Saturs
Visiem patīk mūzika. Pateicoties tehnoloģiju attīstībai, ir vairāki veidi, kā ikvienam baudīt mūziku. Tas var arī padarīt lietas mulsinošas kādam, kurš spēlē ir jauns. Paturot to prātā, mēs runāsim par dažām labākajām Android ierīcēm pieejamajām mūzikas lietotnēm. Papildus lietotnēm, kas ļauj straumēt mūziku bez maksas, mēs apspriedīsim arī lietotnes, kas ļauj atskaņot lokāli saglabātu mūziku no viedtālruņa vai planšetdatora. Tāpēc, negaidot vairs, apskatīsim dažas no labākajām bezmaksas mūzikas lietotnēm Android ierīcēm.
Labākās bezmaksas mūzikas lietotnes Android ierīcēm
Jebkurā vietā varat piekļūt tūkstošiem ap sevi esošu AM un FM radiostaciju, kas iHeart Radio dod priekšrocības salīdzinājumā ar konkurentiem. Turklāt lietotne piedāvā sporta ziņas un ieskatus no dažādiem avotiem, tostarp ESPN Radio, Fox Sports Radio, FNTSY Sports Radio utt. Izstrādātāji piedāvā arī apmaksātu versiju, kas pazīstama kā iHeart Radio Plus un iHeart Radio All Access.
iHeart Radio ir bezmaksas lejupielāde Play veikalā un tiek atbalstīta ar reklāmām. Tomēr lietotnēs nav pirkumu.
Lejupielādējiet šeit: Google Play
3. Pandora
Pandora ir lietotne, kas 20 gadu biznesa vēsturē ir piedzīvojusi vairākas izmaiņas. Šodien lietotne ir pārveidota par straumēšanas modeli un piedāvā labāko mūziku, atskaņošanas sarakstus, radio, kā arī aplādes. Tas tiek uzskatīts par vienu no galvenajiem pretendentiem uz Spotify un Apple Music, kas šobrīd dominē straumēšanas biznesā.
Tomēr Pandora iepriekšminēto juggernauts klātbūtnē ir palikusi samērā neskaidra. Man personīgi patīk Pandora personalizēšana un pielāgoti atskaņošanas saraksti, ko tā var piedāvāt, pamatojoties uz jūsu klausīšanās vēsturi. Uzņēmums apgalvo, ka tam ir vairāk nekā 1400 aplādes, no kurām izvēlēties, tāpēc kolekcija nav tik plaša, kā jūs varētu atrast vietnē Spotify. Tomēr jums vajadzētu būt iespējai atrast populāras izrādes vietnē SiriusXM.
Kā jūs varētu sagaidīt, Pandora ir arī augstākās klases versija, kas nodrošina mūziku bez reklāmām un iespēju saglabāt mūziku ierīcē, lai klausītos bezsaistē. Par laimi, lielākā daļa Pandora funkciju ir pieejamas arī bezmaksas lietotājiem. Kas attiecas uz labāko bezmaksas mūzikas lietotni, šī lietotne noteikti atrodas augšā ar tādiem kā Spotify.
Lejupielādējiet šeit: Google Play
4. TuneIn
Šī ir lietotne, kas pēdējo pāris gadu laikā ir guvusi ievērību, pateicoties tās piedāvātajai daudzpusībai. TuneIn piedāvā bezmaksas mūziku un papildina to ar radio (AM / FM), aplādēm, ziņām, sportu utt. Moroever, radio funkcija ļauj klausīties mūziku un citu saturu no vairāk nekā 197 valstīm.
Tāpat kā ikvienā freemium lietotnē, ir stimuls maksāt par TuneIn Premium abonementu. Tādējādi lietotāji bez mūzikas stacijām varēs klausīties bezmaksas komerciālas ziņas no tādiem avotiem kā MSNBC, CNBC un Fox News Talk. Maksājošie klienti varēs arī reāllaikā klausīties NFL, MLB, NBA un NHL.
TuneIn ir pienācīga dziesmu bibliotēka, un pat ir izveidoti dīdžeju un īpašu viesu atskaņošanas saraksti, kas palīdzēs jums atklāt jaunu mūziku. Tā noteikti ir viena no labākajām mūzikas lietotnēm tur, kaut arī pats par sevi saprotams, ka tādu ir vairāk nekā viens.
