmantot labāku spēli miljoniem un miljoniem aktīvo ikdienas spēlētāju. Iepriekš minētās izmaiņas var izklausīties radikālas un mulsinošas, taču spēlē viss būs ļoti viegli saprotams, un lietotāji atkal un atkal uzbruks kā vienmēr. Tikai ar vairāk laika, lai pagatavotu lielākas armijas, vairāk bāzes iespēju uzbrukt un vairāk naudas nopelnīt. Sekojiet līdzi sīkākai informācijai, un mēs to atjaunināsim, tiklīdz tiks sniegti papildu paziņojumi.

Ko jūs, puiši, domājat? Vai šīs izmaiņas ir aizraujošas un padara spēli labāku, vai arī pārāk mulsinošas un sagrauj Clash of Clans vienkāršību? Paziņojiet mums komentāru sadaļā zemāk.

Ja jum ir urface Book 2, jum ir nepieciešam labākai urface Book 2 piederum. Jū neaņemiet lielāko daļu no jūu jaudīgā Window 10 2-in-1 bez tiem.Vilabākai urface Book 2 piederum paplašina vai aizargā ie...

Šajā rokagrāmatā tik izkaidrot, kā atpējot vai atteiktie no T-Mobile jaunā funkcija „Binge-On”, ka ļauj lietotājiem katītie neierobežotu videoklipu avā mobilajā ierīcē, neizmantojot mēneša datu. Ta iz...