Kā novērst sliktu iPhone 7 akumulatora darbības laiku

Autors: Robert Simon
Radīšanas Datums: 17 Jūnijs 2021
Atjaunināšanas Datums: 16 Novembris 2024
Anonim
40 noderīgi auto produkti no Aliexpress, kas jums ir noderīgi
Video: 40 noderīgi auto produkti no Aliexpress, kas jums ir noderīgi

Saturs

iPhone 7 akumulatora darbības laiks turpina parādīties, un šodien mēs vēlamies jums parādīt, kā tos novērst.

IPhone 7 un iPhone 7 Plus ir lieliskas ierīces, taču tās nebūt nav ideālas. Mēs turpinām dzirdēt par dažādām problēmām, kas skar abus flagmaņus, virzoties uz 2020. gadu.

Pašreizējā problēmu sarakstā ir bojāts Wi-Fi, problēmas ar dažādām pirmās un trešās puses lietotnēm, pārrautais Bluetooth un nenormāla akumulatora izlāde.

iPhone 7 un iPhone 7 Plus akumulatora darbības laiks dažādiem cilvēkiem būs atšķirīgs, taču, ja esat pārliecināts, ka jūsu ierīce iztukšojas ātrāk nekā parasti, ieteicams rīkoties.

Kaut arī jūsu pirmais instinkts varētu būt doties uz vietējo Apple Store, lai veiktu diagnostikas testus, jūs, iespējams, varēsit novērst savu slikto iPhone 7 akumulatora darbības laiku no mājām.

Ir vairāki potenciālie labojumi, un šodien mēs vēlamies izmantot dažus padomus un labojumus, kas mums un citiem pagātnē ir bijuši labi.

Restartējiet savu iPhone 7

Vienkārša restartēšana var uzlabot tālruņa akumulatora darbības laiku.


Ja kādu laiku neesat izslēdzis savu iPhone 7, mēģiniet to restartēt. Šis labojums mums un citiem ir darbojies agrāk, un tas prasīs tikai aptuveni minūti.

Pagaidiet dažas dienas

Ja jūs tikko atvērāt savu iPhone 7 vai iPhone 7 Plus vai nesen instalējāt jaunu iOS atjauninājumu un sākat pamanīt dīvainu akumulatora izlādi, neuztraucieties. Tas ir normāli, un ierīces iestatīšana var ilgt dažas dienas.

Ja jūsu iPhone 7 vai iPhone 7 Plus pēc divām dienām joprojām ir nenormāla akumulatora izlāde, ir pienācis laiks rakt mazliet tālāk.

Izmantojiet mazjaudas režīmu

Jūsu iPhone 7 ir aprīkots ar funkciju, kuras nosaukums ir Zema enerģijas patēriņa režīms, un tas ļaus jums pagarināt pēdējos 10–20% no jūsu iPhone 7 akumulatora darbības laika, nenogalinot galvenos pakalpojumus. Ja rodas nenormāla izlāde vai vēlaties vienkārši ietaupīt akumulatora darbības laiku, sāciet izmantot šo funkciju.

Ja jūsu iPhone iegremdē 10-20% akumulatora atzīmi, jums vajadzētu saņemt uzvedni, kurā tiek jautāts, vai vēlaties to ieslēgt.


Varat arī manuāli to ieslēgt iPhone 7 iestatījumos, ja domājat, ka pirms tam tas ir nepieciešams. Dodieties uz Iestatījumi, pieskarieties Akumulators un ieslēdziet Zema enerģijas patēriņa režīmu.

Ja izmantojat operētājsistēmu iOS 12, vadības centram varat pievienot zemas enerģijas režīmu. Dodieties uz Iestatījumi, pieskarieties Vadības centrs, pieskarieties Pielāgot vadīklas un pieskarieties zaļajai pluszīmes zīmei blakus Zema enerģijas režīms.

Izmantojiet lidmašīnas režīmu, ja jums ir slikta apkalpošana

Kad atrodaties sliktā servisa zonā, jūsu iPhone 7 būs ārkārtīgi grūti noņemt signālu. Tas var iznīcināt ierīces akumulatoru. Lai to kompensētu, varat veikt dažas darbības.

Ja jums viss ir kārtībā ar visu savu pakalpojumu iznīcināšanu, ieteicams pārslēgties uz lidmašīnas režīmu. Lidmašīnas režīms iznīcina visus jūsu savienojumus, un tas palīdzēs jums ietaupīt akumulatoru, kad sākat pamanīt milzīgu kritumu.


