10 Apple Watch iestatījumi, lai mainītu

Autors: Lewis Jackson
Radīšanas Datums: 13 Maijs 2021
Atjaunināšanas Datums: 17 Novembris 2024
Anonim
New Apple Watch: 9 settings to change now
Video: New Apple Watch: 9 settings to change now

Saturs

Ja vēlaties uzlabot Apple viedpulksteņa lietotāja pieredzi, šeit ir jāmaina 10 Apple Watch iestatījumi.

Lai gan Apple Watch ir pieejams jau vairāk nekā sešus mēnešus, tā joprojām ir ļoti jauna ierīce, ko daudzi patērētāji joprojām pērk, un Ziemassvētku laikā ap stūri mēs nebūtu pārsteigti, ja sākumā redzētu jaunus Apple Watch īpašniekus jauno gadu.

Turklāt Apple Watch nesen nesen saņēma savu pirmo lielāko programmatūras atjauninājumu watchOS 2 formā, kas ietvēra dažus kļūdu labojumus, veiktspējas uzlabojumus un dažas jaunas funkcijas.

Neatkarīgi no tā, vai esat jauns Apple Watch īpašnieks vai agri adoptētājs, nekad nav par vēlu mainīt dažus iestatījumus un pielāgot dažas lietas, lai uzlabotu jūsu pieredzi. Lai gan tas ir tikai viedpulkstenis, varat spēlēt daudz dažādu iestatījumu, ar kuriem jūs, iespējams, neesat tik daudz izpētījis.

Kaut arī, iespējams, pēdējo sešu mēnešu laikā Apple Watch esat lietojis lieliski, iespējams, ir daži iestatījumi, kurus esat ignorējis. Šeit ir 10 Apple Watch iestatījumi, kurus tagad mainīt.


Paziņojumi

Pēc noklusējuma jūsu Apple Watch brīdinās jūs par katru paziņojumu zem saules, taču jūs varat pielāgot, kuras lietotnes jums sūta paziņojumus un kuras ne.

IPhone tālrunī Apple Watch pieskarieties vienumam Paziņojumi un ritiniet uz leju līdz Apple Watch instalēto lietotņu sarakstam. Blakus katram būs pārslēgšanas slēdzis.

Šeit jūs varat izslēgt Apple Watch paziņojumus jebkurai no šīm lietotnēm, ja nevēlaties saņemt paziņojumus uz rokas no šīs konkrētās lietotnes. Varat arī ritināt dublēt un pielāgot akciju lietotņu paziņojumus.

Paaugstiniet plaukstas locītavas iestatījumus

Jūsu Apple Watch ir atdzist funkcija, kurā tas automātiski ieslēdz ekrānu, kad paceļat plaukstu, kas ir noderīgi un viss, taču jūs varat pielāgot to, kas parādās, kad to darāt.


Izmantojot Apple Watch lietotni savā iPhone tālrunī, jūs varat izvēlēties, vai Apple Watch katru reizi, kad paceļat plaukstas locītavu, rāda pulksteņa seju, vai arī varat to parādīt pēdējai darbībai vai lietotnei, kurā esat bijis.

Lai to pielāgotu, atveriet lietotni Apple Watch un pēc tam pārejiet uz Vispārīgi> Modināšanas ekrāns. Sadaļā ar nosaukumu Uz plaukstas pacelšanas, atlasiet vai nu Atsākt pēdējo darbību vai Rādīt pulksteņa seju. Atcerieties, ka, ja neizvēlaties Atsākt pēdējo darbību, jebkura lietotne, kuru esat atvēris, tiks aizvērta, kad ekrāns izslēgsies.

Skatieni

Apple Watch skatiem var piekļūt, pavelkot uz augšu ekrānā, kad skatāties pulksteņa seju, un jūs varat kontrolēt, kuri skatieni tiek rādīti vai nē. Būtībā tās ir mini lietotnes, kurās varat ātri piekļūt.


Iet uz Apple Watch lietotni un atlasiet Skatieni. Augšējā labajā stūrī pieskarieties Rediģēt, un pēc tam varat vilkt un nomest skatienus, kurus vēlaties iekļaut vai neiekļaut.

