Saturs
Sociālie mediji pēdējos gados ir gājuši garu ceļu. Šodien ir lietotnes, kas paredzētas gandrīz jebko, ieskaitot tādas kā WhatsApp, kas ļauj vienlaikus sazināties ar diviem vai vairāk cilvēkiem. Viena no šo tērzēšanas lietotņu iezīmēm ir tā, ka tās ļauj lielām grupām vienlaikus runāt un sarunāties. Šīs lietotnes, kas pazīstamas kā grupas ziņojumapmaiņa, pēc noklusējuma tās piedāvā bez maksas. Ņemot vērā nozares konkurences raksturu, ir vairākas lietotnes, kas veic līdzīgu funkciju.
Paturot to prātā, ir svarīgi izvēlēties labāko grupas tērzēšanas lietotni, kas piemērota jūsu gaumei. Ņemot vērā tajā esošo lietotņu pūli, var būt diezgan grūti nošķirt labās lietotnes no briesmīgajām. Tāpēc mēs jums palīdzēsim šeit, runājot par piecām labākajām lietotnēm, kas piedāvā grupas ziņojumapmaiņu. Ir skaidrs, ka jūs, iespējams, esat dzirdējuši par dažām no šīm lietotnēm, jo tās ir ārkārtīgi populāras visā pasaulē.
Apskatīsim dažas no šī gada labākajām grupas ziņojumapmaiņas lietotnēm.
Labākās grupas ziņojumapmaiņas lietotnes
1. WhatsApp
Viena no populārākajām lietotnēm un, iespējams, labākā grupas tērzēšanas lietotne WhatsApp Messenger ir bijusi pirmās izvēles tūlītējās ziņojumapmaiņas programma miljoniem lietotāju visā pasaulē. Tā starpplatformu raksturs ļauj dažādu mobilo operētājsistēmu lietotājiem apvienoties vienā lietotnē. Tā kā pirms dažiem gadiem to nopirka Facebook, WhatsApp ir strauji pieaudzis attiecībā uz tirgus daļu, lai gan tā pieaugums vienmēr bija redzams pirms iegādes. Grupas ziņojumapmaiņa šeit tiek piedāvāta pēc noklusējuma, un kontakti tiek sinhronizēti, izmantojot tālruņa numurus. Varat reģistrēties WhatsApp, vienkārši pieprasot vienreizēju paroli uz reģistrēto mobilā tālruņa numuru.
Pēc tam jūs visus lietotnes WhatsApp kontaktus atradīsit vienā sarakstā tieši lietotnē. Kontakti var jums tieši nosūtīt ziņojumus vai pievienot grupām. Grupas administrators var izlemt, kurš var sazināties un izlikt vai atcelt ierobežojumus šajā procesā. WhatsApp Messenger ir bezmaksas lejupielāde Google Play veikalā.
Lejupielādējiet to tūlīt: šeit
2. Telegramma
Vēl viena populāra tūlītējās ziņojumapmaiņas lietotne Telegram konkurē tieši ar tādiem WhatsApp lietotājiem kā Markethare. Lai gan tas ne tuvu nav tik labi pazīstams kā WhatsApp, telegramma ir bijusi jau ilgu laiku. Viena no lielākajām Telegram iezīmēm, kad tā pirmo reizi parādījās, bija fakts, ka visas platformas tērzēšanas sarunas bija pilnībā šifrētas, tas nozīmē, ka neviens nevar lasīt jūsu ziņojumus, pat telegramma. Šī funkcija kopš tā laika ir nonākusi gandrīz visās tūlītējās ziņojumapmaiņas lietotnēs, ieskaitot WhatsApp.
Telegram lietotāja saskarne ir nedaudz atšķirīga no WhatsApp, krāsu shēma ir tumšākajā pusē. Tas var būt trāpījums vai nokavējums ar klientiem, lai gan telegramma ļauj rediģēt vai mainīt tēmas atbilstoši jūsu vēlmēm. Grupas šeit var izveidot viegli, ļaujot ar viedtālruni vai datoru sarunāties ar gandrīz visu planētas cilvēku. Telegramma ir arī viena no nedaudzajām lietotnēm, kas nodrošina stabilu darbvirsmas lietotni. Atšķirībā no WhatsApp, Telegram var strādāt ar lietotājvārdu un paroli, neprasot tālruņa numuru, lai izveidotu savienojumu. Tas nozīmē, ka lietotni varat izmantot pat standarta planšetdatorā. Telegram ir bezmaksas lejupielāde Google Play veikalā.