Lai ieslēgtu lidmašīnas režīmu, varat doties tieši savos iestatījumos. Tas atrodas tieši augšpusē. Tam var piekļūt arī no vadības centra. Lai piekļūtu vadības centram, velciet uz augšu no sava iPhone 7 vai iPhone 7 Plus apakšas.

Atstājiet lidmašīnas režīmu, kad atstājat slikto apkalpošanas zonu.

Izslēdziet atrašanās vietas noteikšanas pakalpojumus

Atrašanās vietas pakalpojumi, piemēram, GPS, var sabojāt jūsu iPhone 7 akumulatora darbības laiku. Ja esat kādreiz izmantojis Google Maps vai Waze, jūs zināt, par ko mēs runājam.

Lai ietaupītu ierīces akumulatora darbības laiku, vēlēsities uzzināt, kādi pakalpojumi ir aktīvi jūsu iPhone 7.

Lai to izdarītu, dodieties uz Iestatījumi> Konfidencialitāte. Varat pilnībā izslēgt atrašanās vietu pakalpojumus, izslēdzot slēdzi, taču iesakām iziet cauri savām lietotnēm, lai noteiktu, kurām lietotnēm jālieto jūsu pakalpojumi un kad.

Ja ir kāda lietotne, kuru knapi izmantojat, strādājot fonā, vēlaties ierobežot tās iespējas. To var izdarīt ar vienkāršu pārslēgšanu.

Pārbaudiet savas lietotnes

Jūs arī vēlaties iegūt rokturi savām lietojumprogrammām. Ja daudz lietojat lietotni, tā iztukšos akumulatora darbības laiku. Bet, ja esat pārliecināts, ka tas iztērē vairāk akumulatora, nekā vajadzētu, vēlēsities iedziļināties.

Pirmkārt, vēlēsities doties uz sadaļu Iestatījumi un atrast akumulatora lietošanas rīku. Tas atrodas sadaļā Iestatījumi> Akumulators. Tas tiks parādīts zem akumulatora lietojuma galvenes. Šis rīks parādīs lietotnes, kas apēd jūsu iPhone 7 akumulatoru.

Ja kaut kas par lietotni šķiet nederīgs, jūs vēlaties rīkoties.

Pirmais, kas jādara, ir meklēt kļūdu labojumu atjauninājumu. Apple izstrādātāji ir izveidojuši stabilu iOS 12 atbalsta atjauninājumu plūsmu, un šiem atjauninājumiem vajadzētu palīdzēt novērst kļūdas. Viņi arī piegādās jaunas funkcijas jūsu iPhone 7 vai iPhone 7 Plus.

Ja kļūdu labojumu atjaunināšana nepalīdz, varat mēģināt pārinstalēt lietojumprogrammu. Varat arī mēģināt atinstalēt lietotni, lai redzētu, vai tas dod jums pozitīvus rezultātus.

Ir zināms, ka Facebook lietotne ir problēma, tāpēc, ja esat liels Facebook lietotājs, vēlēsities izsvērt savas iespējas.

Izslēdziet Push, kad varat

IPhone 7 paziņojumu, e-pasta un kalendāra push funkcija var paātrināt akumulatora darbības laiku. Ja jums nav nepieciešams spiediens, varat to izslēgt, lai uzzinātu, vai tas palīdz jūsu lietai.

Push Notification iestatījumus atradīsit sadaļā Settings> Notifications. Kad esat ieradies, varat izslēgt push lietojumprogrammas, kuras neizmantojat, un pat dažas, kuras izmantojat, ja izlemjat, ka šī funkcija nav nepieciešama.

Apsveriet iespēju Mail, Contacts un Calendar mainīt uz Fetch, nevis Push. Lai to izdarītu, dodieties uz Iestatījumi> Pasts, Kontakti, Kalendāri un izslēdziet Push.

Pārvaldiet iPhone 7 displeju

Jūsu iPhone 7 displejs var patērēt un patērēs akumulatora darbības laiku, ja to nepārvaldīsit pareizi.

IPhone automātiskā spilgtuma funkcija var būt noderīga, taču dažreiz tā nedarbojas pareizi. Un, kad tas notiks, jūs zaudēsiet dārgo akumulatora darbības laiku. Tātad, ja sākat pamanīt patoloģisku aizplūšanu, iespējams, vēlēsities, lai ekrānā tiktu parādīts rokturis.

iOS 12 atvieglo to. Vienkārši pavelciet augšup no ekrāna apakšas, lai atvērtu vadības centru.

No turienes vienkārši izmantojiet ekrāna pārslēgšanu, lai pielāgotu ekrāna spilgtumu. Ja jums nav nepieciešams, lai ekrāns būtu gaišs, turiet to zemu. Tādā veidā jūs ietaupīsit akumulatoru.

