Android Q: Kas ir jauns līdz šim

Autors: Randy Alexander
Radīšanas Datums: 27 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 17 Novembris 2024
Anonim
Kā Iztīrīt Atmiņu ANDROID Tālrunis
Video: Kā Iztīrīt Atmiņu ANDROID Tālrunis

Google nesen izlaida Android Q beta versiju, kura nākamā Android versija nāk vēlāk šajā gadā. Šajā rokasgrāmatā mēs pārrunāsim visu, kas zināms par Android Q, kas ir jauns līdz šim, kas mainīts Android Q beta 2 atjauninājumā, cik betas nāk un kādus Android ierīču īpašniekus var sagaidīt.


Pirms mēs sākam, ir svarīgi atzīmēt, ka tiešsaistē nesen noplūda daudz Android Q funkciju, taču tās nav iekļautas dažās pirmajās Android Q versijās. Tātad, mēs saglabāsim šo sarakstu, ko apstiprinās Google, nevis baumas.



Android Q izlaišanas datums & Betas

Pirmkārt, oficiālais Android Q izlaišanas datums līdz 2019. gada trešajam ceturksnim, iespējams, nav augusta beigās. Tas nozīmē, ka, sākot ar 13. martu, atsevišķiem lietotājiem, ierīcēm un izstrādātājiem kļuva pieejams agrākais izstrādātāja priekšskatījums “beta”. Otrs stabilāks variants ar vairāk funkcijām ieradās 3. aprīlī, un vēl sekos.

Tiem, kas nezina, Android P debitēja 2018. gada martā un vēlāk augustā tika izlaists kā Android 9 Pie. Līdzīga beta programma tika uzsākta arī 2016. un 2017. gadā Android 7.0 Nougat un Android 8.0 Oreo.




Android Q izlaišanas grafiks

Google jau ir apstiprinājusi, ka viņi atbrīvos sešus Android Q vai Android 10 likmes. Iepriekš redzams ir iepriekšējo gadu izlaišanas grafiks un grafiks. 5. beta versija tiks uzskatīta par “stabilu”, un, visticamāk, jūs vēlaties to gaidīt. Ja esat drosmīgs, izmēģiniet kādu no citām publikācijām tieši tagad.

Svarīgas Android Q saites

Ja esat attīstītājs, jūs vēlaties doties uz Android Q izstrādātāju lapu. Google publicēja arī pārskatu lapu, kurā redzamas visas sīkās ziņas. Tad neaizmirstiet iesniegt atsauksmes, lai palīdzētu uzlabot programmatūru virzībā uz priekšu.

Kas ir jauns pakalpojumā Android Q?

Tātad šeit ir lieta. Google tikko paziņoja par Android Q un ir tikai otrajā beta versijā. Būtībā viņi nerunā par jaunumiem. Ir dažas acīmredzamas izmaiņas, piemēram, uzlabota drošības un privātuma kontrole, atbalsts salokāmiem tālruņiem un dažas citas lietas, bet tas viss ir par visu.

Tās saglabā visas aizraujošās un jautrās jaunās funkcijas Google I / O Developer konferencē maijā. Un, kā mēs jau iepriekš teicām, dažas no aizraujošajām jaunajām Android Q funkcijām, piemēram, tumšais režīms un darbvirsmas režīms, kas noplūda šī gada sākumā, pilnībā trūkst. Būtībā šeit ir viss, kas ir jauns līdz šim, bet ziniet, ka ir daudz vairāk, un mēs atjaunināsim, kad uzzināsim vairāk, un Google atklāj jaunas funkcijas.