Lejupielādējiet šeit: Google Play
5. Deezers
Sākotnēji Francijā tika palaists 2007. gadā, un Deezer darbojas jau kādu laiku. Pakalpojums tagad ir pieejams visā pasaulē, ieskaitot ASV. Android lietotne ir glīti izstrādāta un piedāvā dzīvotspējīgu aizstājēju plašam straumēšanas lietotņu klāstam, kas mūsdienās plūst tirgū. Izstrādātāji min, ka lietotnei ir vairāk nekā 56 miljoni dziesmu, ko piedāvāt, tāpēc Deezer nav kvalitatīva satura trūkuma.
Katalogs katru dienu tiek paplašināts, jo jaunas dziesmas nokļūst topos. Standarta sajaukšanas režīma pievienošana ļauj atklāt mūziku kā nekad agrāk. Ir vērts norādīt, ka Deezer ir saderīgs ar jūsu Amazon Echo (Alexa) vai Google Home ierīcēm, ļaujot mainīt dziesmas, izmantojot tikai balss komandu.
Deezer bezmaksas piedāvājums tiek atbalstīts ar reklāmām, lai gan izstrādātāji piedāvā arī apmaksātu versiju, lai iegūtu pilnu pieredzi. Tas ietver arī neierobežotu izlaišanu un piespiedu dziesmu sajaukšanu. Lietotne ir bez maksas lejupielādējama, un tajā ir pieejami pirkumi lietotnē.
Lejupielādējiet šeit: Google Play
6. Google Play mūzika
Šis ir mūzikas atskaņotājs, kas darbojas jau dažus gadus. Sākotnēji kā atsevišķs mūzikas atskaņotājs Android ierīcēs palaists, Google pirms pāris gadiem nolēma pāriet uz straumēšanas spēli, paziņojot, ka Play mūzika atbalstīs mūzikas straumēšanu. Play mūzika piedāvā diezgan plašu mūzikas kolekciju, un tā var sastādīt atskaņošanas sarakstus atkarībā no jūsu noskaņojuma, aktivitātes, desmitgades un dažādiem citiem faktoriem.
Vēl labāk ir fakts, ka Play mūzika ļauj glabāt līdz pat 50 000 vietējās kolekcijas dziesmu tieši mākonī. Tātad, ja jums ir kāds vecs personisks mūzikas ieraksts, tos var uzreiz bez maksas pārsūtīt uz Play mūziku. Play mūzika piedāvā arī tīmekļa atskaņotāju, lai jūs varētu klausīties iecienītās melodijas un atskaņošanas sarakstus no jebkuras vietas.
Pieminēšanas vērts ir arī lietotnes lietotāja interfeiss, kas ir mainījies ar katru Android atkārtojumu. Mēs ļoti iesakām izmēģināt šo lietotni, jo tā pēc noklusējuma var būt pieejama jūsu Android tālrunī. Ja nē, noteikti nospiediet zemāk esošo saiti. Klienti var izbaudīt arī Play mūzikas vadīklas savā Wear OS viedpulkstenī. Play mūzikā ir reklāmas, bet nav pirkumu lietotnē.
Lejupielādējiet šeit: Google Play
7. Šazams
Apspriežot labāko mūzikas lietotni Android, tajā ir iekļautas ne tikai straumēšanas lietotnes, bet arī tās, kas piedāvā atklāšanu. Shazam, iepriekš neatkarīgs uzņēmums, tagad pieder Apple, lai gan tā funkcijas ir pieejamas visās mobilajās platformās. Tas, kas padara Shazam par populāras mūzikas lietotni, ir tā spēja palīdzēt jums atrast mūziku, kas skan ap jums, un pat dziedāt ar to, pateicoties ērtajai tekstu cilnei.
Pēdējo gadu laikā lietotne ir saņēmusi arī sociālo aspektu, kas palīdz atklāt to, ko klausās citi cilvēki vai slavenības. Varat arī atrast mūzikas videoklipus savam ierakstam, kā arī citu informāciju. Lietotne piedāvā arī diagrammu, kas parāda dziesmas, kuras šobrīd ir populāras.
Katrai dziesmai, ko atklājat Shazam, būs arī ātra saite uz Apple Music, kas patiešām ir noderīga, ja esat abonents. Šo lietotni var lejupielādēt bez maksas, un tajā nav reklāmu vai pirkumu lietotnē.
Lejupielādējiet šeit: Google Play
8. SoundCloud
SoundCloud parādījās uz skatuves kā platforma neatkarīgu mākslinieku atklāšanai. Lai gan lietotne vairs nav tikai tā, tā piedāvā dažas lieliskas dziesmas no topošajiem māksliniekiem. Mūzikas augšupielāde uz SoundCloud ir diezgan vienkārša, kas padara to par vienu no labākajām mūzikas lietotnēm. Lietotne ir pievienojusi arī tādas funkcijas kā dziesmu ieteikumi, pamatojoties uz jūsu klausīšanās paradumiem, spēju izveidot savus atskaņošanas sarakstus utt.
