Ikdienā ikviens kopē visus, tāpēc gan Android 8.0 Oreo, gan iOS 11 ir daudz aizraujošu funkciju. Septembrī Apple izlaida iOS 11, un tur ir daudz ko patīk. Paturot to prātā, šeit ir 5 iOS 11 funkcijas, kuras mēs vēlamies redzēt Android.
Google jaunākais Android 8.0 Oreo atjauninājums tika saņemts augustā, taču tas joprojām nav pieejams lielākajā daļā ierīču. Tā vietā lielākā daļa viedtālruņu un planšetdatoru darbojas ar Android 7.0 Nougat vai pat vecāku programmatūru. Tomēr tas nenozīmē, ka mums nav iOS skaudības, kad mēs gaidīsim atjauninājumus.
Lasīt: Android 8,0 Oreo vs Android Nougat: Kas jauns
Agrāk mēs esam sīki izstrādājuši 14 iemeslus, kāpēc Android joprojām pārspēj Apple iPhone, bet tas vienmēr var būt labāks. Google veica daudzas izmaiņas, lai uzlabotu Oreo, taču tās nav vienīgās ar labām idejām. Apple dara daudz taisnības, un šeit ir 5 no tiem, kas mums nebūtu prātā.
Ekrāna ierakstīšana Iebūvēts
Spēja uztvert un saglabāt visu ekrānā ir ārkārtīgi noderīga funkcija. Visas Android ierīces var veikt ekrānšāviņus, bet lielākā daļa no tām nevar ierakstīt ekrānā redzamos. Jā, mēs saprotam, ka tas nav jauns līdzeklis, un dažām ierīcēm, piemēram, Galaxy S8, ir ekrāna ierakstīšanas iespējas.
Faktiski visiem jaunajiem Samsung tālruņiem ir iepriekš instalēta lietotne, kas ļauj lietotājiem ierakstīt savu ekrānu. Ideāli piemērots spēlēm, ceļveži un daudz ko citu. Tomēr tā ir tikai lietotne, kas attiecas tikai uz Samsung Galaxy tālruņiem. Un, lai gan Google Play veikalā ir trešās puses lietotnes, kas to dara, Apple šo funkciju iOS 11 izveidoja.
Tas ir tikai braukt prom no vadības centra, un jūs varat arī viegli izslēgt mikrofonu. iPhone lietotāji var uzreiz pieskarties ekrāna ieraksta pogai, tad ir 3 sekunžu laika atskaite, kas dod jums laiku, lai nokļūtu ekrānā vai lietotnē, kuru vēlaties ierakstīt.
Dažām Android ierīcēm ir šī spēja, bet citām ir nepieciešama lietotne no Google Play veikala. Tomēr mēs atzinīgi vērtējam Google, lai integrētu šo tiesības Android 8.1 Oreo, lai ikviens varētu izbaudīt, kurš dara tālruni.
WiFi paroles koplietošana
Dažreiz tas ir mazās lietas. Mazās programmatūras izmaiņas un uzlabojumi, kas atvieglo dzīvi. Viens no tiem iOS 11 lietotājiem ir kaut kas, ko sauc par WiFi paroles koplietošanu. Tā vietā, lai piešķirtu saviem garajiem un grūti atceramajiem WiFi parolēm draugiem un ģimenei, iOS 11 ļauj jums uzreiz dalīties tajā.
Ja kāds apmeklē un jūs nevēlaties piešķirt savu paroli, lūdzu, liekiet viņiem ievietot iPhone pie sava iPhone vai Macbook. Jaunā WiFi koplietošanas funkcija darbojas tā burvībā aiz ainas un automātiski savienos tos ar jūsu WiFi. Protams, jūs saņemsiet pilnīgu kontroli pār to, un jūs redzēsiet paziņojumu par jūsu iPhone, kas saka „Share Password”, ko varat piešķirt vai noraidīt.
Kamēr šī persona ir jūsu kontaktpersonu sarakstā, viss notiek automātiski, kad piekrītat dalīties ar paroli. Tas ir ātri, viegli, droši un droši. Man nebūtu prātā, ka Android ierīcē ir kaut kas līdzīgs.