  • Uzlabota privātuma aizsardzība un kontrole - Google veica būtiskas izmaiņas Android Q, kas koncentrējas uz privātuma aizsardzību. Turklāt lietotājiem ir arī dziļāks līmenis pār privātuma kontroli, kas tika gaidīts. Meklējiet vairāk informācijas par to tuvākajā nākotnē.
  • Konfidencialitātes pārvaldnieks - Iestatījumos, kur visas lietotnes konfidencialitātes kontroles ir vienkāršotas vienā vienotā apgabalā, ir jauna izvēlne “Privacy Manager”.
  • Paplašināta atrašanās vietas kontrole -Līdzīgi kā jaunās privātuma kontroles un opcijas, Google lieto milzīgu jaunu pieeju atrašanās vietas kontrolei, atrašanās vietas datiem un lietotāju izsekošanai programmā Android Q.



Kā redzams, Android Q ierīcē īpašnieki var redzēt, kādas ierīces var piekļūt viņu atrašanās vietai.Turklāt jūs varat kontrolēt WiFi un Bluetooth atrašanās vietas skenēšanu, piešķirt vai atsaukt atļauju katrai lietotnei pa vienam vai pat piešķirt piekļuvi jūsu atrašanās vietai tikai tad, kad lietojumprogramma tiek izmantota.

  • Vairākuzdevumu burbuļi - Pagājušajā mēnesī Android Q mēs redzējām jaunus „Bubbles” ieteikumus un noplūdes, taču tie oficiāli ir otrajā beta versijā. Burbuļi ir mazi apļi, kas iet visur, peld virs citām lietojumprogrammām un palīdz jums daudzu uzdevumu veikšanai. Domājiet par Facebook Messenger “tērzēšanas galviņām”, kur var ātri atvērt vai samazināt sarunu, bet gan par visām lietotnēm. Mēs neesam pārliecināti, kā tas darbosies, bet tas ir aizraujoši. Cerams, ka tas būs ne tikai kurjera lietojumprogrammām.


Android Q Beta 2 Pievienots “Bubbles” multitasking

Tas nav noslēpums, ka “lielās tehnoloģijas”, piemēram, Google, Facebook un Apple, pēdējā laikā ir rūpīgi pārbaudījušas, cik daudz informācijas tā iegūst par saviem lietotājiem. Pēc tam, savukārt, kā šī informācija tiek izmantota reklāmām un tādām. Liela daļa no tā koncentrējas uz atrašanās vietas datiem, ierīču izsekošanu vai lietotāja uzskaiti. Rezultātā Android Q ir dažas stingras privātuma un atrašanās vietas kontroles, atšķirībā no jebkuras Android versijas, ko mēs jebkad esam redzējuši.

  • Atbalsts salokāmiem displejiem - Ar aizraujošiem jauniem tālruņiem, piemēram, Samsung Galaxy Fold, Huawei salokāmo tālruni, Moto RAZR un citiem, drīzumā Google izveido Android sistēmu, lai labāk strādātu ar ekrāniem, kas salocīti vai saliekt. Ja ierīcei ir saliekams vai novatorisks jauns dizains, Android Q pielāgosies formai, lai sniegtu lielisku pieredzi, un tajā ir iekļauta jauna, dalīta ekrāna multitasking sistēma. (Izstrādātāji var piekļūt salokāmai API beta 2 versijā)



  • Īsceļu kopīgošana programmā Android Q - Vēl viena lieta, ko mēs redzam, ir izmaiņas izvēlnē Android, kas iekļauta programmā Android Q. Google kopīgošanas īsceļus padara to ātrāku un vieglāku, kas ļauj lietotājiem tieši pāriet citā lietotnē, lai koplietotu saturu.
  • Iestatījumu paneļi - Android Q lietotņu izstrādātāji varēs parādīt galvenos sistēmas iestatījumus tieši savā lietotnē. Ieskaitot WiFi, Bluetooth, mobilos datus vai pat skaņas iestatījumus. Galvenais piemērs ir programma Ultimate Ears, kurai ir “iestatījumu panelis”, kurā lietotāji var nekavējoties piekļūt BT iestatījumiem, skaņas vadībai un vairāk, neatstājot lietojumprogrammu.