Ja vēlaties iestatījumu ekrānā pielāgot ekrāna spilgtumu, izvēlieties Iestatījumi un Displejs un spilgtums, lai tos pielāgotu.

Atiestatīt visus iestatījumus

Ja neviens no iepriekš minētajiem nedarbojas, ir pienācis laiks veikt dažus lielākus pasākumus, lai palīdzētu atrisināt jūsu iPhone 7 akumulatora darbības laiku.

Pirmais ieteicamais solis ir visu iPhone 7 iestatījumu atiestatīšana. Lai to izdarītu, dodieties uz Iestatījumi, pieskarieties Vispārīgi, pieskarieties Atiestatīt, pieskarieties Atiestatīt visus iestatījumus un pēc tam, kad tiek prasīts, ievadiet savu piekļuves kodu.

Šis process var aizņemt dažas minūtes, un tas liks jūsu ierīcei aizmirst savienojumus (un paroles), taču tas var atrisināt problēmas ar akumulatora darbības laiku. Tas neizdzēsīs nevienu failu.

Atjaunināt

Ja savā iPhone 7 vai iPhone 7 Plus izmantojat vecāku iOS versiju, mēģiniet jaunināt uz jaunāko iOS 12 versiju. Mums ir lieliska pieredze ar Apple jaunāko versiju, un pastāv iespēja, ka tas palīdzēs jūsu ierīcei sniegumu.

Pazemināt

Ja tas nedarbojas, varat mēģināt pazemināt savu iPhone 7 vai iPhone 7 Plus versiju uz iepriekšējām iOS versijām, ja ir pieejama pazemināšana.

Lai uzzinātu vairāk par pazemināšanas procesu, ieskatieties mūsu ceļvedī.

Atjaunot no dublējuma

Ja nekas no tā nedarbojas, varat mēģināt atjaunot no dublējuma vai pilnībā noslaucīt iPhone 7 / iPhone 7 Plus. Tas jāizmanto tikai kā pēdējais līdzeklis, jo tas prasa ļoti daudz laika.

Lai to izdarītu, rīkojieties šādi:

  1. Pievienojiet un dublējiet datoru vai iCloud.
  2. Izslēdziet Find My iPhone sadaļā Iestatījumi -> iCloud -> Find My iPhone -> Off.
  3. ITunes noklikšķiniet uz Atjaunot.
  4. Izpildiet norādījumus, un iPhone no jauna instalēs iOS.
  5. Kad tas ir pabeigts, noklikšķiniet uz Atjaunot no dublējuma, lai atkal ievietotu informāciju iPhone, vai izvēlieties iestatīt kā jaunu iPhone.

Atkal jums tas jādara tikai tad, ja nekas cits nedarbojas.

Nogādājiet savu iPhone 7 Apple veikalā

Ja nevēlaties atjaunot vai veikt rūpnīcas atiestatīšanu, varat arī norunāt tikšanos, lai apmeklētu Apple Genius Apple veikalā. Ģēniji varēs veikt diagnostiku jūsu tālrunī, un tie varētu palīdzēt jums noskaidrot problēmu.

Ja jums ir garantija, iespējams, varēsit bez maksas iegūt citu iPhone 7 vai iPhone 7 Plus.

4 iemesli, kāpēc neinstalēt iOS 13.7 un 11 iemeslus

Labākai drošībai instalējiet iOS 13.7

>1 / 15

Ja drošība jums ir svarīga, padomājiet par iOS 13.7 atjauninājuma instalēšanu.

Operētājsistēmas iOS 13.7 klājā nav zināmu drošības ielāpu. Tas nozīmē, ka, ja izlaidīsit operētājsistēmu iOS 13.6 vai vecāku iOS versiju, jaunināšanas laikā jūs saņemsiet drošības ielāpus.

Operētājsistēmā iOS 13.6 bija vairāk nekā 20 drošības problēmu labojumi, kas padarīja to par ārkārtīgi svarīgu atjauninājumu. Ja izlaidāt iOS 13.6, jūs saņemat ielāpus ar iOS 13.7.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par iOS 13.6 drošības ielāpiem, dodieties uz Apple drošības vietni, lai iegūtu vairāk informācijas.

Ja izlaidāt operētājsistēmu iOS 13.5.1, tās jauninājumu uz iOS 13.7 saņemat tā drošības ielāps. Jūs varat uzzināt vairāk par to Apple vietnē. Plāksteris ir paredzēts izmantošanai, ko izmanto jailbreak izstrādātāji.

Ja izlaidāt operētājsistēmu iOS 13.5, operētājsistēma iOS 13.7 kopā ar iOS 13.5 piedāvā 41 jaunu drošības ielāpi. Apple ievietoja informāciju savā vietnē, un, ja jūs interesē, varat izpētīt informāciju.