Lejupielādējiet to tūlīt: šeit
3. Atslābums
Slack ir uzņēmuma lietotne, kuru uzņēmumi izmanto, lai pārvaldītu darbplūsmu un labāk sazinātos ar komandām. Tas nāk ar datu šifrēšanu, kas nozīmē, ka neviens, pat jūsu priekšnieks nevar lasīt jūsu ziņojumus, ja jūs izvēlaties nedalīties ar savu informāciju. Ņemot vērā lietotnes raksturu, tā ir vairāk piemērota atmosfērai darba vietā, nevis īpaši individuāliem lietotājiem.
Uzņēmumi var gūt lielu labumu no Slack, iespējojot noteiktas funkcijas, kuras citas lietotnes nenodrošina. Slack galvenokārt tiek izmantots datoros, un lietotne tiek bieži atjaunināta, veicot jebkādas izmaiņas un kļūdu labojumus. Mobilā lietotne ir diezgan pienācīga un sinhronizē ziņojumus ar darbvirsmas klientu, lai piedāvātu nepārtrauktību. Slack, iespējams, ir viena no nedaudzajām lietotnēm, kas tur izcēlās grupas ziņojumapmaiņas funkciju dēļ. Tiek atbalstīti individuālie konti, taču, lai atbloķētu visas funkcijas, biznesa kontiem būs jāmaksā par abonementu. Slack ir bezmaksas lejupielāde Google Play veikalā.
Pērciet to tūlīt: šeit
4. Google Hangouts
Šī lietotne, iespējams, ir populāra kā Google Talk pārstrādāta versija, kas ir viens no agrīnajiem tērzēšanas klientiem, kas vētraina internetu. Ar Hangouts palīdzību Google tomēr būtiski mainīja situāciju. Lietotāja saskarne ir mainīta, lietotnei tagad tiek izmantots pilnīgi zaļš lietotāja interfeiss. Tā kā tas tiek sinhronizēts ar jūsu Google kontu, varat izmantot Hangouts, lai sarunātos ar visiem, kam ir Gmail vai Google konts. Grupu izveide ir tikpat vienkārša, ļaujot vienlaikus sarunāties ar vairākiem kontaktiem.
Google Hangouts komplektācijā ietilpst arī tādas funkcijas kā balss zvani un videozvani, savukārt jūs varat tos izmantot arī standarta tālruņa vietā (izmantojot Hangouts Dialer). Tomēr, lai izmantotu šīs funkcijas, jums būs jāmaksā par abonementu. Individuālās un grupas tērzēšanas funkcijas šeit ir pieejamas bez maksas, tāpēc varat doties, tiklīdz atverat lietotni. Hangouts pēc noklusējuma ir pieejams gandrīz visos Android viedtālruņos vai planšetdatoros, taču, ja tā nav, noteikti paņemiet to no Play veikala.
Lejupielādējiet to tūlīt: šeit
5. GroupMe
Šī bezmaksas lietotne ir īpaši izstrādāta, lai palīdzētu grupu tērzēšanai. Tas nāk ar iespēju reģistrēties, izmantojot savu tālruņa numuru vai vienkārši e-pastu. Turklāt, ja kontaktpersona nav GroupMe, viņi var pievienoties sarunai, izmantojot īsziņu, nodrošinot, ka neviens netiek atstāts ārpus pļāpāšanas. GroupMe komplektācijā ietilpst arī tīmekļa klients vietnē groupme.com, tāpēc jums ir iespēja sarunāties ar draugiem un ģimeni, nekad nevajag tālruni.
Tā ir vienkārša lietotne un dara to, kas tai jādara. Tāpēc, ja jums ir nepieciešama grupas ziņojumapmaiņa, iesakām izmēģināt GroupMe. Lietotnei ir arī dažas ekskluzīvas emocijzīmes, kas jūsu tērzēšanai piešķir vairāk garšas.