  • Savienojuma atļaujas, privātums un drošība
  • Tēmas vadība vai tumšais režīms - Mēs zinām, ka operētājsistēmai Android Q būs jauna veida tumšais režīms, bet rakšana notiek, izmantojot pilnveidotāju iespējas, un mēs redzam pilnu “tēmu kontroli”, kurā lietotāji var mainīt fontus, krāsas, akcentu fontus un krāsas, ikonu formas un vairāk. Ja Google piegādā kādu tēmas rīku ar Q, daudzi lietotāji būs ļoti laimīgi.
  • Paziņojuma asistents (beta 2) - Android Q beta 2 versijā mēs redzam jaunu „Notification Assistant”, un mums nav ne jausmas, ko tas dara. Tas nozīmē, ka manā Pixel 3 aprakstā ir diezgan biedējoša. Varbūt tas ļaus Google palīgam redzēt, lasīt un izmantot mūsu paziņojumus, lai labāk apkalpotu katru lietotāju. Kas zina?



  • Uzlabots salīdzinošais un interneta savienojums
  • WiFi veiktspējas režīms
  • Dinamiskie dziļuma formāti fotoattēliem
  • Jauni audio un video kodeki
  • Native MIDI API
  • Uzlabota Vulkan grafika, neironu tīkla API un daudz ko citu

Atkal, Google tikko izlaida pirmo Android Q beta 13. martā, un otrais beta ar dažiem kļūdu labojumiem 3. aprīlī, tāpēc viss joprojām ir diezgan jauns. Viņi koplieto tikai nelielu izvēli par to, kas ir jauns, un saglabājot visus labos priekšmetus šogad, kad viņi var veikt paziņojumus uz skatuves.

Pašlaik izskatās, ka Android Q pieliks lielas pūles, lai uzlabotu veiktspēju, akumulatora darbības laiku, drošību, privātumu, atrašanās vietas datus un daudz ko citu, kā arī acīmredzot padarītu programmatūru viedāku, ātrāku un labāku. Tad sagaidiet uzlabotas kameras vadīklas un programmatūru, labāku spēļu atbalstu un daudz vairāk nākamo nedēļu un mēnešu laikā.

Galīgās domas un kas tālāk?

Patlaban vienkārši atcerieties, ka šī ir otrā Google jaunās programmatūras, Android Q Beta 1 (un tagad Beta 2), versija, un maija sākumā mainīsies daudz vairāk, jo tie atbrīvos 3. un 4. beta versiju. Kad viņi to darīs, mēs atjaunināsim šo ziņu ar visu informāciju. Personīgi mēs iesakām gaidīt 4. beta versiju, pirms Android Q ievietojat savā personīgajā tālrunī, ko izmantojat katru dienu.

Plus, jūs varat sagaidīt, ka citi ražotāji, piemēram, Sony, OnePlus, Nokia, Oppo, Essential, Xiaomi un citi, pievienosies beta versijai un piedāvā Android Q arī izvēlētām ierīcēm.

Jebkurā gadījumā, tas ir mūsu ļoti agri apskatīt, kas ir nākamais Android, un mēs dalīsimies sīkāk, tiklīdz Google nolems tos kopīgot ar pasauli.

Laipni lūdzam mūu pecializētā problēmu novēršana ērija pirmajā daļā, ka attieca uz jautājumiem, ka aitīti ar lietotni amung Galaxy Note 2. Ja jum pieder ši klaikai modeli un roda problēma aitībā ar li...

5 labākie ROM priekš Pixel 3 XL

Charles Brown

Novembris 2024

Google Pixel 3 XL un tā programmatūra Pixel Experience nav neka pārteidzoš. Ta ir ātr, efektīv, vienmērīg un galvenokārt bez kaitinošām uzpūšanā programmām, kura ražotāji mēdz ieaiņot viedtālruņo. Ta ...

Interesants