Tostarp uzņēmuma lietotnes Mail, Wi-Fi, AirDrop, Bluetooth, FaceTime, Messages un Notifications ielāpus.

Ja izlaidīsit iOS 13.4 atjauninājumu, kopā ar jaunināšanu jūs saņemsiet iOS 13.4 28 drošības ielāpus. Par visiem tiem varat lasīt Apple vietnē tieši šeit.

iOS 13.4 arī ieviesa vairākus uzlabojumus Apple viedajā izsekošanas novēršanā. Apple Džons Vilanders tos izklāstīja emuāra ziņā, un ir vērts to pārbaudīt.

Pārskatos ir iezīmēta Broadcom un Cypress Semiconductor izveidoto Wi-Fi mikroshēmu ievainojamība, kas atstāja miljardiem ierīču uzņēmīgas pret uzbrukumiem.

Dublēta Kr00k, ievainojamība ļauj tuvumā esošajiem uzbrucējiem atšifrēt sensitīvu informāciju, kas tiek izplatīta pa gaisu.

Par laimi izskatās, ka problēma tika salabota, izlaižot iOS 13.2, atjauninājumu, kas ieradās visu laiku atpakaļ oktobrī.

Tātad, ja izmantojat patiešām vecu iOS 13 versiju, jūs patiešām vēlaties pārvietot ierīci uz jaunāko iOS 13 versiju.

Ja izlaidāt iOS 13.3.1, jūs saņemat tās ielāpus ar iOS 13.7.

IOS 13.3.1 atjauninājumā bija iekļauts 21 jauns drošības ielāps, kas palīdzēs aizsargāt ierīci no kaitējuma. Uzņēmums sīki izklāstīja šos plāksterus, ja vēlaties iedziļināties.

Ja izlaidāt iOS 13.3, tā ielāpus iegūstat ar iOS 13.7. iOS 13.3 ienesa iPhone 12 jaunus drošības ielāpus, un par katru no tiem varat lasīt Apple drošības lapā.

IOS 13.3 atjauninājums arī papildināja NFC, USB un Lightning FIDO2 saderīgas drošības atslēgas pārlūkprogrammā Safari.

Ja jūs nokavējāt iOS 13.2, tajā bija 16 jauni drošības ielāpi. Par visiem tiem varat lasīt Apple vietnē tieši šeit.

iOS 13.1.1 ieviesa drošības plāksteri trešās puses tastatūras problēmai jūsu iPhone. Ja jūs interesē informācija, varat lasīt par to Apple vietnē.

Ja esat nodevis iOS 13.1 instalēšanu, jūs saņemat papildu plāksteri ar savu iOS 13.7 atjauninājumu. Jūs varat uzzināt vairāk šeit.

Ja pāriet no iOS 12, jauninot uz iOS 13.7, jūs saņemsiet deviņus iOS 13.0 drošības ielāpus. Lasiet par tiem šeit.

Ja izlaidāt iOS 12.4.1 vai kādu citu vecāku iOS 12 versiju, to drošības ielāpi tiks iegūti ar iOS 13.7 atjauninājumu.

IOS 12.4.1 klājā bija tikai viens plāksteris, bet Apple iOS 12.4 atjauninājums ienesa iPhone 19 drošības ielāpus. Ja jūs interesē specifika, varat tos izlasīt šeit.

Papildus šiem ielāpiem pats iOS 13 ir aprīkots ar dažiem drošības un konfidencialitātes jauninājumiem, ieskaitot uzlabotas Safari izsekošanas novēršanas funkcijas un iespēju atbrīvoties no atrašanās vietas metadatiem jūsu fotoattēlos.

Tagad jums ir arī iespēja bloķēt lietojumprogrammas izmantot Bluetooth un atļaut lietotnēm piekļūt jūsu atrašanās vietai tikai vienu reizi.

iOS 13 arī nosūtīs jums atgādinājumus par lietojumprogrammām, kas izseko jūsu datus.

>1 / 15

Labākai veid, kā novērt Diablo 3 kļūda kodu 395000, ir pārliecinātie, ka pēle ir pabeigui atjauninājumu lejupielādi un vai datoram ir lab interneta avienojum. Jum arī jāpārliecinā, vai izmantotā drošī...

Ir reize, kad programmaparatūra problēma var šķit problēma ar aparatūru, un vien no labākajiem piemēriem ir baža, ko ūtīji vien no mūu laītājiem. Pēc viņa teiktā, viņš nakti uzlādēja tālruni, jo ta pa...

Populāri Raksti