SoundCloud ir arī izveidoti atskaņošanas saraksti, kas var palīdzēt jums atrast daudz jaunu dziesmu. Uzņēmums piedāvā divus abonementus - SoundCloud Go un SoundCloud Go + par attiecīgi 5,99 USD un 9,99 USD mēnesī. Atšķirība starp abonementiem ir tā, ka SoundCloud Go + piedāvā augstas kvalitātes audio, savukārt SoundCloud Go to nedara. Izstrādātāji arī min, ka šie abonementi palīdz finansiāli atbalstīt radītājus platformā.
SoundCloud ir bez maksas lejupielādējams Play veikalā, un tas tiek atbalstīts ar reklāmām. Tā kā lietotnē nav pirkumu, abonementi būs jāpērk tiešsaistē.
Lejupielādējiet šeit: Google Play
9. YouTube mūzika
YouTube mūzika šajā biznesā ir salīdzinoši jauna, un tā ir Google Play mūzikas atveseļošanās, lai gan abi turpina pastāvēt līdzās. Šīs lietotnes piedāvā gandrīz visu YouTube videoklipu, ko vēlaties audio formātā, labāko YouTube mūzikas daļu. Tas nemanāmi sajaucas ar noklusējuma YouTube lietotni Android ierīcēs, ļaujot nevainojami pārslēgties starp abiem.
Tā kā šī ir īpaša mūzikas straumēšanas lietotne, lietotāji saņems arī atskaņošanas sarakstus un mūzikas ieteikumus, pamatojoties uz viņu gaumi. Ja vēlaties klausīties populārākās dziesmas sev apkārt, jūs esat iekļāvis YouTube mūzikā. Tas tiek pastāvīgi atjaunināts ar jaunām funkcijām un ierakstiem, tāpēc, ja vēlaties, varat sagaidīt, ka šī kļūs par noklusējuma mūzikas lietotni.
YouTube mūzika ir bez maksas lejupielādējama Play veikalā, un tā tiek atbalstīta ar reklāmām. Lietotnē nav pirkumu.
Lejupielādējiet šeit: Google Play
10. Poweramp
Lejupielādējiet šeit: Google Play
11. Audiomack
Audiomack ir arī mūzikas straumēšanas lietotne, taču tā nav gluži tāda pati kā iepriekš apspriestās lietotnes. Ar to mēs domājam, ka mūzikas izvēle ir ierobežota ar dažiem žanriem, piemēram, Hip-Hop, Rap, R&B, EDM Afropop, Reggae mūziku un miksiem. Bet lietotāji var būt pārliecināti, ka viņiem būs brīva piekļuve visai mūzikai, kamēr viņi izmantos lietotni.
Vienīgais bezmaksas versijas izmantošanas trūkums ir tas, ka jums būs jāiztiek ar reklāmām, kas tik un tā ir lielākajā daļā bezmaksas mūzikas lietotņu. Labākais ir tas, ka, lai pārietu bez reklāmām, jums tikai jāmaksā 4,99 ASV dolāri mēnesī, kas ir neliela daļa no tā, ko jūs maksātu par citām premium straumēšanas lietotnēm. Turklāt Audiomack lietotāji var patstāvīgi izveidot neierobežotus atskaņošanas sarakstus papildus piekļuvei lietotnes izveidotajiem kurētajiem atskaņošanas sarakstiem.
Audiomack var bez maksas lejupielādēt Play veikalā, un tas tiek piegādāts kopā ar reklāmām un pirkumiem lietotnēs. Noteikti pārbaudiet to.
Lejupielādējiet šeit: Google Play
12. Amazon Music
Kaut arī Amazon Music darbojas kādu laiku, tā funkcionalitāte dažiem ir nedaudz mulsinoša. Mūzika šajā platformā ir bezmaksas Amazon Prime dalībniekiem, savukārt jūs varat piekļūt savam katalogam, ja esat abonējis Amazon Music Unlimited. Galvenā atšķirība starp Amazon Music un Music Unlimited ir dziesmu kolekcija, pēdējai piedāvājot līdz pat 50 miljoniem dziesmu.
Par laimi, Amazon ir arī bezmaksas izmēģinājums jauniem lietotājiem. Lietotne ir labi izstrādāta, un to var izmantot arī kopā ar Echo ierīci mājās. Līdzīgi kā jebkurš cits straumēšanas pakalpojums, arī Amazon Music var sniegt lieliskus ieteikumus par mūziku, kuru vajadzētu klausīties, pamatojoties uz jūsu vēlmēm.
