Lietotņu veikals piedāvā daudz kameru lietotņu iPhone un iPad, taču Blux Camera viegli konkurē ar dažām labākajām pieejamajām kameru lietotnēm, tostarp Camera + vai Camera Awesome, jo tas ļauj lietotājiem uzņemt gan augstas kvalitātes mākslinieciskus, gan populārus fotoattēlus ar filtri, kurus šodien cilvēkiem patīk izmantot ar savām kamerām.
Kas padara Blux kameru lielisku? Pirmkārt, interfeiss intuitīvi visu laiku piedāvā vienkāršas kameras funkcijas ekrānā. Ievērojiet zemāk redzamo ekrānuzņēmumu. Pārklājot kameru redzamā attēla augšpusē, lietotājs iegūst kameras viegli necaurspīdīgas vadības ierīces. Kameras slēdža poga, ko izmanto, lai faktiski uzņemtu attēlu, vienmēr atrodas pa kreisi. Divi slīdņi kontrolē tālummaiņas funkciju un attēla baltā balansa iestatījumu. Fotogrāfiju iesācējiem baltā balanss palīdz izlabot krāsas, jo baltas dīvainās apgaismojuma situācijās bieži kļūst zilas vai dzeltenas.
Apakšējā labajā stūrī lietotājs redzēs Blux kameras filtru iestatījumus. Vairāk par to vēlāk.
Augšējā kreisajā stūrī pamaniet mazo zilo ikonu. Tas iesaista funkciju P.E.A.R. Izstrādātājs apraksta PEAR šādi:
P.E.A.R. tehnoloģija nozīmē Fotogrāfiskās vides analīze un ieteikumi. Tas ietver fotografēšanas palīgu, lai analizētu jūsu vidi un sniegtu padomus katrā solī pretī satriecošām fotogrāfijām.
Pieskarieties tam, un tas griežas, zilā līnija slīd virs attēla, un pēc tam lietotne sāk rādīt informāciju par fotogrāfa vietu. Lai ģeogrāfiski atzīmētu fotoattēlu, tā izmanto atrašanās vietas pakalpojumus. Tajā atrodami arī laika apstākļu dati, kas varētu palīdzēt fotogrāfam pieņemt lēmumus par to, kā uzņemt ainu ārpus telpām.
Saskarne negriežas, kad lietotājs pagriež iPad vai iPhone. Tas liek lietotājam turēt to pareizajā virzienā, tāpēc lietotājs nejauši nenosedz kameras objektīvu ar pirkstu.
Ir vairāk funkciju nekā iepriekš uzskaitītās, kas paslēptas tieši ārpus ekrāna. Bīdiet no četrām malām, lai parādītu vairāk opciju un vadības ierīču.
Velciet uz leju ekrānā, lai parādītu iestatījumu lodziņu
Virziet uz leju galvenajā ekrānā, lai parādītu iepriekšminēto iestatījumu sešstūri. Velciet pa kreisi vai pa labi, lai pagrieztu starp sešām pusēm. Divi piedāvājuma iestatījumi un pārējie četri ietver mācību videoklipus, izstrādātāja kontaktinformāciju, saites, lai iegūtu citas lietotnes no izstrādātāja, un ekrānu, kurā ieteikt lietotni citiem.
Noteikti ieslēdziet funkciju Kratīt, lai atiestatītu, kas ir pēdējā augšējā ekrānā. Pēc noklusējuma tas ir ieslēgts, taču tas ļauj lietotājam kratīt iPad vai iPhone, lai atiestatītu visus iestatījumus uz noklusējumu.
Velciet no kreisās puses, un lietotājs saņem iepriekš redzamos attēla iestatījumus. Četri slīdņi no kreisās uz labo kontrolē:
- Piesātinājums - krāsas intensitāte
- Kontrasts - tumšās un gaišās atšķirības intensitāte
- Spilgtums - padara attēlu gaišāku vai tumšāku
- Hue - pārvietojas pa krāsu spektru no zila uz sarkanu
Velciet no labās uz kreiso pusi un iegūstiet filtrus un sižeta režīmu riteņus. Filtriem un sižeta režīmiem lietotājs var piekļūt arī no pogas galvenā ekrāna apakšējā labajā stūrī. Pieskarieties katram aplim uz riteņa vai pieskarieties pogai apakšējā labajā stūrī, lai redzētu ainas režīma vai filtra tiešraides priekšskatījumu. Filtru nosaukumi nāk no pilsētu nosaukumiem no visas pasaules. Skatiet paraugus zemāk un vairāk galerijā, kas atrodas ziņas beigās.
Viens no Blux filtriem
Vēl viens Blux filtra paraugs
Filtri piešķir attēliem unikālu krāsu un nokrāsu. Es dodu priekšroku šiem filtriem, nevis tiem, kas atrodas tādās lietotnēs kā Instagram vai Camera Awesome.
Kopā ar filtru riteni lietotnēs tiek parādīti ainas režīmi ar lietainu, saulainu, makro, HDR un citu.
Velciet uz augšu no apakšas, lai parādītu attēlus, kas jau uzņemti ar Blux Camera. Drīz tas izmantos iCloud, lai sinhronizētu iestatījumus un attēlus. Skatiet opciju lodziņā Iestatījumi.Atrodiet attēlu un pēc tam kopīgojiet to, izmantojot Twitter, Facebook, Tumblr, Flickr vai Picasa, pieskaroties papīra lidmašīnas pogai vai izdzēsiet tos ar atkritumu tvertni. Koplietošanas ekrāns ļauj lietotājam arī atzīmēt atrašanās vietu un nosūtīt to pa e-pastu. Lodziņš ļauj lietotājam sniegt fotoattēlam aprakstu.
Neliela ikona augšējā kreisajā stūrī ļauj lietotājam izvēlēties starp priekšējo un aizmugurējo kameru. Tas piedāvā arī divas citas fokusa funkcijas. Viens simulē horizontālās slīpuma nobīdes funkciju. Tas ir tāds uzlabots objektīvs, kas cilvēkiem un automašīnām, kas ņemti no augšas, izskatās kā rotaļlietas. Tiem, kas redzēja filmu Sociālais tīkls, filmas veidotāji filmēja apkalpes ainu, izmantojot slīpuma nobīdes objektīvu.
Blux kameras kadrs, kas uzņemts ar lauka dziļuma simulācijas filtru
Otrie fokusa iestatījumi simulē šauru lauka dziļumu, kur galvenais objekts paliek fokusā, bet fons izplūdis, piemēram, attēls virs mana dēla. Slīpuma nobīdes un lauka dziļuma rīkus ir grūti pielāgot, tāpēc, lai iemācītos tos izmantot, skatiet apmācību.
Blux Camera dara tik daudz un eleganti. Šis nopelnīja vietu manā iPhone un iPad sākuma ekrānā, aizstājot Camera + kā labāko kameras lietotni iOS. Iegūstiet to tikai par 0,99 USD par iPhone un iPad. Nē, tā nav universāla lietotne, taču 2 USD par abām lietotnēm nešķiet nežēlīgi. Katra lietotne vien ir tik daudz vērta.
Zemāk esošo attēlu galerijā atradīsit vairākus ar lietotni uzņemto kadru paraugus, kā arī ekrānuzņēmumus.