Kuriem skatieniem vēlaties ātri piekļūt, atkarīgs tikai no jums, taču man patīk ātri piekļūt skatiem Akumulators, Darbības un Iestatījumi.

Skatīties seju

Iespējams, ka viens no pirmajiem iestatījumiem, kuru vēlaties mainīt, ir pulksteņa sejas izskats, jo līdz šim tā ir galvenā Apple Watch pievilcība, un tas ir tas, ko jūs skatīsities visvairāk.

Varat izvēlēties no Apple noklusējuma pulksteņa sejām vai izveidot savu pielāgoto pulksteņa seju no dažādām Apple piedāvātajām iespējām. Vienkārši vienkārši spēcīgi nospiediet Apple Watch ekrānu, lai parādītu iespēju vilkt pa dažādām pulksteņa sejām.

Jums būs jāizvēlas apmēram divpadsmit akciju pulksteņu sejas, bet jūs varat ritināt līdz galam pa labi, lai pievienotu jaunu pielāgojamu pulksteņa seju.

Lietotnes izkārtojums

Noklikšķinot uz Digital Crown, varat piekļūt visām lietotnēm, kas instalētas jūsu Apple Watch, bet, ja vēlaties pielāgot šo lietotņu izkārtojumu, varat to izdarīt, izmantojot savu iPhone.

Apple Watch lietotnē atlasiet App Layout un redzēsit, kā jūsu lietotnes pašlaik ir izvietotas jūsu Apple Watch, taču, pieskaroties un turot kādu lietotni, varat to vilkt uz jebkuru ekrāna vietu un pielāgot lietotņu izvietojumu .

Es labprāt vēlētos tikai pamata lietotnes izkārtojumu, piemēram, iPhone, taču, tikko apvienojot šādi, jums vienkārši jāpieskata tas, kas jums ir, un jūsu lietotņu reorganizācija ir lielisks veids, kā to panākt.

Ievērojams haptisks

Jūs varat pielāgot, cik spēcīga ir jūsu Apple Watch vibrācija, taču, ja esat to pagriezis līdz galam un tomēr vēlaties, lai tā būtu nedaudz jaudīgāka, varētu būt laba ideja iespējot Prominent Haptic.

Izcilais Haptic tiek tirgots kā brīdinājums pirms faktiskā brīdinājuma atnākšanas, piemēram, dodot jums galvu uz augšu, bet tas vienkārši pievieno nedaudz vairāk vibrācijas jūsu Apple Watch brīdinājumiem, ja kaut kas.

Pieskaroties, Apple Watch lietotnē varat iespējot Prominent Haptic Skaņas un Haptika un nodrošinot Ievērojams haptisks.

Klusuma režīms

Kamēr atrodaties tajā pašā Apple Watch lietotnes sadaļā, dodieties uz priekšu un iespējojiet klusuma režīmu, kas izslēgs visus skaņas signālus jūsu Apple Watch.

Pieņemsim, ka, ja jūsu Apple Watch ir iespējota vibrācija, jums nav nepieciešams skaļš un kaitinošs brīdinājums, tāpēc jums vienkārši ir ieteicams izslēgt skaņas pulkstenī uz visiem laikiem.

Lai atspējotu skaņas, dodieties uz Skaņas un Haptika un iespējojiet Klusuma režīms.

Neuztraucieties, tomēr jūs katru reizi saņemsit paziņojumus ar haptisku pieskārienu uz plaukstas locītavas.

Automātiska lietotnes instalēšana

Instalējot jaunas lietotnes savā iPhone tālrunī, Apple Watch var automātiski instalēt lietotnes Apple Watch versiju, taču, ja nevēlaties, lai tas notiktu, varat to atspējot.

Apple Watch lietotnē dodieties uz Vispārīgi> Lietotņu instalēšana un atspējot Automātiska lietotņu instalēšana. Turpmāk visas instalētās jaunās iPhone lietotnes netiks automātiski instalētas jūsu Apple Watch.