Braucot ar Apple Maps, nedariet traucējumus
Godīgi sakot, lielākā daļa no Apple Maps funkcijām vienkārši spēlē Google Maps panākumus. Tāpat kā joslu vadība un pagrieziena virzieni. Tomēr ir viena jauna funkcija, kas ir diezgan noderīga un droša. Apple iOS 11 programmā Maps pievienoja jaunu režīmu “Do-Not-Disturb”.
Do-Not-Disturb, braucot, klusē jebkuru skaņu, tostarp paziņojumus, un saglabā iPhone ekrānu. Ir pat neobligāts iMessage, kas brīdina par kontaktpersonām, kuras esat drošs vadītājs un pašlaik braucat. Būtībā ļaujot viņiem zināt, ka esat mazliet aizņemts un nevarat atbildēt.
Google Maps ir piepildīta ar noderīgām funkcijām, kas ir daudzas mīlestības, bet tas ir tas, ko mēs negribētu redzēt tālāk.
Android maksā ziņās
Mobilo maksājumu risinājumi šajās dienās pieaug. Mums ir Android Pay, Apple Pay, Samsung Pay un vairākas lietotnes, kas ļauj jums nosūtīt naudu draugiem un ģimenei, piemēram, Venmo.
IOS 11 Apple pievienoja iespēju izmantot Apple Pay tiesības iMessage. Nekavējoties nosūtiet draugus un ģimenes naudu. Ja draugs pieprasa, lai jūs to parādā $ 20, varat atbildēt ar maksājumu sekundēs. Miljoni izmanto Apple Pay, padarot to ātru un ērtu.
Jā, Android lietotāji var sūtīt un saņemt naudu ar Gmail, bet tas izmanto Google maku. Vēl viens Google dublēts pakalpojums. Nemaz nerunājot par Google, ir vairāk nekā viena ziņojumapmaiņas platforma, tāpēc mēs neesam pārliecināti par to, kurš maršruts viņiem būtu jāveic. Katrā ziņā mēs vēlamies redzēt Android Pay integrāciju ar izvēlētām Android ziņojumapmaiņas lietotnēm. Varbūt pat pievienot trešās puses lietotņu atbalstu.
Ir vērts atzīmēt, ka tas drīzumā iOS 11, Apple to vēl nav izlaidusi.
Vairāk paplašinātās realitātes (AR)
Liela daļa Apple iPhone 8, iPhone X un iOS 11 versiju ir paplašinātā realitāte. IPHONE X paziņojuma laikā uzņēmums uzrādīja dažus veiklus jaunus lietojumus. Mērķējiet savu iPhone kameru laukā MLB spēles laikā, lai iegūtu statistiku un informāciju. Vai arī spēlējiet dažas pārsteidzošas multiplayer spēles savā viesistabas kafijas galdā, piemēram, The Machines.
Svarīgi šeit ir Apple uzcelta ARKit tiesības iOS 11. Šī iemesla dēļ jums nav nepieciešama jaunākā iPhone, lai izbaudītu papildināto realitāti. Tas tikai darbojas, un drīzumā ir tonnas lietotņu.
Mēs zinām, ko domājat, Google paplašinātajā realitātē jau ir dziļi celi. Projekts Tango nav nekas jauns, un Google pat ir AR tālrunis ASUS ZenFone AR. Tomēr tā ir problēma pēc gadiem ilgi strādājot pie tā, ka par to vēl nav iespējams parādīt.
Jā, Google izlaida ARCore kā atbildi uz Apple ARKit, bet es nevaru palīdzēt, bet jūtos, ka Android atpaliek. Ja nē, tas drīz būs. Google ARCore ir solis pareizajā virzienā un nosaka daudzas problēmas vai ierobežojumus, bet mēs vēlamies redzēt vairāk.
Galīgās domas
Tie ir tikai daži no daudzajiem jaunajiem, kas parādās IOS 11 versijā. Mēs sagaidām arī turpmākus Android 8.0 Oreo uzlabojumus, kas notiks 4. oktobrī, kad Google debitēs savu jauno Pixel 2. Varbūt dažas no šīm funkcijām tiks iekļautas Android 8.1.
Kā jau iepriekš teicām, ir ļoti daudz mīlestības par Android Oreo, bet ir arī daudz jaunu veikalu ar iOS 11. Katra jaunā programmatūra atbrīvo abas puses, viena otru kopējot, un tas ir labi. Galu galā inovācijas un konkurence mums dod labumu, visvairāk gala lietotājiem.