Lietotni var lejupielādēt bez maksas, un tajā nav reklāmu un pirkumu lietotnē. Tas nozīmē, ka pirms lietotnes pakalpojumu izmantošanas jums būs jādodas uz Amaozn vietni un jāiegūst abonements vai bezmaksas izmēģinājums.
Lejupielādējiet šeit: Google Play
13. Apple Music
Apple ir dominējošais nosaukums mobilo sakaru nozarē, un uzņēmums pēdējos gados ir sazarojies mūzikas biznesā. Kopš Apple Music ieviešanas uzņēmums ir noslēdzis daudzus ekskluzīvus darījumus, ar kuriem konkurēt varēja tikai Spotify. Lai gan Apple abonentu ziņā joprojām ir aiz Spotify, nav šaubu, ka uzņēmums ātri panāk.
Apple Music par nelaimi nav reklāmas atbalstīta formāta, kas pamatā ļauj jums iegūt bezmaksas izmēģinājumu, ja vēl neesat to izdarījis. Apple par Apple Music iekasē 9,99 USD mēnesī, savukārt studenti saņem papildu atlaidi abonementiem. Šobrīd Apple studentiem ar Apple Music piedāvā bezmaksas Apple TV + abonementus, tāpēc noteikti ir vērts to pārbaudīt.
Tiem, kas nezina, Apple Music ir arī dziļa dziesmu integrācija ar Shazam. Tas nozīmē, ka pēc noklusējuma jūs varat saņemt reāllaika dziesmu tekstus sinhronizācijā ar audio, bez nepieciešamības izmantot citas lietotnes vai pakalpojumus. Lietotni var bez maksas lejupielādēt Play veikalā, un tajā nav reklāmu vai pirkumu lietotnē.
Lejupielādējiet šeit: Google Play
14. Musixmatch
Mēs visi esam domājuši, vai ir kāds ērts veids, kā papildināt mūsu mūziku ar reāllaika dziesmu tekstiem. Kaut arī tādas lietotnes kā Shazam šajā jomā lieliski strādā, Musixmatch sper soli tālāk, piedāvājot reāllaika tulkošanu svešvalodu dziesmām. Izmantojot lietotni, varat baudīt dziesmu tekstus, spēlējot tādos pakalpojumos kā Spotify, Youtube, Pandora, Apple Music, SoundCloud, Google Play mūzika utt.
Musixmatch piedāvā arī lielisku logrīku sākuma ekrānam, kas ļauj reāllaikā skatīt dziesmu tekstus tikai ar pieskārienu. Varat arī atklāt dziesmas, ierakstot tikai vienu pazīstamu tekstu rindiņu. Lietotāja saskarne ir diezgan gluda, un visas atbilstošās dziesmas varat atrast no īpaša saraksta.
Musixmatch piedāvā augstākās klases abonementu, kas ļauj saglabāt dziesmu dziesmas bezsaistē un pat noņemt reklāmas. Lietotne ir saderīga arī ar Wear OS viedpulksteņiem. Uzvarējis vairākas balvas, Musixmatch noteikti ir viena no labākajām mūzikas lietotnēm, ko jūs tur uzzināsiet. To var lejupielādēt bez maksas, un tas tiek piegādāts kopā ar reklāmām / pirkumiem lietotnēs.
Lejupielādējiet šeit: Google Play
15. Skaņu suns
Šī lietotne pievieno nedaudz papildu garšvielu jūsu mūzikas atklājumam, pievienojot arī vietu, kur atradāt šo dziesmu. Tas ir kaut kas, ko daudzi no mums vēlas mūzikas saskaņošanas lietotnē, un SoundHound to piedāvā. Tomēr lielākā daļa mūzikas atbilstības lietotņu šodien piedāvā sava veida atrašanās vietas datus, tāpēc tā vairs nav ekskluzīva funkcija.
Lietotne ir diezgan vienkārši lietojama. Pēc instalēšanas jums vienkārši jānospiež lielā oranžā poga, un SoundHound automātiski noteiks fonā atskaņoto dziesmu neatkarīgi no tā, vai tā atrodas jūsu automašīnā vai ārpus tās. Turklāt, ja esat Spotify lietotājs, dziesmas varat pievienot atskaņošanas sarakstam, izmantojot balsi un komandu. Varat arī izmantot balss komandas, lai piesaistītu dziesmas vārdus.
SoundHound var bez maksas lejupielādēt Play veikalā, un tam ir pievienotas reklāmas. Tomēr lietotnēs nav pirkumu. Jūs varat izbaudīt pieredzi bez reklāmām, jauninot uz SoundHound Infinity uzņēmuma vietnē.