Pašreizējām lietotnēm, kas agrāk tika instalētas automātiski, atgriezieties Apple Watch lietotnes galvenajā lapā un ritiniet uz leju līdz lietotnei, kuru vēlaties atinstalēt. Pieskarieties tam un pēc tam atspējojiet Rādīt lietotni Apple Watch.

Piekļuves kods

Ja vēl neesat iespējojis piekļuves kodu savā Apple Watch, jūs zaudējat papildu privātuma un drošības slāni.

Ja piekļuves kods ir jūsu Apple Watch pulkstenī, tas nav tik neērti, kā jūs domājat, jo jums tas jāievada tikai vienreiz, kad valkājat pulksteni. Turklāt, ja vēlaties izmantot Apple Pay, jums ir jāiespējo piekļuves kods.

Lai pievienotu piekļuves kodu, atveriet lietotni Apple Watch un atlasiet Piekļuves kods. No turienes pieskarieties Ieslēdziet piekļuves kodu virsotnē. Pēc tam veiciet darbības, lai viedpulkstenī iespējotu piekļuves kodu.

Stenda atgādinājumi

Tas varētu būt pretrunīgi vērtēts lēmums, un ir daži lietotāji, kuriem patiešām patīk saņemt šos paziņojumus, taču viens iestatījums, kuru es mainīju, izslēdza Stand atgādinājumus.

Lai tos izslēgtu, atlasiet Darbība Apple Watch lietotnē un pēc tam pieskarieties pārslēgšanas slēdzim blakus Stenda atgādinājumi lai tos izslēgtu.

Būtībā jūsu Apple Watch var jums atgādināt katru stundu stāvēt un pārvietoties, lai jūs sēdētu ilgu laiku. Tomēr es uzskatu, ka paziņojumi ir vairāk kaitinoši nekā noderīgi.

Es tik un tā lielāko dienas daļu stāvu, izmantojot stāvošu galdu, tāpēc es noteikti daudz stāvu, kā tas ir, un tad, kad vakaros noslēdzos ar filmu, es saņemšu atgādinājumu par savu Apple Watch, lai tas stāvētu. kaitina vairāk par visu.

63 aizraujošas lietas, ko varat darīt, izmantojot Apple Watch

Atbildiet uz zvaniem, izmantojot Apple Watch

>1 / 64

Jūs varat atbildēt uz zvanu savā Apple Watch, izmantojot to kā nelielu Bluetooth skaļruni. Jūs vēlaties to izmantot tikai īsākiem zvaniem, jo ​​audio kvalitāte nav tik laba kā tad, kad savā iPhone runājat ar skaļruni.

Apple Watch ļauj atbildēt uz zvaniem tikai ar skaļruņa palīdzību, tāpēc nevēlaties to izmantot visu laiku. Tas ir ļoti ērti, ja strādājat pie projekta vai esat aizņemts ar savām rokām. Noteikti apzinieties, kur veicat zvanus. Ja jūs nerunātu ar skaļruni, jums nevajadzētu runāt ar Apple Watch.

Ja iegādājaties jauno Apple Watch ar LTE, jūs pat varat zvanīt uz Apple Watch bez jūsu iPhone. Tas prasa pulksteni pievienot plānam par 10 ASV dolāriem mēnesī. Apple Watch nevar atbildēt uz FaceTime videozvanu.

>1 / 64

iOS 8.2 funkcijas: Kas jauns iOS 8.2

Randy Alexander

Novembris 2024

Meklējot jaunumu operētājitēmā iO 8.2, ākumā var būt redzama tikai daža izmaiņa, taču šajā atjauninājumā ir palēpti daudzi jauninājumi, ka padara to ļoti intereantu pat tad, ja neplānojat uzreiz iegād...

amung diviem jaunajiem viedtālruņiem trūkt vairāku Galaxy 5 funkciju. Daži lietotāji ir arūgtināti, ka nav ūdenizturīga Galaxy 6 vai Galaxy 6, ka ir nolēgt akumulator un nav Micro D karte lota. Kaut a...

Interesants