Lejupielādējiet šeit: Google Play
16. Pi mūzikas atskaņotājs
Šis ir mazliet hibrīds mūzikas atskaņotājs, jo tas var ļaut jums vislabāk paveikt abas pasaules. Ar to mēs domājam, ka tas var ļaut atskaņot ierīces mapē saglabāto mūziku, vienlaikus ļaujot pārlūkot dziesmas vai mūzikas videoklipus no YouTube.Lietotāji savos atskaņošanas sarakstos var apvienot abas mūzikas formas, pievienojot YouTube videoklipus un lokāli saglabātus MP3 failus.
Lietotāja saskarne ir diezgan labi izstrādāta un ļauj piekļūt visām funkcijām no sākuma ekrāna. Lietotnei ir arī peldošs video atskaņotājs, kas ļauj turpināt mūzikas videoklipu skatīšanos, rakstot tekstu vai pārlūkojot vietni. Ja jums ir bažas par akumulatora slodzi, Pi mūzikas atskaņotājam ir arī akumulatora taupīšanas funkcija.
Šī ir freemium lietotne, kas nozīmē, ka lielāko daļu tās pakalpojumu varat izbaudīt bez maksas, taču jūs sastapsieties ar dažām reklāmām. Tomēr Pi mūzikas abonements nevar paslēpt reklāmas, kas tiek rādītas ar YouTube videoklipiem. Lietotnei ir pievienoti pirkumi lietotnē.
Lejupielādējiet šeit: Google Play
17. jetAudio HD mūzikas atskaņotājs
Šī ir mūzikas atskaņotāja lietotne, kas ir pazīstama ar iespēju atļaut pielāgošanas iespējas ar skaņas efektu spraudņiem. Lai gan dažiem spraudņiem ir nepieciešams maksājums, jetAudio saviem lietotājiem piedāvā arī veselīgu bezmaksas spraudņu izvēli. Mūzikas atskaņotājs ir arī ļoti pielāgojams, un tas ir priekšroka lielākajai daļai lietotāju. Ir vairāk nekā 32 ekvalaizera sākotnējie iestatījumi, lai sniegtu jums plašas iespējas.
Protams, izstrādātāji rezervē labākās iespējas klientiem, kas maksā, kas ir katras freemium lietotnes veids. Bet, ja Android viedtālrunim vai planšetdatoram meklējat mūzikas atskaņotāju bez frills, jetAudio darīs pilnīgi labu darbu.
jetAudio ir bezmaksas lejupielāde Google Play veikalā, taču tā tiek piegādāta kopā ar reklāmām un pirkumiem lietotnēs.
Lejupielādējiet šeit: Google Play
18. Pulsar mūzikas atskaņotājs
Šis ir daudzpusīgs mūzikas atskaņotājs, kas ir pieejams vairākās valodās un kopš tā nokļūšanas Play veikalā ir lejupielādējis miljoniem lejupielāžu. Tas ļauj atskaņot mūzikas failus, kas atrodas jūsu ierīcē, kas nozīmē, ka šeit nav straumēšanas iespēju. Tomēr lietotne to kompensē ar ērti lietojamo saskarni, kā arī ērto dziesmu tekstu funkciju. Varat arī manuāli pievienot dziesmu tekstu failiem pēc izvēles.
Pulsar var automātiski izveidot viedus atskaņošanas sarakstus, pamatojoties uz nesen pievienotajām dziesmām, kā arī uz visvairāk atskaņotajiem ierakstiem. Izmantojot Pulsar, varat arī pārlūkot last.fm, tāpēc tā kopumā ir diezgan pienācīga lietotne. To bez maksas varat lejupielādēt Play veikalā. Nav reklāmu vai pirkumu lietotnē.
Lejupielādējiet šeit: Google Play
19. MĒRĶIS
Šis mūzikas atskaņotājs nerada pārāk daudz izmaiņu, salīdzinot ar piedāvājumiem, par kuriem mēs runājām iepriekš, taču mēs to šeit pieminējām tikai krāšņās lietotāja saskarnes dēļ, ko tas piedāvā. Savai mūzikai varat pievienot savu bibliotēku, un straumēšanas pakalpojumi netiek atbalstīti. Ja jums ir audio, kuram nav albuma noformējuma, AIMP ļauj tos pievienot manuāli no ierīces vai izpētot internetu.
Lietotnei ir arī tādas funkcijas kā 29 joslu ekvalaizers un miega taimeris, kas palīdz ietaupīt viedtālruņa vai planšetdatora akumulatoru. AIMP var bez maksas lejupielādēt, un tajā nav reklāmu vai pirkumu lietotnēs.